Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

o co chodzi z zakładaniem tematów na milion postów??

Polecane posty

Gość gość
siema co dzis pokazac chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss jakich facetów lubisz. Opisz swój typ fizycznie i intelektualne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie takich jak ty wyciorze :P:P:P:P::P:P:P:P:P:PP:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiesił się. Nienawidzę leniwych programista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazać raczej nic :( włosy mi się dziś nie układają ale po pracy na pocieszenie lecę do Reserved bo dają 40% zniżki NA WSZYSTKO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oko cyklopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :D To działamy . Mam dzisiaj ochotę na coś extra na kolację co polecacie ? Dziś na obiad zjadłam sushi, a chęć na coś bardziej extra świadczy tylko o zbliżających się TYCH dniach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry film :) Osobiście co do wyborów to nie byłam i nie mam zamiaru iść - staram się omijać ten cyrk na kółkach z daleka :O Na facebooku Jaro napisał, ze jak Komo wygra to kupuje bilet i wylatuje z tego kraju .. cóż kusząca propozycja by zagłosować na Komo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Komo nigdy w życiu. m.in. * pogrążył się w bulu i nadzieji:classic_cool: * "parasolka" Sarkozyego * skakał po meblach w japońskim parlamencie * rubasznie insynuował Obamie że żona pruje mu sie na boku * nazwał Belgijki kaszalotami * rozsiada się zanim kobiety usiądą * nie zapina rozporka m.in. * podpisał ustawę o wieku emerytalnym * chciał nam wcisnąć ACTA * wcisnął nam GMO * chce nam wcisnąć EURO * wpieprzył się w konflikt z Ukrainą czym naraził nas na rosyjskie sankcje (5 lat o wrak smoleński kacze PiSuary się pruli i Ruscy mieli to gdzieś, a wystarczyło wtrynienie się w ukraińskie sprawy i Putin się wkur‪wił, nakładając embarga równoznaczne z pozbawieniem nas gigantycznego rynku zbytu.) * podpisywał podwyżkę podatków w tym VAT na 23% * jego szemrane kontakty z WSI i ProCivili, gdzie jako szef MON roztaczał parasol ochronny nad Służbami, w których aż roiło się od ruskich szpiegów, gdzie ProCiivili zdefraudowała ze skarbu państwa wiele miliardów złotych, Bul o tym wiedział, bo mu donoszono o nieprawidłowościach, ale ci ludzie albo ginęli w wypadkach w niejasnych okolicznościach (powiązanych ok 17 zabójstw/niejasnych zgonów, a ile niepowiązanych czort wie..), albo jak się nie dało to byli degradowani, zwalniani ze stanowisk. Generalnie WSI i ProCivili to były organizacje przestępcze, pod patronatem obecnego prezydenta. * kompletnie zagmatwane losy rodzinne, gdzie typ ma jakieś rosyjskie korzenie, a jego rodowe nazwisko to wcale nie Komorowski a Szczynukowicz. "Komorowski" przejął dziadek, Osip Szczynukowicz, jak będąc na wschodzie, sprzedał klan Komorowskich ruskiej agenturze i przejął po nich oprócz nazwiska majątek. Poza tym jego żona pochodzi z ściśle UB-eckiej rodziny, gdzie ojciec był wysoko postawionym dygnitarzem bezpieki. i taki ktoś ma być prezydentem? i taki ktoś JEST prezydentem???? NIE DLA PRORUSKIEJ HOŁOTY. NA POHYBEL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Kolego! widzę, ze nieźle zapoznałeś się z tematem :) Ja nadal podtrzymuje swoje zdanie, że nie głosuję . Nie ma godnego mojego głosu kandydata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jestem dość głęboko w temacie polecam poszukać Sumlińskiego na yt, wtedy może dotrze 4you jaki obecny prezydent to skur/wysyn... Co do glosowania, ja nie zaglosuje na Dude, ja zaglosuje przeciw Bulowi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :) jak nie będę wiedziała w jaki sposób zająć wolny czas na pewno sięgnę do wskazanych informacji :) Bronek or Douda = to same guffno :P Mogli wybrać Ogórkową - ładnie by się chociaż prezentowała na tle tego bałaganu 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosowałem na Ogórek choć Nienawidzę lsd. Jestem żałośnie podatny na kobiece wdzięki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie niby Ogórek ma wdzięki, przecież to anorektyczka płaska jak deska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosowałem na Ogórek choć Nienawidzę lsd. x jeśli tak to jesteś zwykłym pajacem głosuje się za swoimi przekonaniami a nie bo ktoś tam wizualnie się podoba albo nie. żałość Gwiazdorku, żałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W d***e! :D sam też nie jestem misiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronek or Douda = to same guffno x mylisz się. Bul na stanowisku gwarantuje że WSI będzie non stop chronione, cały czas będą wały pokroju Afery Taśmowej (co zapomniało się "Ch‪uj Du‪pa i Kamieni Kupa"? Media zalały inną papką i Sienkiewicz poszedł w niepamięć?) za to Duda może w końcu rozkruszyć tą PO-wską sitwę, w końcu jest z opozycji. To zdecydowanie nie to samo gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz bylysczec ale jak 90 % polaków nie rozumiesz czym są wybory prezydenckie i na czym polega sprawowanie tego urzędu. Pierwszą I PODSTAWOWĄ rola prezydenta jest REPREZENTOWANIE do czego moim zdaniem pani Ogórek jest stworzona. Do tego dochodzi inicjatywa ustawodawcza i prawo veta, prawo łaski etc. Ale od tego jest zaplecze polityczne i kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż Juken bardzo dobrze rozumiem na czym polega rola prezydenta. Masz w 100% racji że to rola w większości reprezentatywna. Z tym że Ogór była po pierwsze zbyt styropianowa, po drugie miała na plecach poparcie komuchów, co było strzałem w kolano. Nie mogło jej sie udać. Choć gdybym miał do wyboru ją i Bredzisława to głosowałbym na nią. Wszystko aby odsunąć tego śpiącego palanta od stołka. A straszenie katolandem Kaczora nie wiem czy bardziej śmieszne czy żałosne. Nie przypominam sobie aby za rządów PiSuaru pedzie czy niewierzący mieli jakoś gorzej, byli prześladowani. Każdy żył po swojemu, a te brednie to nic innego jak medialna nagonka, mająca na celu wyprać mózg społeczeństwu. PiSuar po prostu zaczął rozliczać afery z czasów AWS i SLD, nawet za Kwasiura się CBA wzięło, dlatego ich służby, które de facto sterują tym wszystkim, uwalili, bo jakby zaczęli drążyć to i te służby by poleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy idioci dopuścili do śmierci podejrzanej x dopuścili, albo sami ją skasowali dla celów wyższych. albo nie oni a przeciwnicy ówczesnych rządzących, celem ich skompromitowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie rozumiesz i dalej brniesz w swoje fantazje. :o Najgorzej jest jak prezydent i rzad są z tej samej partii, wtedy mameja podpisuje wszystko co mu sejm naprodukuje. Nie ma znaczenia kto jest prezydentem pod warunkiem że nie jest z tej samej partii co ekipa rządząca jak teraz. X X Najważniejsze wybory są na jesieni. Jeżeli chce się coś zmienić to jest właśnie najlepsza szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×