Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy też tak nienawidzicie sprzątać?

Polecane posty

Gość gość
uwielbiam miec czysciutko, jak w pudełku i to mój charakter,pedantyczna do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest strata czasu, tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia. Ale kurna zyc w syfie tez ciezko, wiec z wk***em ogarniam chalupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto opamiętaj się gdzie Ty takie pytanie zadajesz,to jest kafeteria miejsce kultu mopa i szmaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzątanie może nie byłoby złe gdyby codziennie się nie syfiło, a że syfi sie codziennie to na dobrą sprawę trzeva cały czas biegać ze szmatą. Syzyfowa robota. Denerwują mnie pedantki które sie szczycą że lubią mieć jak w pudełeczku bo przez tacy ludzie uważają sie za lepszych i gnębią tych którzy chcą po prostu żyć. Żyć. Nie sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kota brytyjskiego i dzis mnie taki wk****ogarnal, 2 razy sie zatkal odkurzacz przez jego klaki. Wyczesuje go co tydzien a i tak wszedzie pelno siersci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zatrudnic sprzataczke? Ile placic za wysprzatanie 2 pokojowego mieszkania (50 m2) na blysk? Np. raz na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nienawidzę sprzątać. Nienawidzę. kiedyś przeczytałam fajne hasło "porządek mógłby brać przykład z bałaganu i robić się sam". Niestety, nie ma tak w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę sprzątać ale jeszcze bardziej nienawidzę syfu, więc u mnie zawsze jest czysto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątaczka tak 15-20zl za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę rozwieszać mokrego prania i potem chować suchego :-o I łazienki też sprzątać nie lubię. Ale co zrobić, nikt za mnie nie posprząta :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedantyczni do bólu ludzie mają coś z deklem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płace 100 zł za 6 godzin sprzątania raz w tygodniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedantyczni do bólu ludzie mają coś z deklem jezyk.giflapka.gif x tez tak uważam,to pewnie bierze się z dzieciństwa,despotyczni rodzice albo olewający zazwyczaj są powodem takiego odchyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja placę 10zl/h sprztątaczce. Przychodzi w pon na 2 h , czwartek 2h i sobota 6h .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslalam, ze na kafe siedzia same perfekcyjne panie domu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie cierpię sprzątać , uważam że sprzątanie zmywanie czy inne obowiązki domowe zabierają czas i przez nie nie mam czasu dla dziecka i dla siebie tyle ile bym chciała Chętnie zatrudniłabym panią do sprzątania ale nie za bardzo mnie stać, a maż czy teściowa chybaby padli na zawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę sprząta, mam nadzieję, że po wakacjach będzie mnie już stac na sprzątaczkę, tylko sobie muszę jeszcze w głowie przestawić, żeby obcą do domu wpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham sprzątać!!!!! mam mieszkanie 30m2 :P więc nie ma co sprzątać :D przejadę mopem raz na tydzień, zetrę kurze. Mieszkam sama więc ogarniam sobie kuchnię i łazienkę w razie potrzeby :D Nigdy nie wyjdę za mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogole nie sprzatam bo nienawidze. Maz sprzata, ja gotuje i zmywam naczynia. Sprawiedliwy podzial obowiazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja paradoksalnie nie cierpie sprzątać,ale lubie mieć czysto.I to jest mój największy problem,bo gdybym nie lubiła sprzątać,ale bałagan by mi nie przeszkadzał,to byłoby oki,a tak....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 10 zl/h w Poznaniu to malo za sprzatanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to przenies sie na strone o seksie albo o zlej tesciowej jak ci nie pasi flejo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie umiałabym się odnależć w brudzie i bałagnie,sprzatanie zajmuje troche czasu ale tez trzeba nauczyć się nie robić bajzlu,będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie sprzatac , sprzatanie mnie uspokaja dlatego jak jestem wk...a to zaczynam sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo ,ale najbardziej nienawidzę gotować i często tego nie robię, w tygodniu babcie,ktore zajmuja sie corka jej gotuja i chwała Bogu bo mnie az trafia na sama mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto opamiętaj się gdzie Ty takie pytanie zadajesz,to jest kafeteria miejsce kultu mopa i szmaty oczko.gif x hehe, dobre,faktycznie jest tu trochę nawiedzonych ludzi na punkcie sprzątania,podchodzących pod jakieś zaburzenia psychiczne,dla których cała reszta to brudasy,zazwyczaj wynika to z jakiejś traumy z dzieciństwa,wystarczy poczytać topik o wspomnieniach z komunii czy najgorszym wspomnieniu z dzieciństwa i odrazu ma się odpowiedź skąd tyle oszołomów na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie, wspomnienia z komunii nie sa traumatyczne to mile wspomnienia z lat PRLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.20 a brudasy i flejtuchy GRZYBICĘ :):):):) od pedantycznościi nikt nie zachorował,od syfu i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×