Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Dlaczego na youtubie nie ma oficjalnej wersji "purple rain" Prince'a?

Polecane posty

Pamiętam, że kiedyś było. Pousuwane? Same covery, albo poucinane wersje. Jakoś nie mogę uwierzyć, żeby takiego hitu nikt nie wrzucił. Spisek?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, tego nie wiem ale mam prośbę, pytanie w związku z princem, dobrze orientujesz się w jego utworach ? nie jestem jego fanką i znam tylko największe hity. ale jedna jego piosenka podoba mi się i prześladuje mnie od lat,a nie znam tytułu . pamiętam tylko jak przez mgłę teledysk... ma długie włosy, za ramiona, ubrany na biało, w królewskie-dworskie szaty, długie rękawy z falbanami, w refrenach śpiewa z nim kobieta w białej peruce , chyba na rękach trzyma małego pieska...kojarzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) :D coś kojarzę, przez mgłę, ale też nie pomogę, bo tak jak Ty, w sumie tylko purple rain.:( Jeżeli znajdę, to wrzucę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę kojarzysz ? :-) będę wdzięczna . teledysk kręcony w zamku, pałacu....kiedyś pamiętam ( gdy byłam piękna i młoda :-D ) na dyskotekach d.j. grał wersję disco ... super kawałek . B ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękuję:D :)🌼 Jak mogę się odwdzięczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I don't know? :) Nothing to thank you. Moze kiedys zwroce sie z prosba? Who knows...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B;) Wydaje mi się znajome to co opisałaś, melodii nie pamiętam( zanuć:P), ale te szaty, pies, pałac, hm. Poprzeglądam klipy, może trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym bądź razie Gościu, jestem dłużny. Dziękuję jeszcze raz. Udanego dnia, heja!:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomne sie ...moze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem, przyjemność po mojej stronie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie, ale wielka szkoda. Wyobraź sobie, że robisz kupe i czujesz przyjemność jak podczas sexu, to by było cudowne. A tak? Czujesz tylko obrzydzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xen, little red corvette i purple rain to chyba największe hity? Czy coś jeszcze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne odczucia. Prince nie był moim idolem, był idolem kumpla mojego taty od flaszki. Poprosił mnie gówniarę, by kupić mu kasetę z Princem:D i jego ulubioną piosenką. Cóż, nie było ich wiele, poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xen, jeden, dwa hity i już jesteś legendą.;) Ale teraz jak patrzę, na współczesne gwiazdki, to g*******e, słabe, bez rozmachu. Podoba Ci się coś współczesnego? Tak, wiem, Prince jeszcze żyje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×