Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjme bądź odkupie wyprawke dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość

Witam, tak jak napisałam przyjme bądź odkupie za niewielką sume wyprawke dla dziewczynki od 0-6 miesięcy, moja sytuacja finansowa nie jest najlepsza, ale rownież nie chce nic zupełnie za darmo, mam świadomość że wyprawka to spore koszta. Jesli chcesz mnie obrażać pod postem, nie pisz w ogóle, nie obchodzi mnie zdanie ludzi którzy karmią się obrażaniem innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wypraqke od 0-12 mies chce sie pozbyc calosci bo wiecwj dzieci nie planuje. Ubrania sa w 90% markowe kilka sztuk nowe metkami. Wyprawka liczy 7 kartonow po pampersach ubran (dziwcko mialam z grudnia wiec kombinezony sa i inne cieple rzeczy ale male rozmiry 56-68) wozek 3w1 uzywane bylo tylko nosidlo ( eoEk to byl prezent ale ja chcialam inny kolor wiedzialam ze bede miec jedno dziecko i nie zalowalam kasy a ten wozek hm moze byc ale nie w moim guscie. Baby merc Q7 brazowo bezowy) lozeczko drewniane plus materac ( moja juz na lozku spi) wuposarzenie lozeczka ochraniacze bezowe, (koldra i poduszka jeszcze uzywam) ale man 2 posciele 60x120 raz uzyte rozowa i bezowa. Przewijak na lozeczko. I dwa kartony zabawek 0-6 mies kilka 6-12. I jeszcze dwa kartony pampersow prenium care pampers razem 300jesr rozmiar 2. ( prezenty ktore sie niw prYdaly mala ma ucUlenie). Chce sie poByc tego wiwc wszystko za fajna zabawke dla corki oddam i kilka slodyczy tak symbolicznie. Ale odbior raczeh osobisty bo duzo tego na wysylke. Wrockal i okolice. Ewentualnie okolice krakowa bo tam mam rodzenstwo i cEsto jezdze tam. A skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jestem z okolic poznania.. Wozek i inne akcesoria mam, dziekuje, glownie zalezy mi na ladnych, zaniedbanych ubrankach, kurier apropo ubranek na moj koszt oczywiście bylby możliwy? Inczej pewnie musiałabym podziękować bo na te chwile nierealny jest dla mnie odbior osobisty niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, tez mam wyprawkę dla dziewczynki, ubranka posciele ręczniki różowe. Corka urodziła sie w sierpniu wiec mam rzeczy z okresie letniego i później. Mam nowiutki kombinezon na zimę. Ubranka firmowe w bardzo dobrym stanie. Jestem z Bydgoszczy mój jestes zainteresowana to mogę wyslac zdjęcia i za symboliczną cenę sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja coreczka tez urodzi się w sierpniu moze sie Pani skontaktować ze mna na mailu? Klaudia.klaudyna12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ubranka od 0-86 ladne zadbane :) i jestem z okolic poznania . Zalezy od której strony pani mieszka bo ja od strony Jarocina . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizej Gniezna mieszkam, jesli chce Pani sprzedac/oddac ubranka prosze skontaktować sie ze mną meilowo chetnie zobaczę ubranka :) Rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli blisko jakies 40 km ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslalam pani maila ja co blisko pani mieszkam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2727
Ja takze chetnie odkupie wyprawke dla corci- rodze w sierpniu, jestem w stanie zaplacic lub kupic cos dla dziecka w zamian. Takze myslalam ze juz 2 dziecka miec nie bede i oddalam cala wyprawke ktorej juz nie odzyskam, a nie koniecznie moge teraz wydac znowu okolo 5 tysiecy na wyprawke. Jesli jakas mama byla by chetna na wymiane badz drobna oplate to prosze o mail ewaw1818@wp.pl chetnie odpisze. Pozdrawiam serdecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chętnie przyjmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×