Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ją odzyskać?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Ostatnio miałem kryzys z dziewczyną. Przez jakis czas zastanawiałem się czy coś czuje do niej i miałem wątpliwości. Z początku chcialem żebyśmy tydzień sobie dali, ale wyszło tak że powiedziałem że moje uczucia wygasły (nie przemyślanie) i że się rozstaniemy. Z chwilą kiedy bylem już u siebie i wszystko na spokojnie przemyślałem, to uświadomiłem sobie że tak naprawdę tego nie chce i naprawdę mi jej brakuje. Coś we mnie siedziało dziwnego, myślę że miałem obawy przed wkroczeniem w kolejny etap (zaręczyny). Naprawdę ją kocham i strasznie mi jej brakuje. Spotykamy się na razie po koleżeńsku, ale ona nie wie czy chce być teraz ze mną skoro wtedy oznajmiłem jej że nic nie czuję. Żałuję tego na maksa, ale upewniłem się że na nikim więcej mi nie zależy jak na Niej. Szkoda tylko, że tak to wyszło nie przemyślanie. Co robić, jak o nią walczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukiet kwiatow i trwanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pomysl zanim cos zdecydujesz :O Mysle ,ze juz nigdy nie bedzie tak jak bylo , zawsze pozostanie jakas zadra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy faceci nawet nie zdajecie sobie sprawy ile mozecie w takich sytuacjach zdziałać wytrwałością jeśli Wam zależy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja madra dziewczyna to juz na zawsze ja straciles :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukiet kwiatów był. Mija 3 tydzień, spotykamy się po koleżeńsku. Nic Ona mi nie obiecuje, stwierdziła że zachwiałem jej uczuciami. Rozumiem to wszystko. Póki co cały czas staram się o Nią. Widujemy sie w tygodniu kilka razy, ale tak jak mowie bez żadnego potwierdzenia z jej strony. Jestem totalnym głupkiem, że tak wyszło ale naprawdę żałuje i wiem że ją kocham i mi jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według Was kobiet jest jakaś mała szansa powrotu ? Pozostaje mi tylko trwanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urok sobie spraw :P a tak na poważnie ja bym ci nie zaufała. łatwo to wszystko zakończyłeś, widać, że jesteś lekkomyślny i impulsywny w czynach. tacy faceci tracą na wartości. kwiaty są miłe, ale mądra kobieta nie wraca do narwańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno na forum doradzać jak się ludzi nie zna, ale jeśli naprawdę ją kochasz to walcz, jak odpuścisz to możesz ją stracić, przynajmniej ze mną by tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że jesteś narwany to akurat prawda i nie rokuje dobrze na przyszłość no ale cóż... Może wybaczy. Tyle, że na forum każdy jak już pisze to nieobiektywnie jakiś urywek z całości znajomości i doradzajcie ludzi! A pewnie Ona dopisałaby tu więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że w ogolę jeszcze mnie kocha? Z drugiej strony jakby nic nie czuła, to nie chciałaby się widywać i utrzymywać kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś dostać kopa w dupę i tyle!!!Ja bym nie wróciła do kogoś takiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie takie tematy na forum, nie masz znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wracają nieraz jak facet ją zdradził, a czemu po tym że miał chwilę zwątpienia co do uczuć, wszystko przemyślał i żałuje to już wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczytaj to koleżeństwo jako swoją szanse, przecież gdyby nie chciała już nic to by temat zamknęła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×