Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Co myślicie o ludziach, którzy potrafią ściągać skórę z żywych zwierząt?

Polecane posty

Oglądałem w necie filmik, na którym dwóch chińczyków oprawiało jenoty. Jeden trzymał przytomnego jenota, który machał przednimi łapami, za nogi, a drugi na żywca ściągał z niego futro... Na koniec pokazano głowę żywego jenota. Właściwie czaszkę, pokrytą mięśniami. Zęby na wierzchu, oczy na wierzchu. Jenot próbował mrugać, bo ruszał mięśniami w okolicach brwi... Alenie mógł - nie miał powiek. Na koniec położył głowę na karku, oczy mu załzawiły i zaczął powoli umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ogladałam to ,coś okropnego ,nie myślę o tym czymś jako o ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od funkcji programacji na ból. W pewnym momencie gdy przekracza się próg bólu, ból przestaje się albo odczuwać albo staje się on tak dziwaczny że zaczyna śmieszyć, odurzać mózg. Oczywiście w takich wypadkach śmierć jest wypadkową uszkodzenia tkanek, a nie wskutek bólu. A co myślisz o kolesiu który potrafi odciąć nożem głowę kobiecie w 30 parę sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
k***a kolację sobie zrobiłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam kiedyś zrobiłem coś podobnego. Wędkowałem i złowiłem jazgacza. Taka mała rybka. Do jedzenia się nie nadaje. Same ości i łuski. Kiedy jazgacz chwyta przynętę,od razu ją połyka. Nie wiedziałem o tym. Pociągnąłem za żyłkę i wyciągnąłem mu przewóf pokarmowy przez pysk. Przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszą powinnością jest humanitarne zadawanie śmierci jednostkom antyspołecznym i chorym genetycznie... A rybie zadać śmierci nie miałem zamiaru... Trzeba podążać za priorytetami istnienia wszechświata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Naszą" x Naszą jest rozgałęziona na tysiące praw i tysiące różnych spojrzeń. Nie zmienisz tego swoją "naszą". Tobie się wydaje że znasz prawdę a nie myślisz obiektywnie tylko według swojego widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten okropny temat powinien być w dziale życie uczuciowe? Ludzie są gorsi niż zwierzęta, zabijają bez powodu i bez powodu są okrutni. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×