Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KAFETERIA będzie w tvn ??? Lol?

Polecane posty

Gość Psychodelirium_
Napisałam o parciu, bo po prostu nie widzę innego powodu dla którego racjonalnie myślący człowiek zgłaszałby coś takiego do TV, kiedy jest mnóstwo lepszych dróg żeby coś z tym zrobić, ZWŁASZCZA że tak naprawdę żadne przestępstwo nie zachodzi, bo to są tylko słowa, posty wypisywane przez kogoś, więc szanse na to, że jakakolwiek telewizja się tym zainteresuje są zerowe. Oni robią materiały o poważnych sprawach albo wyjątkowo ekscentrycznych, a nie jakichś internetowych odjazdach. To tak jakbym dzwoniła do TVN, żeby się poskarżyć, że na moją pocztę internetową przychodzi za dużo spamu, albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychodelirium_ ty weź najpierw poczytaj a później się wypowiadaj, bo szkoda mi słów na takie osobniki... Autorka wysłanego e maila napisała już niejednokrotnie, że nie jest z pl i nie miała jak poinformować policji. Więc napisała do tvn.. Bo była pewna, że tam na pewno ktoś to zgłosi. A to co zrobią z tym dalej to ich sprawa... Myśl! To nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasem boli, jak czytam takich hipokrytów. To nie ja tutaj nie czytam ze zrozumieniem. Internet ma za granicą skoro napisała do TVN prawda? A JAK JUŻ PISAŁAM na stronie kafe jest podanych kilka maili bezpośrednich do redakcji. Jak kogoś coś zgorszyło to w pierwszej kolejności się zgłasza do źródła a nie do tatusia TVN, którego gów/no takie historie obchodzą, bo są mało atrakcyjne dla telewidzów. Jakby tu jakiś pedofil szukał ofiar czy coś w tym stylu i byłoby to jawne to jeszcze może by się zainteresowali, ale tutaj ktoś sobie zwyczajnie jaja robi i jedyne co to trzeba by się postarać o cenzurę u redakcji, bo jakiś psychol wejdzie, zobaczy taki wpis i jeszcze się nakręci. Ja nikomu nie sugerowałam zgłoszenia na policję, bo policja ma ważniejsze sprawy do załatwiania i też nic by z tym nie zrobili. Więc zanim następnym razem zaczniesz mi wyrzucać brak myślenia i czytania ze zrozumieniem, to może najpierw się upewnij, czy to Ty nie jesteś tą osobą, która czegoś tu nie zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczelnik już doopą trzęsiesz ze strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychodelirium_ mało bylo zgłaszane? :O Co druga osoba pisała, że zgłasza.. Ja sama zgłaszałam i nic! NIC! Tak być nie może! Jeśli to tylko żarty to zostanie osoba odpowiednio do żartu ukarana to czego się pieklisz? Twierdzisz przecież, że tvn się tym nie zajmie ... To co Cię boli tak na prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie tępota ludzka i pranie mózgu, które sprawia, że ludzie są zapatrzeni w TV, właśnie przez takie akcje media jeszcze bardziej uzależniają od siebie ludzi i takie akcje są zarazem potwierdzeniem tego, że ludzie już nie potrafią myśleć samodzielnie. A jak zgłaszaliście, przez kliknięcie "zgłoś"? Bo jeśli Wasza interwencja ograniczała się tylko do tego, to nic dziwnego, że nikt nie zareagował. Gdybym chciała wymóc jakieś działanie na redakcji, pisałabym im maila nawet codziennie do skutku, aż uzyskam odpowiedź i ktoś się tym zajmie, bo system zgłaszania postów jest automatyczny i kto wie, jak rzadko ktoś się tym manualnie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychodelirium to trzeba było zgłaszać... Boisz się czegoś? Kogoś bronisz? Bawią Cię takie żarty? To idź do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgloscie jeszcze Shatyna do psychiatryka x Shatyn już dawno zgłoszony, ale władza musi się zmienić, wówczas go zabiorą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może zaproszą go do rozmów w toku smiech.gif i jego i noxe i pravika i będą siedzieć w perukach i okularach z wąsami by nikt ich nie poznał i będą odpowiadać na zenujace pytania smiech.gif x Marzę o tym :D:D:D Ale oni powinni mieć zamiast bród, okularów i wąsów, naszego kochanego Coola ------> :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliscie dodać idiote od męża przy porodach i badaniach ginekologicznych - gość powinien się leczyć a wszystkie jego wypowiedzi powinny być usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Chyba postawiłaś sobie za punkt honoru mnie atakować. Nie, nie bawią mnie takie żarty, ale mam je gdzieś, bo traktuję to forum jak śmieciarkę i jakbym miała zwracać uwagę na wszystko, co jest obleśne, to bym tu w ogóle nie wchodziła. Równie dobrze mogłabym zgłaszać posty o studentkach-dzi/wkach, antysemityźmie i wiele innych, ale jakoś nie mam ochoty bawić się w kafeteryjnego policjanta. Często są tu wątki obsceniczne i obrażające różne grupy społeczne, więc jak już zgłaszać, to sprawiedliwie wszystko to, co jest przegięciem, a jak tamtych nie zgłaszam to tak samo nie mam ochoty zgłaszać pseudo-żartów pseudo-pedofila. Nie siedzę tu non stop więc mój