Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość Umina888
No i super, że posłuchałas naszej rady :-) Gratulacje! :-) U mnie tez już w 5 tc gin widział ciąże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
O to parę dni :-) mój synek był 2 tygodnie przenoszony wiec możliwe wszystko :-) zawsze się śmiejemy ze go pełnia księżyca ruszyła :-D bo wtedy urodziłam :-P i 8 innych dziewczyn w naszym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka059
ja tez dzisiaj byłam u lekarza. Z ostatniej mieisączki powinnam miec 6 tydzień ale z usg lekarz mówi że wcześniej, że pęcherzyk ciązowy jest mniejszy......i że póki co nic nie widać jeszcze mam iśc za dwa tygodnie i beda decydujące. Nawet nie potrafię się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj byłam u lekarza. Z ostatniej mieisączki powinnam miec 6 tydzień ale z usg lekarz mówi że wcześniej, że pęcherzyk ciązowy jest mniejszy......i że póki co nic nie widać jeszcze mam iśc za dwa tygodnie i beda decydujące. Nawet nie potrafię się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula gratuluję,wszystkie tu w stresie na to co u ciebie się działo,a tu proszę,dzidzia będzie,super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
PAULA - Super cieszę się !!!!! ja też dziś byłam u lekarza termin na 02.01.2016 :) dziewczyny no i udało nam się my dalej z mężem nie możemy uwierzyć w nasz szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 cykl starań i udało się tak bardzo się cieszymy :) rodzice też szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
Gratulacje !!!! ja też bardzo bym chciała usłyszeć taki werdykt za 11 dni chyba się nie doczekam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Grono się powiększa :-) trzymam kciuki za resztę dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze tez przyjdzie moj szczęśliwy dzien i zobaczę 2 kreski na teście oby to juz przyszło jak najszybciej bo chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was kciuki tak jak wy trzymałyscie za mnie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
gratuuulacje Paul!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paul wiedziałam! Strasznie się cieszę ze udało Ci się umówić na dziś Gratulacje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo :) teraz czekam na pozostałe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ale się kurcze ciesze :-) mówię Wam ten wątek przyniesie szczęście wszystkim :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a powiedz mi co widac u Ciebie na udg? pęcherzyk ciązowy sam? czy już też jakiś zarodek? Który tydzień z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga oby faktycznie ten wątek dał nam szczęście z wami jest najlepiej zawsze pocieszycie no ja dalej bede czekać na te 2 kreski na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąże moim wielkim marzeniem jest mieć dziewczynkę czytałam że trzeba to robić kilka dni przed owulacją ( wiem wiem nie zawsze się to sprawdza ale spróbować można) przytulanki były w niedziele temperatura była 2-05 --- 36,30 3-05 ---brak pomiaru 4-05 --- 36,50 5-05 --- 36,20 dziś boli mnie lewy jajnik i śluz jest taki lepki przerywa się test owulacyjny bardzo blada druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
Paul gratulacje! Ja robilam test w sobote ale wyszedl.negatywny.. troche mnie to zasmucilo dlatego nie wchodzilam. 21 dni po spodziewanej @ i negatywny?? Poszlam do internisty i dal mi skierowaniedo ginekologa zeby bylo szybciej na wypadek gdyby cos sie dzialo nie tak. Jutro siostra mnie zapisze. Dzisiaj robilam bete a jutro wyniki. Beda od rana a ja dopiero popoludniu bede mogla odebrac bo praca. Chyba umre do tej 15 w tej pracy! Trzymajcie kciuki.. robilam jeden test ale nie wiem.. wyszedl negatywny chyba bez sensu robic sobie nadziei co? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Gość przytulanki? ;-) mówiłysmy juz tutaj o takich określeniach..seks to seks ;-) jesteśmy dorosłe. Anna do lekarza i wszystko się okaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna mam nadzieje ze beta wykaże ze to ciąża :) i trzymam za Ciebie kciuki jak i za inne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
No coz dziewczyny.. odebralam wyniki bety i nie bedzie dzidziusia.. co prawda mam dopiero 20 lat i nie bylo planowane ale razem z partnerem jestesmy troche zawoedzeni.. :c tak nam skmie udzielilo juz rodzicielstwo :c atarac sie nie bedziemy na razie na pewno wiec nic tu po mnie chyba.. teraz tylko wizyta u gibekologa czy wszystko ok a raczej nie skoro tak to wyglada.. w kazdym razie zycze wam powodzenia - starajacym sie i tym, przed ktorymi wazne zadanie bycia mama. moze kiedys bedzie jeszcze okazja zebym sie tu odezwala, trzymajcie sie dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny któraś tu pisała ze można sprawdzić czy jest sie w ciaZy. Sody w jaki sposób chce pomoc mojej koleżance ponieważ jest juz 10 snobów okresie test jej wykazał dalej jedna kreskę moze minimalnie pod światło była widoczna druga poszła tutaj szpitala Zeby ja zbadali i oczywiście tu tak jest ze na wszystko maja czas i kazali jej jeszcze poczekać tydzien dali jej kubek do domu i kazali przyjść za tydzien z porannym moczem i oni Zeobia jej test a ona juz strasznie to przeZywa bo chciałaby wiedzieć na czym stoi prosZe pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Klara jakiś gość tu o tym pisał, ale podobno to ściema. Lepiej traktować to na zasadzie zabawy. Niby jak się pieni to jest ciąża, a jak nie to znaczy, że się nie udało. Inni też piszą, że to nie jest na ciąże, a na płeć dziecka, bo tuchodzi o pH moczu??? Nie wiem :-) dla mnie trochę to dziwne, ale i tak go robiłam ;-) Dziś dopadł mnie dziwny ból podbrzusza. :-\ to czekanie mnie dobija i mam ochotę jutro zrobić test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Paul Wielkie gratulacje :) Cieszę się, że jest Was co raz więcej ! Byłam wczoraj u Gin i z tego co zobaczyła na usg, to z obu jajników szykuje się owulacja. Wczoraj robiłam test owulacyjny, ale nic nie pokazał, dziś z rana jest druga blada kreska, czyli powoli zbliża się jajeczko. Każdego dnia się kochamy, także szansa jest ;) Troszkę nie wiem o co chodzi z tym, że z obu jajników szykuje się owulacja, ale nie miałam kiedy zapytać, bo lekarka się śpieszyła, a musiała mi jeszcze wypisać recepty i skierowanie.Zaraz poczytam o tym w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka8814
Witam serdecznie ! Czytam wasze wpisy i tak myślę,że dołącze do Was ponieważ też spodziewam się maluszka okres powinnam dostać 04.05.2014r zrobiłam testy 3 pozytywne w sobotę jade do ginekologa już nie mogę się doczekać siedzę jak na szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paul_00 jestes dobrym przykladem dla dziewczyn ktorym mimo spozniajacej sie @ testy wychodza negatywne.Ciekawa jestem tylko dlaczego tak sie dzieje,czy lekarz cos powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×