Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość Malineczkaa25
Ja też idę na betę jutro, muszę wiedzieć, czy jestem w ciąży czy nie, bo prawdopodobnie czeka mnie ciężki tydzień i ciągłej niepewności nie zniosę. Dość mam rozterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na bete wybiore się w srode z rana bo czeka mnie kilka wizyt u dentysty i będę musiała powiedzieć ze ciąża Juz miałam jedna w zeszłym tyg ze znieczuleniem ale wtedy nie wiedziałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
gość 44 a który to tydzień ciąży ? w razie czego idź jutro do lekarza.ja miałam na początku plamienia, ale wystąpiły równo w dniu, kiedy powinnam dostać miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak tylko bede w Pl ide znowu do lekarza juz nie mam siły dlaczego tylke juz sie staramy i dalej nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
5 tydzień, prawie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dzień dobry dziewczyny, jak samopoczucie dzisiaj? Nam leci 6 tydzień ;-) po 7 juz będzie szybciej leciało mam nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !ja sie duzo szybciej mecze niz w poprzedniej ciazy Chudne,nie mam apetytu za to pojawil mi sie juz brzuch! strasznie szybko, ale lekarka mowila ze nie dosx ze druga ciaza to bizniacza i moze tak byc. W poprzedniej ciazy do 6 miesiaca prawie nic nie bylo widac, a teraz szok. a Wy jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Hej dziewczynki,dziś darowałam sobie testowanie.poczekam jeszcze te 3 dni.niestety czuję się jakby coś mnie brało :( chyba mam stan podgorączkowy i miałam na migdałach ropę :( wczoraj był brat z synkiem i mały się rozchorował, także chyba mnie zaraził :/ Co do objawów, to nic nie zauważyłam.Śluz jest, momentami coś mnie zakuje w jajnikach, ale nie wiem, czy to nie w jelitach :D Lada dzień dowiem się, czy się udało.Zastanawia mnie tylko, czy test 10 mlU/ml nie pokazał by na tym etapie choć maleńki cień. Wszędzie jest napisane, że przy takiej czułości, test pokaże wynik 7 dni po stosunku ( możliwej owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Ja tez przed testowanie m mialam uczucie ze lapie mnie choroba do tego bolaly mnie jajniki i do tej pory bola, a sluz tez mialam, wydaje mi sie ze jak jutro zrobisz test to powinno sie cos pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Efea o kurcze! :-D to szybko rzeczywiście :-) a co dopiero będzie dalej :-P Mi blada kreska wyszła w 26 dniu cyklu jak juz mówiłam,ale nie wiem o jakiej czułości bo to zwykły test z marketu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz jakiś wirus panuje U synka w grupie 3/4 dzieci chorych gardło,chrypa,temperatura, synek 2 tygodnie ze mną w domu siedział. mnie i Meza tez zlapalo Maz do tej pory nie mówi wiec ja mogensie nagadac;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Słyszałam, że może wystąpić stan podgorączkowy. Zmierzyłam temperaturę, 37.3 Słyszałam, że panuje jakiś wirus, ale martwię się, że jeśli się udało, przeziębienie nie jest dobre na tym etapie :( oby mi to przeszło.mam nadzieję, że to tylko jednodniowe przeziębienie. Efa super, że już widać brzuszek.To wielkie szczęście mieć bliźniaki.Ja tam marzę o bliźniakach, ale raczej jest to niemożliwe.Jutro z rana zrobię może ten test.Mam ich jeszcze 4.Poza tym jutro 27 dc i może jeśli się udało, pokaże się blada kreseczka.Z rana dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka trzymam kciuki. Ja tez właśnie byłam chora z reszta przy dziecku ostatnio ciazgle choruje, ale inhalacje i jakoś daje rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Efea ja się czuje strasznie,bronie się żeby nie wymiotowac.. Ja z kolei nie chce bliźniaków..i mam nadzieje ze nie siedzi tam dwójka,okaże się w przyszłym tygodniu. Wszystko jest na mojej głowie wiec trójka maluchów..oj ciężko :-) nie mamy rodziny do pomocy..jedynie teście męża ale ja jestem taka "samosia " wszystko wole sama robić, choćby nie