Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość GruBa

5 lub 7 kg w 40 dni PILNE

Polecane posty

Gość gość kasiula79
Ja z przyzwyczajenia tez licze kcal. Dzisiaj delikatnie pocwiczylam. Moze jutro dluzej pocwicze albo jakas plytke zrobie. Jutro moze mnie glowa bolec. Zawsze tak mam jak wyrzucam cukier i inne smieciowe jedzenie. Tak moj organizm reaguje. Ale nie dam sie. Jutro jajecznica z cebulka i pieczarkami. Potem serek wiejski i warzywa. Potem kilka migdalow i ok 18 indykowe chili con carne. Pychota!! Powiem Ci ze jak narazie nie ruszaja mnie wszelkie slodkosci chociaz maz z dziecmi wcale sobie nie odmawiaja a jeszcze chodza przy mnie i pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiula79
Za 2 tyg wazenie i pomiary. Chodzi za mna leczo takie warzywne albo z piersis z kurczaka. Damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile Ci wyszło kalorii dzisiaj? Bo mi wyszło zaledwie 830, ale coś mi się to mało wydaje patrząc na to co zjadłam. W każdym razie głodna nie byłam, ale może dlatego, ze jeszcze mnie po wczorajszym trzyma. Ja nic nie poćwiczyłam dzisiaj, ale jutru planuję pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiula79
Mnie tez wyszlo 870. Dzis troche slabo sie czuje ale i troche lzej. Planuje leczo z warzyw zrobic i z indykiem Troche mnie glowa boli a jak Twohe samopoczucie? A awokado mozna na 1 fazie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma co się przemęczać!! Koleżanka poleciła mi African Mango!! w 100 % naturalny suplement diety. 3 tygodnie i prawie 10 kilo i to bez wyrzeczeń usmiech.gif Na prawdę polecam wszystkim kobietom które chcą zrzucić parę kilo usmiech.gif http://nplink.net/BOxuJOW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiula, Dziś nie dałam rady siąść wcześniej do kompa, ale jestem i dietuję :-) Więc mój dzisiejszy jadłospis wyglądał tak: śniadanie - omlet z 3 jaj i kawałka utartej cukinii + pół pomidora. I tak mnie to trzymało, że baaaardzo długo nie byłam głodna, więc w ramach II śniadanie - tylko 15 orzechów laskowych i pół pomidora obiad - chilli con carne i miska surówki (mix sałat, ogórek, pomidor, rzodkiewka, oliwa) kolacja (nie byłam głodna) - znowu miska surówki jak wyżej + 1/4 awokado + 10 orzechów laskowych Pytałaś o awokado - tak, można. Podaję linka do innego wątku gdzie dziewczyna wymieniła wszystko co wolno na I stronie http://f.kafeteria.pl/temat/f12/dieta-south-beach-start-p_3384032 Niestety nie byłam dziś biegać, ale byłam z synkiem na placu zabaw z siłownią, więc on się bawił, a ja trochę pocwiczyłam. Czuję się bardzo dobrze, nie jestem osłabiona, co więcej - dziś miałam wenę do sprzątania mieszkania :-) Zaraz sobie podliczę dzisiejsze kalorie oraz jeszcze raz wczorajsze. Ja część rzeczy liczę "na oko", bo np. oliwy na patelnię, albo do sałatki nie mierzę łyżkami, tylko wlewam prosto z butelki. Nie ważę też każdego pomidora, czy ogórka, tylko na oko, ze średni ma tyle, a tyle kcalorii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam strony internetowe z kaloriami i rozbieżności są ogromne - np. łyżka oliwy - na jednej stronie piszą, ze ma 80 kcal, na innej, że 120. I bądź tu mądry. No nic pouśredniałam sobie kilka rzeczy i podliczyłam jeszcze raz na wczoraj - 1027 kcal wyszło teraz, a za dzisiaj mi wyszło niecałe 1400. Oczywiście nie układam menu, aby się zmieścić w jakimś przedziale, ale liczę tak z ciekawości. Wyliczyłam sobie kiedyś, że aby ważyć 55 kg przy moim wieku i wzroście, zakładając, że nic nie ćwiczę i mam siedzącą pracę - musiałabym jeść ciut ponad 1400 kcal/dziennie - więc nie za dużo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro na śniadanie chyba znowu omlet skoro tak długo trzyma :-) Potem na II śniadanie moze sałatka znowu i kawałek awokado obiad - wędzony łosoś (bo mi został z wczoraj jeszcze) i gotowany kalafior kolacja - może orzechy i papryka Zobaczymy jak się ułoży i co podpowie głód, jeśli się pojawi :-) Wiem, że to dopiero drugi dzień minął, ale cieszę się, że tak dobrze idzie :-) Trzymajmy się dzielnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiula79
