Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o Opinie w tej sprawie

CO SADZICIE o tej sytuacji z kolezanka,jej propozycji? Z gory dziekuje za odp

Polecane posty

Gość gość
Jaka Polska, takie Polki -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile rozwód kosztuje w uni i ile wiezienia w razie wpadki lub kary co grozi w polsce Dostałam 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata, grzywnę 1 tys. euro, mam też kuratora. To moja kara – dodaje Zofia G. Teraz wszystkie żałują. Pieniądze rozeszły się błyskawicznie, a one mają papierowych mężów, którzy nie chcą dać im rozwodu - dodaje rzecznik prasowy straży granicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie i po stokroc nie! Ms chleb ci brakuje? I nie bądz naiwna, ze to fikcja, obowiazek malzenski masz spelniac, dzieci rodzic, i jeszcze rodzinka męza do towarzystwa. Masz 30 lat, uzywaj rozumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego nie bedzie chcial dac jej rozwodu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego taki ktos kto zaplacil za slub-papiery ,to z jakiego powodu nie chcialby sie pozniej po 2 latach rozwiesc ,jakby juz mial papiery -to co chcial za co placil ? I czy ten FIKCYJNY MAZ-moglby wbrew mojej woli np zmuszac do seksu ,a na poczatku np ustalalismy ze tylko biznes ,nic wiecej ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosjanka na pewno bedzie miala cos za to a Tobie rzuci ochlapem i jes*cze bedziesz sie meczyc. kto wie co to za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes tak glupia, by sie pakowac w fikcyjne malzenstwo? Prosisz sie o klopoty. A od wszelkich rusków trzymalbym się z daleka. Dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jugoslawii juz dawno nie ma. A czuję, ze masz ochotę to zrobic, bo sie tak dopytujesz. Jestes lesbą? Szybko cię ten Serb, Alban, pewnie muzulmanin wyprostuje w seksie, i parę dzieci machnie, co rok prorok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×