Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allema8

Jak zrobić coś w domu przy małym dziecku

Polecane posty

Gość gość
Jasne, wsadzic dzieciaka w kojec i heja, przynajmniej nic nie sciagnie. A gdzie jest nauka i pokazywanie, czego nie wolno? Potem sie budza mamuski, ze kilkulatek na leb im wchodzi, bo do tej pory byl traktowany jako bezbronna dzidzia, asekurowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywac i wychowywac mozna i trzeba przez czas spedzany z dzieckiem. To wiekszosc dnia. Kojec to czas gdy mozna spokojnie i bez szkody dla dziecka zajac sie innymi obowiazkami lub isc na chwile do toalety i wytrzec sobie .... , a nastepnie umyc spokojnie rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi ciepłymi obiadami, liczy się atmosfera w domu,wartości jakie rodzice przekazują dzieciom,wiedza która dziecku przekazujemy a nie kurz na meblach,no sorry ale taka panna nic potem nie ma do powiedzenia ludziom poza tym co ugotowane, ile sprzątają swój piętrowy dom albo jak biega po łące z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przygotowuję obiad w kuchni,to córkę wkładam i zapinam w krzesełku do karmienia i daję jej też coś do zabawy,rozmawiam z nią i pokazuję różne bezpieczne kubki czy nakrętki,którymi też się chętnie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole chwile poświecic dziecku niz latac jak poparzona i robic w chacie wszystko. Niestety, robota w domu z dzieckiem, a bez to różnica. Ja robie wiekszosc jak mały śpi i nie tyram do 24 wcale bo ze wszystkim sie ogarniam i jescze wiecorem mamy z mężem chwile dla siebie. Jak jest pogoda to lepiej dziecko na plac zabaw zabrac niz sterczec nad garami bo obiad musze zrobic a dziecko od tego nie umrze. No Ameryki to Ty nie odkryłas Kochana. ;) Wystarczy znaleźc dla siebie złoty środek a nie takie skrajności jak tu opisujecie. Moje starsze dziecko ma już 3 lata więc wiem, że moj sposob sie sprawdził. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre matki to powinno sie w kojec wsadzic. na uja wam dzzieci skoro chcecie by było jak bez nich ? Same leniwe lalunie, pobawic sie z dzieckiem nie, bo po co jak mozna w kojec wsadzic i rzucic zabawke. a wieczorem musza odlogiem polezec zeby ten ekspresowy obiadek sie ulozyl w kałdunie :D pewnie od dziecka odpoczywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga powinnaś może przejść z dzieckiem do lekarza na morfologię, aby sprawdzić poziom żelaza u dziecka. Pierwsze objawy nadpobudliwości pojawiają się w pierwszych kilku miesiącach życia u dziecka. Jednak nie ma się co martwić, ponieważ to normalne zachowanie u dzieci, im bardziej żywe tym lepiej :) Moim zdaniem powinnaś zastosować bodźce uspokajające zmysły u dziecka typu masaż, spokojna muzyka. Powinnaś również wyeliminować głośne przedmioty, które mogą ją rozpraszać. Polecam również zabawy rekreacyjne, wyjścia na basen, aby dziecko mogło wyzbyć się nadmiaru energii, a także długie spacery. Świeże powietrze i ruch przyczynią się do tego, że Twoja pociecha będzie spała dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To samo

Ja mam to samo. Dwoje dzieci. Trudno się z czymkolwiek wyrobić. A na tym forum same wredne baby. Zamiast sensownie doradzić tylko napadają i dokopują. Człowiek przychodzi po pomoc i wsparcie, a tu jeszcze go takie obsmaruja i dodatkowo zdołuja. Wstrętne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×