wzrok na tej żenadzie się nawet nie zatrzymuje. To nie jest strona Gazety Wyborczej, żeby musiała być poprawność zachowana, że cenzura nawala i jest beznadziejna to fakt, ale ja tam misji nie czuję, żeby to naprawiać, jak ktoś jest głęboko urażony to proszę bardzo, może podziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie obrażanie uczuć, ludzi czy religi to to samo co pedofila? Pisanie o tym, że skrzywdzi się dziecko to to samo co napisanie, że "nie lubie katolików bo .." .....brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej czupki nie pijcie jusz w rzyciu wudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Są dwa elementy tej sprawy. Prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że to jest tylko prowokacja idioty, bo przecież prawdziwy pedofil, nie będzie się tak reklamował. I drugi element, że nawet żarty, nie powinny przekraczać pewnych granic. Tutaj granica została jednoznacznie przekroczona. Zgadzam się więc, że tego idiotę należy ukarać, ale zdaję sobie sprawę, że ważąc siły i środki, jest to trudne i być może nawet niewskazane, by angażować w to policję, która ma dość REALNYCH spraw pedofilskich. Wina leży po stronie administracji tego forum. Tutaj moderacja jest niesprawna. Natomiast pojawiające się uwagi, że forum powinno być forum objętym rejestracją, wypowiadają ludzie, którzy w ogóle nie powinni tutaj wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię o wpisach typu "nie lubię katolików" tylko typu "ru/cham Jezusa" albo "chcę was szmaty zakneblować i je/bać", "będę piep/rzyć twoją matkę" itp. Gwałt i znęcanie się nad kobietą , kazirodztwo itp są przestępstwem tak samo jak pedofilia (oczywiście to drugie jest bardziej obrzydliwe, ale w świetle prawa i ludzkiej moralności obie rzeczy są złe). Więc wpisy o pedofilii są może bardziej dotykające niż wpisy o gwałtach i tak dalej, ale jak dla mnie to wszystko leży na jednej półce. A teraz, z łaski swojej, daj sobie siana z tymi atakami, bo wciskasz mi w usta rzeczy, których nie mówię, sugerujesz jaka to nie jestem, chociaż w ogóle mnie nie znasz i chyba kompletnie nie pojmujesz mojego punktu widzenia. Rozumiem, że oburzają Cię takie tematy i posty, ale może zamiast wytykać innym nieczułość, sama zainterweniujesz? Mnie to aż tak nie razi, bo dużo obrzydlistwa tu się codziennie przewija, nie mam dzieci, nie boję się, że któreś z nich przypadkiem coś takiego przeczyta, więc zwyczajnie nie czytam tego i tyle, nie mam czasu i ochoty bawić się w cenzora, jeżeli z tego powodu uznasz mnie za zwyrodnialca i wariata, to w porządku, przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast pojawiające się uwagi, że forum powinno być forum objętym rejestracją, wypowiadają ludzie, którzy w ogóle nie powinni tutaj wchodzić. xxx zdecydowanie popieram!!! element . który krzyczy "rejestracja" powinien iść na wizaż albo na fb , bo nie zasługują na kafeterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zartow z gwałtów na dzieciach tolerować nie wolno. Czy Kafe będzie w TVN mnie nie interesuje. Interesuje mnie natomiast reakcja redakcji i ludzi odpowiedzialnych za to miejsce. Musza sobie z tym poradzić. Już pomijam wyzywanie i ubliżanie forumowiczom. To zwykle chamstwo, a na to paragrafu nie ma. Ale na te chore fantazje już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo co? Okazałoby sie, ze trzeba brać odpowiedzialność za wszystkie swoje słowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie lepiej co znowu wymyślił pravik :O wrzucił fotę na której trzyma swoją kupę i podpisał to jako obiad do oceny :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj sie ci ludzie co tutaj siedza to element chory psychicznie , posrali by sie jak by im to p******e forum zamknieto bo nikt by tych debili na innych forach nie tolerowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo co? Okazałoby sie, ze trzeba brać odpowiedzialność za wszystkie swoje słowa? x Między innymi, ale nie tylko. Akurat ja, rzadko przekracza w sposób rażący, granice dobrego wychowania, nawet bardzo rzadko, więc odpowiedzialność za słowo, aż tak mnie nie uwiera. Nie o to mi chodzi, ale o coś, czego wiele osób nie jest w stanie zrozumieć, docenić, zasmakować w tym i te osoby nie powinny tu wchodzić. Bo im TO COŚ nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pig Noxelia
Łiiiii k***a łiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wy jestescie o karania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będzie o tym w tv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czułem że na tym forum zaczyna robić się syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteśmy od tego, aby odpowiednim organom zgłaszać nadużycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zglaszaqc takie rzeczy , to forum nie powinno istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×