Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

4 x 2, 5, 6, 7- w zaleznosci o ktora ciaze pytasz :) (byly 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Pytam bo zastanawiam sie czy nie isc prywatnie na wizyte i wydac 80zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Zastanawiam sie czy nie isc przypadkiem prywatnie i zapłacić 80zl za wizyte i miec pewność ze wszystko jest ok co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Nie opłaca się wcześniej usg robić niż w 7 tyg :-) dlatego ja też czekam jeszcze kolejny tydzień. W pierwszej ciąży miałam usg 4/5 tydzień jakoś i nie było nic widać tylko się niepotrzebnie martwilam, poszłam 3 tyg później i juz serce biło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Witajcie dziewczyny :) Jak samopoczucie? Moje tak sobie :/ gość44, moje ciąże prowadziłam tylko prywatnie i z autopsji wiem, że jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Opieka w czasie ciąży, porodu i po, nieporownywalna do ciąż prowadzonych przez lekarzy na kasę. Dodam, że jest to lekarz pracujący w szpitalu w którym chcę rodzić. Jeśli chodzi o usg to, tak jak dziewczyny napisały poczekaj, bo teraz i tak mało widać. Będzie dobrze, a te parę dni minie szybko i usłyszysz bicie maleńkiego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisi
hej ja w 5 tyg 4 dzień widziałam tylko pęcherzyk z ciałkiem zółtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Dostosuje sie do waszych rad i poczekam do tego 27 maja, bedzie ciezko o tym nie myslec, ale jakos musze dac rade. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Gość44 pewnie ze ciężko ale uwierz ze nie warto iść szybciej,ja też już się Doczekać nie mogę ;-) ale został mi tydzień juz tylko :-) Tobie też zleci A jak się dziś czujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2329
Koniec 5 tyg i czuję się wyśmienicie , troszkę szybciej się męczę ale ogólnie super :) ja będę miała kolejne USG 9 tyg. nie mogę się doczekać idę wspólnie z mężem :D będziemy widzieć swoje maleństwo, trzymajcie się dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie nie moge doczekac 9 czerwca Wtedy sie upewnie czy wszystko ok i dalej dwojka jest. Ja tak jak mowilam niskie cianienie poza tym nic Dzis naszczescie synek juz lepiej sie czuje i mozemy wyjsc z domu Za chwile sie zbieramy i idziemy do babci na spacerek :) milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
beta rośnie jak szalonaaa,,,, dzisiaj 3751 mlU/ml.... byłam aby się uspokoić, wiec jestem już znacznie spokojniejsza, bo rośnie nie maleje, i to w zawrotnym tępie, wczesniej było 822... jest ogromny progres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Cześć dziewczyny. Ciesze się ze u was ok ja niestety straciłam ciążę jest mi tak źle ze nie wchodzę tutaj bo jest mi strasznie smutno. Trzymam za was wszystkie kciuki. Pozdrawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul strasznie mi przykro :-( trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez mowilam ze tak bedzie- ze u Paul cos to podejrzane z ta ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul strasznie mi przykro Trzymaj się. Gosc-Alfa i omega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie chyba dalej nic z tego jak co miesiąc po dniach płodnych śluz zanikł totalnie nic****ewnie zactydzien okresik przyjdzie totalna załamka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Paul bardzo mi przykro.Trzymaj się :( Klara spokojnie, nie stresuj się bidulko.Śluz nie świadczy o wszystkim.może właśnie się uda.trzymam kciuki ! mnie korci by zrobić rano test, ale obawiam się, że jest za szybko, by wyszedł pozytywny.pozdrawiam Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Hej dziewczyny :-) ja walczę z mdłościami..ciężko jest, mam nadzieję że szybko przejdzie jak w poprzedniej ciąży. Jeszcze tydzień i mogę iść na usg w końcu. Klara musisz troszkę wyluzować..bo to też ma duży wpływ na Wasze starania..ja wiem łatwo mówić.. Aneczka a który dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Ja zrobiłam test w 23dniu i żałuję bo wyszedł negatywny i ja się nastawiłam negatywnie. Poza wzdetym brzuchem nic mi nie jest. Czuje się jak zwykle przed okresem.wczoraj ryczałam do 23 bo mam kłopoty w szkole które mogą sprawić że tuż przed jej zakończeniem będę musiała zrezygnować. Wszyscy mnie za to krytykują ale nikt nie wie.. jak mi ciężko. No i ten test. Niby wiem ze za wcześnie ale ludziłam się ze może będzie pozytywny. Pewnie ich jeszcze zrobię kilka. Powiedzcie mi..czy spotkałyscie się kiedyś w aptece z testem o czułości 10jednostek na ml? Bo wszystkie które ja do tej pory spotkałam były 25. I więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Zrobiłam dziś test o jednostce 10 mlU/ml i póki co jedna kreska. Myślę, że to za szybko, bo dziś 26 dc a ostatnio coś mi się poprzestawiało i okres mam co 29-30 dni. Test zrobiłam dziś sugerując się, że można go zrobić już 7 dni po stosunku.Poczekam do dnia spodziewanej @, bo na tym etapie test jest niewiarygodny. Nie stresuję się, bo co ma być to będzie.oczywiście bardzo mi zależy abym w końcu się udało, ale nie będę się denerwować, bo to w niczym nie pomaga :) Malineczka ja te testy zamawiałam na allegro. Są tanie,przesyłka do 2 dni a przede wszystkim są najczulsze. Aga, spróbuj jeść migdały, dodawaj imbir do potraw i raz dziennie wypij mięte.podobno pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
jak myślicie dzisiaj 32 dzień cyklu i druga blada kreska pojawiła się po 30 min myślicie że jest szansa?? @ nie dostałam więc cień szansy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
kinka myślę, że się udało.test myli się tylko w jedną stronę :) po ciuchu gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
jutro idę na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrenka
Cześć Kobietki Można do Was dołączyć? Miesiaczke powinnam dostać 13 maja Niby pojawiło się krwawienie ale łącznie trwalo z pol dnia gora. W piątek robilam dwa testy - oba z druga lekka kreska ale pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
madrenka witaj ! w takim razie gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Test się odczytuje do 5 min góra chyba, także lepiej powtórzyć albo beta właśnie :-) Witamy madrenka! :-) ja z synkiem tez miałam plamienie jeden dzień przed terminem okresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Aneczka pewnie poczekaj do dnia okresu albo nawet parę dni po :-) a co do mdłości to mało co pomaga..w końcu przejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Aga zgadza się.poczekam jeszcze 4 dni i będę testować.współczuję mdłości, ale może przejdą same, tak jak miałaś w 1 ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Kochane przed chwila zobaczylam w toalecie sluz o bardzo jasnym brązowym kolorze, to moja pierwsza ciaza i zastanawiam sie czy mam sie martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Gość 44 obserwuj i jak się powtórzy albo pojawi się żywa krew to skontaktuj się lepiej z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×