Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość aga190193
Umina przykro mi :-( ale zostań z nami.Przecież kolejny cykl, kolejna nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Odebralam wyniki, dziewczyny 200,20 mIU/ml 4 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Gość 44, SUPER!!! Gratuluję, piękny wyniki! Warto było czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Gość 44 gratuluję!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Kolejna beta hcg, w poniedziałek rano, i na 18 maja jestem zapisana do lekarza, oby wszystko było okej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Na pewno będzie ok, :) ja już byłam u mojej gin. Zrobiła usg i wszystko wskazuje na ciążę - gruba ściana i bez cech zluszczania. Jedynie okazało się, że na prawym jajniku mam torbiel, ale na razie mam się tym nie martwic. Dostałam zwolnienie i za 2 tygodnie na kontrolę. Może już bedzie coś widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Najlepiej iść w 7-8 tyg :-) wtedy juz na pewno będzie coś widać i powinno bić serduszko ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie dziewczyny od dzisiaj z mężem działamy zobaczymy czy tym razem sie uda obym zobaczyła w tym miesiącu 2 kreski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Teraz ja bede czekac na wizyte, bity tydzien eh....trzeba na siebie uważać i jakies witaminki w aptece kupic. Claudia76 szybko Ci L4 dała lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Gość 44, tak ze względu na moją pracę i poprzednie poronienia. Wolimy nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Klaro, doczekasz się i Ty słońce :) wiem, że lekko nie jest, że próby i oczekiwania czasami nas już przerastają, Ale my silne kobiety jesteśmy i damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Dzisiejszy test owulacyjny pokazał drugą kreseczkę. nie jest tak mocna jak pierwsza, ale widoczna gołym okiem :) dziś niestety dzień bez starań, ale poprzednie dni i jutrzejszy poranek również będzie owocny, także mam nadzieję, że się uda :) Klara kiedy będziesz testować ? ja powinnam 22 maja, ale myślę, że nie wytrzymam i z dwa dni wcześniej spróbuję. Kupiłam testy o czułości 10, mam nadzieję, że są dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam na okres powinnam dostać 26 maja juz tyle testów robiłam i tyle łez wylałam Teraz poczekam do okresu choć te ostanie dwa miesiące bardzo przeżyłam ze sie znowu nie udało ale odkąd pisze tutaj to choć troche czuje sie lepiej cieszę sie szczęściem dziewczyn którym sie udało teraz ja czekam na ten cudowny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Jak się dzisiaj czujecie dziewczyny? :-) Klara pewnie ze zobaczysz dwie kreski!! Już niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Klara uda się. Ja też jestem po przejściach. Straciłam córeczkę w 34 tyg.ciąży a we wrześniu poroniłam w 6 tyg. w ostatnim cyklu staraliśmy się z mężem i też się nie udało. tym razem mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. jestem z Tobą. najwyżej będziemy na luty :D nie martw się.starajcie się i nie mierz dokładnie w owulację, tylko spokojnie każdego dnia oddawajcie się przyjemności. bez myślenia o dziecku, bo wtedy dochodzi stres, a to podobno nie sprzyja zajściu. Paul nie martw się.ból podbrzusza jakby przed okresem jest normalny.ja w obu ciążach miałam wrażenie jakbym miała dostać okres, lub jakby miła balonik w macicy. w razie czego skonsultuj się z lekarzem, bo my tu nie możemy gdybac, bo objawy mogą być różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Mnie też pobolewa po całym dniu..ale nic dziwnego tyle obowiązków i jeszcze bieganie za synkiem ;-) Poza tym dużo zmian teraz zachodzi,niech maleństwa rosną i się rozwijają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze ze sie uda jeszcze z waszym wsparciem to napewno bedzie dobrze. Aneczka2930 współczuje Cie mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze trzymam mocno kciuki no to następny dzien będziemy próbować wielka przyjemnością w dni płodne to mogłabym męża zjeść całego tak mam ochotę na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny co tam u was my z mężem mocno pracujemy od wczoraj oj w tym miesiącu to chyba go wykończę hehe ale z wielka przyjemnością można sie tak starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
u mnie dziś owulacja. Druga kreska na teście bardzo mocna.Oczywiście dzień w pełni owocny :) Mąż w wniebowzięty :P Myślę, że dziś mogło się udać. dodatkowo po stosunku leżałam kilkanaście minut z tyłkiem i nogami w górze ;) Czy macie jakieś marzenia co do płci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam obojętne co bedzie chłopczyk czy dziewczynka byle zdrowe i najważniejsze oby sie udało my tez pracujemy mocno test owulacyjny robiłam po seksie jest druga słabsza kreska ale i tak działamy teraz codziennie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka to, ze dzisiaj wyszla druga kreska, nie ozncza ze dzisiaj masz owulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Wiem właśnie :( Testy owulacyjne określają stężenie w moczu hormonu luteinizującego LH iprzy jego wzroście druga kreseczka robi się ciemniejsza.W moim wypadku to tylko przypuszczenie, ale mam nadzieję, że była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaa26
czesc dziewczyny ;) pisze tutaj bo nie wiem już co mam mysleć, moze bylyście kiedyś w podobnej sytuacji i opowiecie mi jak to u was się skończyło. Więc mam 20 lat, współżyłam bez zabezpieczenia dzień po okresie (byłam pewna, że to dni niepłodne) jakoś tydzień po stosunku zaczęłam się dziwnie czuć i tak jest mniej więcej do teraz, ciągle jestem senna, jak mierzę temperaturę to zazwyczaj ok . 37 - 37.3 stopnia, czuję czasami ból w podbrzuszu, wyszły mi zielone żyłki na piersiach.. dwa razy mialam rano mdlosci, Robiłam już 3 testy ciążowe jeden 7 dni po stosunku - negatywny, 14 dni po stosunku (pre test , na poczatku jak spojrzalam byla tylka jedna kreska jednak przygladajac sie pod swiatlo dostrzeglam baaaardzo blady cien drugiej), nastepny test robilam dzien po spodziewanej miesiaczce i wyszedl negatywny. Dzisiaj okres spoznia mi sie juz 11 dni, czasami leci biały śluz.. nie wiem co o tym wszystkim myslec, objawy ciążowe, ale test negatywny . mozliwe ze jestem w ciazy a test nie wykazal? bo juz wariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka chodzi mi o to, ze jak zobaczylas dwie kreski, to owu bedzie w ciagu 12-24 godzin:) czytalas ukotke?:) Wiktoria malo prawdolodobne, zebys byla w ciazy. Ale wybierz sie do lekarza, bo okres za dlugo sie spoznia. Najpierw zrob bete, bo lekarz i tak pewnie bedzie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaa26
wlasnie chcialam isc na bete, tylko w moim miescie jest z tym problem :( a bardzo mnie dziwi ten brak okresu, bo na ogól mam regularne spoznia mi się ewentualnie 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
nie czytałam ulotki, ponieważ testy zamawiałam z allegro i wysłali mi same testy w foliach, ale masz rację. Chyba jeszcze dziś męża przy atakuję ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak z allegro to sprzrdawca powinien wyslac instrukcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam dziewczyny jak tam u mnie druga kreska na teście owulacyjnym prawie tak samo mocna jak pierwsza juz działaliśmy potworka bedzie wieczorkiem zobaczymy czy tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×