Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PatrycjaWAW

duże rozstępy po ciąży

Polecane posty

Gość PatrycjaWAW

Dziewczyny pomóżcie!!! Mój bruch wygląda tragicznie - rozstępy, rozstępy i jeszcze raz rozstępy. Ukrywam je przed mężem - mam już dość. Macie jakieś metody na rozstępy po ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prysznic chłodną woda , cwiczenia , pilingi a po nich balsam nawilzajacy , rekawica . Ja ostatnio trafiłam na zel kolagenowy , tzw . body wrapping , smarujesz , owijasz folia. Nie próbowałam jeszcze ale chyba sie skusze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 zabiegi laserem powinny pomóc, niestety jeden zabieg przy duzych rozstepach 1300 zł, nic innego nie pomoze, szkoda kasy na kremy, nic nie dają, mozesz tez ewentualnie poczekaj az zbledną same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy gdzie mieszkasz. sprawdź gdzie robią najbliżej Ciebie zabieg Katatsumuri ślimakami i masz po problemie;) trochę kosztuje ale warto. robiłam go w Gliwicach efekt jest po pierwszym zabiegu. powinni go refundować z NFZ ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstep blogspost com
zapisz się na kurs na tym blogu. Wiele wartościowych i pomocnych informacji co działa a co nie Zapraszam do lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, w którym momencie zaczęły Wam się pojawiać rozstępy na brzuchu? jeszcze w ciąży?jeśli tak to w którym tyg.? czy dopiero po urodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już na początku ciąży używałam Efektima Pharmacare- kuracja zapobiegająca powstaniu rozstępów. Teraz jestem w 8 miesiącu i nic mi nie wyszło, nie miałam żadnego uczulenia ani nic z tych rzeczy. Lekarz pozwolił mi go stosować. Wiec na rozstępy mogę Ci go śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smarowalam się od samego początku różnymi kremami na rozstepy miedzy innymi pharmacerisem i bieleda oraz olejkiem migdalowym, rozstepy pojawiły się w 9 miesiacu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno mogą pojawć sięnawet kilka dni przed porodem. Mnie najbardziej swędział brzuch pod koniec, jak się obniżał. Najpierw na górze, a potem na dole. Smarowałam go wtedy co chwilę z AA ja i mama, czy jakoś tak. Używałam go od początku ciąży. Rozstępów nie miałam, ale czy to akurat dzięki temu specyfikowi, czy ogólnie miałam szczeście, to nie wiem. Na pewno skóra przestawała swędzieć po posmarowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało donosić ciążę bez rozstępów. Po 6 miesiącu, gdy Siedziałam juz w domu smarowałam brzuch dwa razy dziennie. Potem gdy był już duży nawet kilka razy dziennie, kiedy skóra swędziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam balsam- z efektima pharmacare. Z rozstępami po ciąży świetnie sobie poradził, nawet efekty widziałam też w jędrności skóry. Więc warto spróbować przed wybraniem się na jakiś poważniejszy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani

Dzięki Efektima Kuracja dla kobiet w ciąży MAMA CARE rozstępy zniknęły. Obyło się bez zabiegów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Miałam rozstępy i pozbyłam się ich za pomocą lasera emerge. Bardzo fajny zabieg i super mi zlikwidował rozstępy. Fajnie też ujędrnia skórę i staje się bardziej elastyczna. Polecam jak również Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłam na zabieg Alma Harmony XL Pro. Pierwsze efekty pojawiły się bardzo szybko 🙂 Polecam wszystkim koleżankom klinikę Idealiste w Poznaniu, w której miałam przeprowadzany ten zabieg i niejedna po ciąży już sprawdziła i wszystkie są zadowolone 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dla mnie najlepszy jest olejek Sexi Mama Bielendy. Stosuję go od 3 miesiąca ciąży i teraz rok po porodzie dalej go używam. Myślę, że będę go stosować jako codzienną pielęgnację zamiast innego nawilżenia, ponieważ skóra jest po nim odżywiona, gładka i nie przesusza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dla mnie najlepszy jest olejek Sexi Mama Bielendy. Stosuję go od 3 miesiąca ciąży i teraz rok po porodzie dalej go używam. Myślę, że będę go stosować jako codzienną pielęgnację zamiast innego nawilżenia, ponieważ skóra jest po nim odżywiona, gładka i nie przesusza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Miałam rozstępy po urodzeniu dziecka i dzięki zabiegowi endermologi sie ich pozbyłam bezboleśnie. Zabieg daje super rezultaty i polecam jak równiez klinike gdzie chodzę Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A u mnie to takie rozstępy, nie rozstępy. Nie są widoczne gołym okiem, jedynie pod światło bo są drobne, ale powodują u mnie, że marszczy mi się brzuch przy pochylaniu i nijak chyba tego nie wycwicze 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Dzięki zabiegowi Emerge mogłam zlikwidować moje rozstępy. Fajny zabieg i daje natychmiastowe rezultaty. Sam zabieg nie trwa długo a warto sobie go zrobić jak się ma taki problem jak Ja. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/ i obsługa przemiła oraz wykonanie zabiegu bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy rozstępy po zabiegu laserowym na zawsze znikają, czy po jakimś czasie się znów pojawią i trzeba ponownie wykonywać zabieg? Pytam, bo jestem w stanie jednorazowo zainwestować, ale jeżeli na zabieg trzeba chodzić regularnie, to chyba muszę się z nimi pogodzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×