Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KAFETERIA będzie w tvn ??? Lol?

Polecane posty

Gość gość
A co z rozhisteryzowaną kiełbasą i jej wulgarnymi tematami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ją zablokować w pierwszej kolejności bo okropnie spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze zgłoście tego psychicznego naczelnika stalkuje wszystkich z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam swoje. Zgłosiłam to co uważam za naganne i niesłuszne. Nie miałam możliwości zgłosić tego na policję więc zgłosiłam do tvn'u mając nadzieję, że oni to zrobią i zajmą się sprawą. A osoby, które piszą przez to o mnie niepochlebnie powinny stuknąć się w czoło. Pozwalając na takie zachowanie stajecie się nie wiele lepsi niż ten 'pedofil'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zgłosiła m parę tematów na policję. Mam nadzieję że ktoś się tym zajmie. Te wszystkie tematy o pedofilii i część tematów o biciu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja nic nie zrobi.. dobrze, że ktoś to do tvnu wyslal :D teraz na pewno dostanie za swoje ten pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zaproszą go do rozmów w toku :D i jego i noxe i pravika i będą siedzieć w perukach i okularach z wąsami by nikt ich nie poznał i będą odpowiadać na zenujace pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
16.00 i jeszcze po 200-300 zł dostaną :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyni, niektórzy tworzą takie tematy, żeby prowokować głupie, ciumkające matki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
przypomniał mi sie odcinek "on mnie bije a ja go kocham " ludzie jai wstyd sobie te dziewuchy tam robiły to kosmos,na koniec i tak się pogodziły ze swoimi misiami ,i to wszystko za marne dwie czy trzy stówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wystąpienie w programie dostają 1000 zł wiem bo znajoma była :D:D Całe miasto się z niej śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli treśc***edofilskie uważasz za prowokacje, to współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na bieżąco ze strona tvn24. Jeśli taka informacja dziś do nich trafiła to najwcześniej jutro będzie o tym artykuł. Dam wam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za wystąpienie w programie dostają 1000 zł wiem bo znajoma była smiech.gifsmiech.gif Całe miasto się z niej śmieje. xxx miasto się śmieje a ona jest tysiaka do przodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nasz pedofil" >>> Ty weź je/bnin baranka w ścianę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewięćdziesiąt dwa
Ty suko która walisz z ucha. Biłbym i gwałcił cię metalowym prętem aż byś zdechła w kałuży krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja mam inne informacje,sprawdzone, w zależności od tematu 100-1500 zł + zwrot kosztów dojazdu i wyżywienie na planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treśc***edofilskie? Jakie treści były na forum kretynko? Ktoś wrzucał zdjęcia, filmiki z dziećmi? NIE. Proszę bardzo, w*****ałabym 2 letnie dziecko. Dzwoń na policję szybko, niech mnie łapią :D :D :D To nie jest treść pedofilska, to tylko głupie zdanie, które ma na celu sprowokowanie jeszcze głupszych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem plus size
ciekawe jakie wyżywienie :classic_cool: to może i mnie tam wezmą, pogadam o tym jak sprzedałam noxe, chciałam uwieść wita i bilam matkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychidelirium_
Ale idiotyzm, ktoś ma nieźle banię zrytą, żeby z takim czymś pisać do TV. Oto jak media robią siekę z mózgu - telewizja to nie mamusia, nie łudźcie się, że ktoś zrobi materiał z durnych tematów zakładanych przez kogoś dla żartu. Nie wspominając nawet o tym, że przede wszystkim należy się skontaktować z redakcją kafeterii jeżeli treści ktoś wstawia zbyt wulgarne i gorszące. Maile kontaktowe redaktorów są na stronie. Więc, bohaterzy od siedmiu boleści jak chcecie coś zmienić to uderzajcie w źródło a nie szukacie rozgłosu nie wiadomo po co. Ktoś tu ma niezłe parcie na szkło najwyraźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadanie co się zrobi z dzieckiem to nie są treśc***edofilskie? Dokształć się.. Grożenie, że zgwałci się dziecko jest legalne? W jakim kraju ku/rwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy wolność słowa owieczki, możemy mówić co chcemy. Mogę mówić co zrobiłabym dziecku do upadłego, nie wolno nam tylko grozić. Nawet możecie oglądać zdjęcia pedofilskie, zabronione jest tylko rozpowszechnianie ich. Więc powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parcie na co :D? Ty myślisz, że ktoś kto to zgłosił będzie w tv i zrobią z niego gwiazdę? że tu na kafe jako jeden z tysiąca "gości" będzie gwiazdą? Gdzie wy macie rozumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kiedyś widziałam w jakiejś telewizji że robili temat o czymś wypisanym na forum chyba o surygatkach i tez pokazali kafeterie :D tylko dziennikarzyny nie były zorientowane, że tu 80% tematów powstaje dla beki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy pisanie, że zgwałcę kobietę jest gwałtem? A czy napisanie przepisu na ser jest serem? Ile masz dzieci? Widać, że masz dziury w mózgu po porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie zapominaj, że groźby w tych tematach były.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
na stronie tvn jest adres @ możesz sie zgłosić ,myslę że masz szansę ,oni bardzo potrzebuja ludzi którzy będa robić z siebie durnia za marne grosze,a jesli to faktyczny dureń to juz w ogóle jest dla nich pełnia szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jesteście jacyś niereformowalni ... :O czytacie co piszecie? Taka osoba (nawet jeśli to były żarty) powinna za to odpowiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×