Hej. Jak tam Mamo Bartka trzymasz sie? Mnie dzis glowa pekala. Ja dzis zjadlam omlet z pieczarkami i cebulka potem garsc migdalow, obiad piers kurczaka zmielona na pulpet z brokulami gotowanymi w sosie jogurtowo czosnkowym i kolacja serek wiejski lekki z papryka . Jestem najedzona. Pojezdzilam 30 min na orbim. Mam nadzieje ze jestes. Jak sie czyjesz? Czujesz sie lzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Jestem, jestem. Dziś u mnie było tak: śniadanie - 20 orzechów i 1/4 papryki (mało, bo planowałam pobiegać po sniadaniu i nie chciałam dużo jeść) II śniadanie - omlet (2 jaja, cebula, papryka) + roszponka obiad - surówka (mix sałat, ogórek, pomidor, rzodkiewki, oliwa) + łosoś wędzony + gotowany kalafior kolacja - sałatka jak wyżej + 1/4 awokado przekąska pokolacyjna :-) - 1 babeczka szpinakowa (upiekłam i chciałam spróbować, ale na ciepło taka sobie, mam nadzieję, ze jutro na zimno będą smaczniejsze). Wyszło mi razem 1200 kcal. Byłam dziś pobiegać i potem poćwiczyłam, w przed obiadem byliśmy na krótkiej przejażdżce rowerowej. Nadal samopoczucie bardzo dobre. Co do babeczek szpinakowych - ponieważ w składzie był czosnek, to kupiłam paczkę szpinaku, na której było napisane "szpinak z czosnkiem", a marchewkę zastąpiłam cukinią. Niestety dopiero jak juz upchałam "ciasto" do muffinek i wsadziłam do piekarnika, to chciałam podliczyć kalorie tych babeczek i chcąc sprawdzić kalorie szpinaku na opakowaniu, przeczytałam, ze ów szpinak ma w składzie jeszcze śmietankę, skrobię ryżową i cukier ....... I myślałam, ze mnie szlag trafi. Czy mam wyrzucić wszystkie babeczki teraz do śmieci? Trochę mi szkoda ...... Chyba muszę założyc, że tej skrobii i cukru w paczce 300 g nie było dużo i nie wpłynie to negatywnie na dietę ..... Tym bardziej, ze to się rozłożyło na 10 babeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiula79
Hej! Mama Bartka czy przenosimy sie na topik soutch beach wezsza w pasie czy zostajemy tu? Ja juz jestem w pracy. W pracy nie mam mikrofali wiec musze tak jesc zeby nic nie grzac. Mam w jajka na twardo i sok pomidorowy, potem orzechy ziemne, w domu zjem leczo z cukini i innych warzyw dorxucilam miesko gotowane z piersi z indyka i kolacja salatka z tnczyka. Mam nadzieje ze dam rade pocwiczyc. Juz dzis dzien. Super. Ciesze sie ze zaczelysmy . I mam nadzieje ze pociagniemy jeszcze 2faze razem i wreszczie osiagniemy swoje wymarzone wagi. Napisz co dzis jesz i jak sie czujesz? Czy czujesz jakies oslabienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiula, Spoko - możemy się przenieść na ten drugi wątek, tam jeszcze ktoś jest, to będzie nas więcej :-) Osłabienia żadnego nie czuję. Zjadłam na śniadanie 4 babeczki szpinakowe i na zimno faktycznie sa dużo smaczniejszcze niz na ciepło. Co prawda cały czas myślę o tym cukrze i skrobii ryżowej co była w szpinaku i mam trochę wyrzuty sumienia. Zjem chyba dzisiaj wszystkei te babeczki (razem 560 kcal), zeby chociaż tylko 1 dzień był z tym cukrem. Na przyszłość będe uważniej czytac etykiety i to juz w sklepie. To znaczy na ogół czytam etykiety w sklepie, ale jak kupowałam sam szpinak, to faktycznie w składzie był tylko szpinak, więc jak na identycznym pudełku, tego samego producenta zobaczyłam napis "szpinak z czosnkiem" to zasugerowąłam się, ze tylko czosnek dodali, a tu taki zonk ..... zła jestem ...... Ok - to następny wpis już na tym drugim wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Bartka
Kasiula - jesteś? bo nie widzę Cię na wątku o SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ufam suplementom. Schudłam 5 kilo w około 6 tygodni, rezygnując ze słodyczy i śmieciowego żarcia. A, do tego treningi z Natalią Gacką (głównie) 5-6 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami African Mango http://nplink.net/btkjP7vM. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarisaLASERJET
Witam, Dla mnie Afrikan Mango jest wielkim odkryciem jeżeli chodzi o odchudzanie. Kupując go nie sądziłam że uzyskam aż takie efekty. Początki owszem dość ciężkie ale potem jak się wszystko rozkręciło to już poszło z górki. W sumie udało mi sie schudnąc 12 kg. A jeszcze większym zdziwieniem było dla mnie to że nie wystąpił efekt jo-jo. Tu kupiłam: http://nplink.net/btkjP7vM Powodzonka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zapraszam do stosowania tabletek African Mango. Są one na bazie wyciągu z mango afrykańskiego. Nie wierzyłam w tego typu tabletki, ale było warto. Schudam 5kg i waga się utrzymuje. Tutaj macie link do strony: http://nplink.net/btkjP7vM Z tej stronki zamawiałam i nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMakiełka
Odkąd biore tabletki na odchudzanie Foreverslim zmieniłam zdanie o tego typu rozwiązaniach. Suplement Foreverslim wyraźnie zwiększa efektty diety i powoduje że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Schudłam 11kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oloooota

Mi się sporo i szybko udało schudnąć dzięki tej strony:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×