Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ala

Rozczarowanie

Polecane posty

Gość gośćwdom
coś jak gonienie za króliczkiem :) przyjemność realizowania, a nie zrealizowania ;) nadajemy na podobnych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Ciągła nieustanna bez początku i ram końca Naturalność w pełnej postaci, też lubię morze szum i bujanie..fal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
dodałbym jeszcze beztroskę i słońce nad głową :) wtedy na takiej bujającej się łódce.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
To dorzucę porę dnia wczesny poranek choć wtedy z tym słońcem nad głową będzie ciężko: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
więc będzie na wysokości oczu :) igraszki o poranku? czytasz mi w myślach i pragnieniach :) już wtedy na pewno bez koszul ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Słońce będzie budziło i pobudzalo.: ) Jakie igraszki? Chcę wszystko co naj... Bez koszuli i całej reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
To ja też się wypowiem ;-) Poznałam tu wspaniałego faceta, nigdy się nie spotkamy,bodzieli nas zbyt duża odległość i inne sprawy. Przyjaznimy się, piszemy,rozmawiamy przez tel,pasujemy do siebie pod każdym względem ;-) w żaden sposób mnie nie rozczarował i cieszę się,że go poznałam ;-) myślę, że moja wirtualna druga połowa napisałaby to samo o mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
Zawsze naj...obiecuję! Nie ma większej przyjemności niż kobieca rozkosz i ciało wijące się z podniecenia :) Bez koszul, bez niczego, tylko zachłanne dłonie, usta i języki..... Chętnie odwiedzę każdy zakamarek Twojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Pragnieniem bezbrzeznym I pocałunki oddam każde musunięcie, dotyk pieszczotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
wykorzystam sprzyjające okoliczności przyrody by Cie zasmakować, w pełni......już mam niecierpliwy język, a dłonie zachłannie garną się do pieszczot, masowania, namiętnego ściskania Twoich ramion, piersi, pośladków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
A biodra? Jestem: ) świadoma mapy dotyku,,...pokaże Tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
nie ominę, tak jak sobie życzysz :) chętnie poznam Twoją mapę i odkryję to co może być dla mnie nowe, Twoje kształty mnie kusza i ciekawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Ciało wygięte w literę S wijace się od dreszczy rozkoszy i kształty i rozmiar w literę S gdyż tylko wtedy mogę postawić wszystko na swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
stawiaj :) ja też zamierzam stanąć.....na wysokości zadania :) ja swoje zdecydowanie też okażę, bo nie odmówię sobie smaku Twojej skóry i Twojej wilgoci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Mam wielką ochotę na Twoje zdecydowanie bo tylko z siłą będziesz mógł spełnić to na co masz ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
jakieś liny na tej łodzi na pewno się znajdą :) skrępuję Cię nieco byś się mogła przekonać, że sama będziesz sie chciała rozchylać zamiast zaciskać :) wtedy nawet liny przestaną być potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Nie tak łatwo się poddaję i jakieś liny potrafią mnie powstrzymać od tego czego bardzo chcę a tego czego nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
a czego tak bardzo chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Ciebie całego, mocnych dłoni, silnego uścisku i powodu do braku tchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
Przyparta moim ciałem, bez możliwości ucieczki....ocierając się o Ciebie, przytrzymując dłonie, wędruję ustami po szyi, ramionach, dekolcie....zostawiam mokry ślad języka....zaczepiając Cię między udami w pełni gotowym przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Dokładnie tak, wyciągnąłes mi to z ust Zapomniałeś że będę Cię przyciągać bliżej i bliżej za kark za szyję i barki by kąsac w chwili kiedy się zapomnę Przyjaciel jest najlepszy: ) do wspólnego rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
spryciulo czuję Cie już na nim, na jego czubku :) wilgoć i ciepło jakie oczekiwałem :) Ty mnie przyciągniesz, a ja się docisnę.....poczujesz jak wsuwam go w Ciebie, kilkoma ******* co raz głębiej....poszukamy rytmu, ja nadam go pierwszy :) przyklejony do Twoich ust będę Cie penetrował, intensywnie, czuję jak mnie sobą opinasz....a ja drażnię się z Tobą, wchodząc kilka razy płytko i raz głęboko.....Twoje rozchylone nogi wciąż mnie jeszcze bardziej rozbudzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
I za każdym razem i mocniejszym pchnięciem będę krzyczeć prosić i błagać abyś nie przestawal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
teraz to już droga w jedną stronę, ze mną co raz dzikszym i Tobą co raz bardziej zniewoloną.....widok Ciebie pode mną sprawia, że rytmicznie Cie penetruję, wbijam się raz za razem, mocno i głeboko, chowając się w Tobie w całości.....całe moje napięte ciało masz przede mną, a ja nie przestaję posuwać, wpychać......by w jednej chwili w Tobie eksplodować, wciskając się mocno, świdrując, drążąc do samego końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Łapiąc łyk powietrza dzikim spojrzeniem patrzę na Cb i szeptam czy zabuerzesz mnie jeszcze raz na taką wyprawę? I gdzieś T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak To będzie Wielkie Rozczarowanie Prędzej czy później Kłamstwo Wyjdzie '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
nawet nie musisz mnie o to pytać, tak właśnie będzie.....cdn..... :) może kolejny plener, a może jakieś zacisze... na dziś kończę, bo mnie właśnie z pracy wyganiają :) gośćwpracy Twoje towarzystwo to sama przyjemność :) do następnego razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Goscwdom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwodm
@ gośćwpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×