Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

17 tydzień i nie czuję ruchów dziecka!!! A wcześniej czułam!

Polecane posty

Gość gość

Jakiś tydzień temu jeszcze czułam delikatne duchy dziecka. Ale teraz od paru dni nie czuję nic. A czytałam, że już powinnam czuć. Martwię się. Wizyta u lekarza dopiero we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz cos słodkiego poloz się na boku . W 17 tyg dzieciątko jest malutkie a ty byś chciała żeby cie bombardowal jak w końcówce ? Wyluzuj widocznie może odwrócony jest w taki sposób ze noe czujesz. Nie histeryzuj . Czekaj spokojnie do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wariatka....w 17 tyg. dopiero co zaczyna sie ledwo czuc,dziecko jest malutkie,moglo sie odwrocic i dlatego teraz nic nie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Na tym etapie jednego dnia możesz czuć ruchy kilka razy, a potem przez kilka dni nic. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli taka panikara z ciebie kup detonator tetna. Zawsze bedziesz mogla sama sprawdzic czy tetno ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz maly brzuch poloz sie na brzuchu lub na boku tak zeby troche ten brzuch scisnac ( oczywiscie bez brzesady , nie ma bolec ani byc niekomfortowe tylko troche scisnac wnetrznosci) wtedy latwiej poczuc takie malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10:45 detonator? a co, ona ma wysadzić w powietrze to tętno? Chyba detektor miało być? :D A tak poza tym to nie panikuj na zapas. Ja jestem w 21 tygodniu i też nie zawsze czuję ruchy. Dzidziuś jest mały, ma mnóstwo miejsca, więc nie zawsze się obija o Twój brzuch, a poza tym w tym okresie sporo śpi, albo też może po prostu jest odwrócone pleckami do Twojego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok uspokoiłam się :) Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×