Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy duzo z was ma motylki??

Polecane posty

Gość gość
brzydsza? nie mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie skupiacie się nad tym, jak to wygląda, ale czy do cholery żaden facet nie pomyśli, jak kobieta się z tym czuje pod względem fizycznym, nie psychicznym? Lubię jeździć na rowerze, potrafię pojechać w trasę na 5 godzin, po 3 ból jest okropny, potem jak wracam do domu, to jestem tam cała spuchnięta, aż nie idzie się umyć :O To przeszkadza, jak się chodzi, obcisłe dżinsy? Nie ma mowy :O I miliony innych sytuacji, motylek to balast :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdjecie może nie jest az tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaaa
Mnie aż tak nie obciera ale dla mnie wyglada to ohydnie i troche mnie to blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łe, ja myślałem że to właśnie przyjemne jest takie drażnienie motyla w ciasnych spodniach albo na rowerze, ocieranie o siodełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem co tak naprawde faceci o tym myślą i czy wogole zwracaja na to uwage. Mój powiedział ze to fajny dzyndzelek i gdyby mu sie nie podobalo to by nie mial nic przeciwko operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala jeszcze usunac nadmiar "kapturka" z łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaaa
Nikt nie da juz fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaaa
Nie wiem skad mi sie to wzielo ale mam wrazenie ze wszystkie kobietki maja ładne c**eczki buleczki a tylko moj taki motyl , brzydki i wpedza mnie to w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, sama widzialaś ze ja mam gorsza a pewnie są jeszcze gorsze ;) na Twoim miejscu chyba nie mialabym kompleksów a na pewno nie kladlabym sie pod nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaaa
Szkoda ze nie ma żadnych panów ktorzy sie wypowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już sie wypowiedziałem, ale ty nadal twierdzisz, że to sie nie może podobać i że faceci tylko tak z grzeczności mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o mojej co powiecie? bo tak niefortunnie w tej samej minucie dodałyśmy i teraz jak ktoś coś pisze o niej to nie wiem czy pisze o mojej czy tej drugiej bo obydwie są dodane o 12:35 http://pokazywarka.pl/z63994/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaaa
Ja nie wiem co mówią faceci bo mam jednego o 10 lat i on zostanie moim mężem wiec raczej nikt mnie juz nie bedzie oglądał. Natomiast mi sie to nie podoba dlatego ciezko mi uwierzyc ze komus sie podoba, założylam ten watek z nadzieją ze może nie jest tak źle i bedzie mi łatwiej zaakceptować taki stan rzeczy i przestane sie wstydzić, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty nie masz motyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche wygląda jak po operacji ale ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylarz
Uwielbiam motylki ! Jest czym się bawić, ssać, przygryzać, tak rozkosznie otulają maczugę, są wilgotne, otwarte, zapraszające ! Krzywdę sobie robicie gdy je podcinacie. Lepiej znaleźć faceta, który, tak jak ja, będzie nimi zachwycony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pokaż tego motyla tak od przodu tak jak ta inna dziewczyna na tym ostatnim zdjęciu, wtedy też tak źle wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam wrazenie że przy tej ostatniej cos bylo robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tnijcie sobie c**ek dziewczyna! sama natura, tak mialo byc, kazda ma piekny srodeczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie było robione :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada jakby miala blizny serio nic nie robilas? moze dasz inne zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od przodu, na leżąco wyglada troche lepiej ;) najgorzej widac te zwisy jak sie stoi albo kuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylarz
gość dziś ...motylek to balast Wiesz, leżenie na cyckach pięć godzin też spowoduje, że będą obolałe. Cycki to też balast ? A uciskanie jaj 5 godzin na rowerze też jest niekomfortowe. Jaja to też balast ? :) Ale róbcie to co andżelina. Wytnijcie se wszystko i pozastępujcie sztucznymi odpowiednikami. Co mnie tam :) Bylebyście później na mnie nie trafiły, bo pogonię ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaaa
Może serio nie jest tak źle, po operacji może byc gorzej w sumie nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe fajny jestes koleś :D poprawiłes mi humor, dzieki 🖐️ moze kiedys trafie na takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaaa
Jesli dla faceta najwazniejszy jest wygląd cipki to napewno nie nadaje sie na męża ale to chodzi rowniez o to zebysmy same siebie akceptowaly i sie przy tym mężczyźnie nie krępowaly. A facet rzeczywiscie dobrze napisał. W sumie ile kobiet tyle c**ek i tyle w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×