Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kwanaławwę

Pytanie do Panów. Starszy facet, spotkanie, brak kontaktu.

Polecane posty

Gość gość
ja pierd. kobito on ma żonę i lekko młodsze dzieci od ciebie, wtedy się polansował poudawał kogos kim nie jest ale szrara rzeczywistość już go dopadła i te pierdoły na czele z tobą odstawił na inny czas lub w ogole nie zawraca sobie tobą glowy bo mu inna dala nr tel lub żonka weszła na FB. Szukaj wśród rowiesnikow oślico a nie po drugiej stronie barykady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się pierwsza. Nic nie stracisz a może coś zyskasz? Sprawdzisz jak zareaguje. Najwyżej zablokujesz go i zapomnisz o całej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Ty masz wladze nade mna i znasz na Tyle ze wiesz iz to zostanie miedzy nami. Ja Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się pierwsza. Nic nie stracisz a może coś zyskasz? Sprawdzisz jak zareaguje. Najwyżej zablokujesz go i zapomnisz o całej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawanaławwę
Nadal milczę choć jestem pijana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu doopy a on ci kase, przecież tylko o to chodzi z obu stron, płytka i powierzchowna znajomość za kase. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawanaławwę
No właśnie rozczaruje was ale nie rozbijam nikomu rodziny. Facet jest po rozwodzie, od dawna nie był w poważnym związku. JEST WOLNY - by dotarło do niektórych, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Gdybym leciała na jego hajs, od razu dostałby numer. Mnie chodzi o coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze sie tu znajdzie jakis "mondry" zeby obrzucic epitetami. Ja gdybym sie zaintetesowal mlodsza, tez bym nie dzialal na g***** Gdyby mi dziewczyna odmowila, to byloby dla mnie jasne, ze nie jest chetna. Kobiety chca byc zdobywane, ale nie dociera do nich, ze takie gierki (chcialabym, ale sie boje), facetom sprawiaja przykrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×