Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo będziecie głosować w wyborach

Polecane posty

Gość gość
A jak PiS oraz Duda chce napaść na Rosję ?.Skoro Komorowski jako minister obrony a Tusk jako premier doprowadzili do tego ze mamy armię 20 tys żołnierzy i 200 generałów .To czym PiS napadnie tę Rosję ? Kamieniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie pracy do 67 roku życia bo w tym nie ma logiki.Dekarz na dachu będzie pracował w wieku 67 lat czy murarz ? Może kierowca tira albo ratownik na plaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w I turze nie wiem, a II turze to chyba na Komorowskiego mniejsze zło, albo nie pójdę wcale głosować. Prezydent nie ma mocy,żeby zmienić ustawę emerytalną, więc nie piszcie bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie pracy do 67 roku życia bo w tym nie ma logiki.Dekarz na dachu będzie pracował w wieku 67 lat czy murarz ? Może kierowca tira albo ratownik na plaży ? > a do 65 roku mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co wyżej napisane, święta racja przecież było wcześniej do 65 lat. Dużo się nie zmieniło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 13:53 przeciez napisałam czemu na niego zagłosuję o 13:33. Wg mnie jest najrozsądniejszym z kandydatów, najbardziej reprezentatywny i "bezpieczny". Poza tym to taka selekcja, pisałam co mi nie odpowiada w innych kandydatach i tak zostaje Komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą. Bo dwa lata w tym wieku to ogromna różnica. I proszę pamiętać ze Komorowski podpisał ustawę zwiększająca czas pracy kobietom o siedem lat.Wy mlodzi chcecie pracy ? A wasi dziadkowie zamiat bawić wasze wnuki mają zabrać wam miejsca pracy ? Glosujcie na niego.Macie syndrom niewolnika.Dobry pan bo lekko bij***atem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu boi się debaty z Duda.Poznajmy jakie mają pomysly i poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi się nie podoba pomysl pracy do 67 dlatego nie wierze w zus i sama zadbam o swoja emeryturę bez względu na to kto będzie prezydentem, bo żaden z nich nie zreformuje zusu, nie wierzcie w bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie debata w II turze. Ludzie czy wy jesteście normalni, przecież już było o tym wszędzie mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek emerytalny wynika z wielu czynników. to nie jest tak, że Komorowski sobie wymyślił i już. korzyści z przedłużenia wieku będą za 20 lat a może i później a więc to oprócz strat żaden zysk dla komorowskiego i po. to odważna ale niepopularna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestem zdania że II tura się odbędzie i zmierzą się w niej Bronisław Komorowski z Dudą. Wygra Bronisław Komorowski i pozostanie Prezydentem do 2020 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wojsku Polski obecnie jest ok 100 tysięcy żołnierzy i 87 generałów. A więc ten post to fałszywka i bzdura : gość dziś A jak PiS oraz Duda chce napaść na Rosję ?.Skoro Komorowski jako minister obrony a Tusk jako premier doprowadzili do tego ze mamy armię 20 tys żołnierzy i 200 generałów .To czym PiS napadnie tę Rosję ? Kamieniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy bzdet wydalany przez wielbicieli Dudy i Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że żaden z obecnych kandydatów nie jest super kandydatem, eeeetam super nawet nie są dobrymi kandydatami. Komorowski - rubaszny leń Duda - plastikowy pajac, wierzący w wybuch na usługach Jarka Korwin - połowę rzeczy gada z sensem, ale ta druga połowa to oszołom jakich mało - wstyd na cały świat byłby. Kukiz - buntownik, były alkoholik, wóda dużo szkód w głowie wyrządziła Ogórek - szkoda pisać, Jarubas -a kto to jest Jarubas - śmiech Palikot - kiedyś jeszcze z sensem gadał, teraz już mu się w głowie pozmieniało na gorsze, reszty nie znam i nawet nie mam ochoty poznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmniejsze zło to Komorowski i każdy mądry na niego zagłosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze 100 tys żołnierzy tylko 20 tys może znaleźć się na polu walki reszta to urzędnicy w mundurach.Wiec to nie bzdury tylko prawda. Dwa jak można ufać Komorowskiemu który jeszcze pięć lat temu przekonywal że ze strony Rosji nic nam nie grozi Ze pokoj w Europie i stałość granic jest zagwarantowane .To ma być polityk któremu można ufać ? Polityk który tak bardzo się pomylil ma dac nam bezpieczeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chcę euro w Polsce, ale nie teraz. Jak dobrze pójdzie za kilka lat będziemy gotowi na nową walutę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam gdzie euro ceny wzrosły litwa niemcy czechy słowacja Wzrost inflacji na Słowacji po wejściu do strefy Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wprowadzeniu euro bedzie wieksza bieda a emerytury i rent nie podniosa a wrecz przeciwnie beda coraz mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury piszesz, wystarczy ustawa z takimi karami, że hej i żaden sklepikarz nie odważy się podnieść cen. Tak było na Litwie teraz. Gdybyś się interesował/wała to byś wiedziała, a nie bzdury piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mądry nie zaglosuje na Komorowskiego. Zaglosuja na niego urzędnicy i bezmyslna masa ogladaczy tasiemcowych seriali i faktów TVNu.Ludzi którzy nie orientują się w polityce i nie znajacy najnowszej historii swojegi kraju.Podatni na manipulacje biedni niezbyt rozgarnieci ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo ustawami będzie ustalać ceny ? :-) Oto dowód inteligencji wyborców PO :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach jak wam doskwiera te 2 lata dluższej pracy. Jeśli ktokolwiek miałby sie burzyć to kobiety bo nam 7 lat doszlo. I to nie pomysl Komorowskiego, tylko rozsądna akceptacja propozycji Sejmu I przestancie oczerniac urzędujacego prezydenta, wybranego przez wiekszosc narodu. To, ze prezes oczernia go na kazdym kroku nie oznacza ze jest to prawda. Przeciez w czasie kiedy rzadzil PiS jedyna SFALSZOWANA teczke znaleziona w archiwach byla wlasnie teczka prezesa. :D Człowieka, ktory o stanie wojennym dowiedzial sie w poludnie nastepnego dnia. Wielki mi patriota, ktorego ubecja nie internowala :D Ale skoro ma "sfalszowana" teczke to i cala reszte swojego patriotyzmy moze stworzyc a durny lud uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam sobie co piszecie i widzę, że Nie macie o niczym pojęcia. Jakiś debil coś powie i po nim powtarzacie, zamiast się zainteresować, poczytać z kilku źródeł i nabyć wiedzy o danym temacie. A tak klepiecie farmazony za farmazonem. W każdym poście udowadniacie jaki jest Wasz poziom intelektualny i , że nie potraficie zinterpretować świata, który Was otacza. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Korwin! Ten człowiek może coś zmienić. Jedynie co załuję, to że nie zgadał się z Kukizem i Wilkiem. Mieliby duuzo wieksze szanse razem. Pozdrawiam inteligencje narodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Państwo ustawami będzie ustalać ceny ? usmiech.gif Oto dowód inteligencji wyborców PO Widać, że coś jest z Tobą nie tak. Czytasz i nie rozumiesz przecież napisałem, że chodzi o nie podnoszenie cen, a nie ustalanie odgórnie co ma ile kosztować. Czy Ty umiesz czytać? Jeśli tak to czy rozumiesz słowa, które czytasz? Mnie się wydaje, że na jedno z tych pytań śmiało możesz odpowiedzieć, że NIE. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę głosować na Janusza Korwina, ponieważ podoba mi się to co mówi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam blisko granicy z niemcami kiedys marka kosztował 2 zł po wprowadzeniu euro 4zł a ceny takze podniesli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×