wiem jak było mi ciężko ;-) U nas na szczęście zdrowi wszyscy i oby tak zostało. Synek w ogóle nie chorował mi jeszcze,odpukać. To mówisz możesz nagadac mężowi teraz :-D :-P Aneczka koniecznie daj nam znać rano! Będę kciuki trzymać może się coś pojawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Dziękuję Wam Kochane :) Wzięłam witaminkę C i leżę. Jutro na pewno dam znać :) Dla Was również mnóstwo zdrówka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez niemam nikogo do pomocy, mama prowadzi firmę, z reszta sami ostatnio jeszcze w nie najlepszym zdrowiu wiec nawet ich nie proszę a jak tylko mogę to im pomagam Teściowa szkoda gadac. Maz pracuje duzo , w weekendy tez wczoreaj np o 22 wrócił. Dodatkowo mam zobowiązania i chociaż z domu ale będę musiała troszkę rzeczy do pracy robić, tak tez miałam przy pierwszym dziecku. Ale tak sobie myślę ze i tak juz nic nie zmienie, a dla mnie najważniejsze zęby były teraz zdrowe a reszta się sama ułoży. Poza tym moja mama wychowała bez pomocy 5 i dala rade to ja tez dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco do Meza jak wczoraj wrócił chciałam mu relacje zdac z dnia AZ on w końcu na tablicy synka napisał , ze ja chyba nigdy głosu nie stracie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Efea pewnie ze dasz radę :-)! My mamy świetnie potrafimy sobie poradzić ze wszystkim :-) mój też ciągle pracuje..święta weekendy..A jeszcze psa mamy co dużo ruchu potrzebuje :-P także mam wesoło :-D A myślałas juz o porodzie? W ogóle w Polsce jest możliwość porodu naturalnego bliźniaków? Nawet się nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie myslalam czekam do kolejnej wizyty AZ się wszystko wyjaśni, ale z tego co wiem jeśli wszystko ok i dzieci się dobrze uloza to nie ma przeciwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mi spędza sen z powiek to to ze jest to ciąża o troszkę większym ryzyku i ze musialabym np na dłużej do szpitala iść Z reszta przed samym porodem tez wczesniej klada , a nie chciałabym synka na dłużej zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efea ty z blizniakami to pewnie bedzieesz grudniowa mama :) jeszcze na 2015 sie zalapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe choc jak lekarka powiedziala na styczen tez szansa;)Najlepsze ze Bratowa ma termin na grudzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Właśnie pewnie troszkę dłużej będziesz leżeć..ale oby poszło po Twojej myśli :-) u.nas się długo nie leży :-) ja urodziłam synka wieczorem w poniedziałek a w środę rano juz byliśmy w domu :-) jak wszystko jest dobrze to u nas od matki zależy kiedy chce wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie z synkiem tylko 3 dbi na patologi trztmali taak tez po 2 dniach wtcgodzilam,ale z blizniakami podobno inaczeh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Moja znajoma niedawno urodziła bliźniaczki to wiem ze leżała ponad tydzień jakoś,jak nie dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
Dzisiaj byłam na becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Kinka a wynik kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam nadzieje ze wasze ciąże bedą spokojne bez stresu i zmęczenia trzymam kciuki za to ja czyje sie kiepsko piersi juz mnie bolą okres ma przyjsc 25 maja i pewnie jak zwykle przyjdzie wszystko na to wskazuje:-( miło czytać wasze oznaki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Klara nie smuć się, jeszcze na 100 % nie ma pewności, że się nie udało. Ból piersi, to również oznaka ciąży :) nie stresuj się bidulko.ja też robiłam wczoraj test i nic a nic nie pokazał.jak nie na styczeń, to już na marzec będziemy :) wiem, że to frustrujące i człowiek robi się bezsilny w takim momencie, ale na spokojnie poczekaj jeszcze tydzień.Wiem, że ciężko, bo sama nie mogę się doczekać i nawet jutro zaryzykuję i zrobię test, ale też nie mam pewności, czy się udało, ponieważ nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×