Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo będziecie głosować w wyborach

Polecane posty

Gość gość
Palikot tak wiele razy się skompromitował, że teraz, nawet gdyby opowiadał najmądrzejsze rzeczy pod słońcem to nikt normalny mu nie uwierzy.Realny wybór jest pomiędzy Komorowskim a Dudą.Przy czym oczywiście należy głosowac na Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich sytuacjach się skompromitował ? Oczywiście jeśli Pani nie chce zmiany w naszym kraju jak najbardziej polecam Komorowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze na Komorowskiego nie.Chyba ze jesteś urzednikiem któremu zależy na nic nie robieniu tak jak twojemu kandydatowi.Po za tym obecny prezydent nie zna żadnego obcego języka i non stop się kompromituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle co Pani wie na temat Palikota ? lub Dudy ? Duda mówi tylko co do ludzie chcą usłyszeć....bądźmy realistami....a kampanie za co robi ? za Pani , moje i innych obywateli pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np pisząc książkę i opowiadając w niej o tym o czym gadali z kolegami przy wódeczce i zdradzajac tajemnice tych kolegów.Np znakomitym pomysłem a w zasadzie jego realizacją polegającym na naprawieniu idiotycznych przepisów Itp, itd.Co do wyborów.Chciałbym zmian ale zmiana prezydenta niczego nie zmieni.Dodam, że zmiana partii rządzącej tez nie.No i jeszcze jedno.Jestem PAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajmy szanse komuś innemu Ludzie !! nie dajmy sie zmanipulować mediom. Próbujmy cos zmienić w naszym kraju.... jesli wygra Komorowski lub Duda NIC NIE NIE ZMIENI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie Pani przykłady podaje.....chce Pani wybrac prezydenta kierując się tym co Palikot napisał w swojej książce.... przecież to jest śmieszne....A jakie Janusz Palikot chce Wprowadzić zmiany w przepisach ? wie Pani w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie dałabym szanse komuś innemu ale nie ma kandydata, który odpowiadałby mi poglądowo, dlatego zagłosuję na Komorowskiego, bo najbardziej mi odpowiada z obecnych kandydatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem PAN.Co do Palikota i książki.Śmiesznym jest jeśli bierze się pod uwagę poglądy i sposób działania kandydata?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE sobie zobaczyć wypowiedzi innych Kandydatów zanim podejmiecie decyzje którą narzucają wam media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieszne są przykłady która Pan podaje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest śmiesznego w nich?Np co jest śmiesznego w zdradzaniu publicznie tajemnic kolegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda mówi to co ludzie powinni usłyszeć. Jest mądry i wyksztalcony nie to co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech Pan lepiej posłucha jeg o wypowiedzi na temat Polski i zmian w naszym kraju a nie zajmuje się tym co napisał w jakiejś książce....nie ma to żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw odpowiedz na moje pytania a potem pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie kolejny przykład.....Duda mówi to co ludzie chcą usłyszeć..... Ładnie opowiada o tym jak bylo na studiach jaki to duzo osiągnął.....A co mnie to obchodzi ? ja chce konkrety ! co chce zrobić dla Polski ? i jak to zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co jest w tym śmiesznego bo nie czytałam jego książki ale wiem jedno...... Ważne jest to co chce zrobic dla kraju i jak chce tego dokonać.....a to co napisał sobie o swoich kolegach ? co mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich to zmian państwo sobie życzą?Zmiany po to aby były zmiany?Jak u dziecka ?To nie tylko tamto,bo bardziej błyszczy?A może jakaś nowa zabawka z szuflady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasuje obniżyć wiek emerytalny Pasuje dać zasiłek dla bezrobotnych Pasuje zrobić wiele rzeczy, co tak PO-PSL rozdupcyło. Już lepsza koalicja PiS z SLD. Przynajmniej jedna i druga partia pod względem gospodarczym to janosik a nie to co PO zabrać biednym i dać bogatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty mówisz człowieku....... hehe popiera pedofilię i kazirodztwo nie wiem czy mam sie zmiec czy płakać..... i Jak tu zmienić Polskę jak większość to idioci i kłamcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dz i w k a kopacz chce podwyzszyc swoim wyplaty do 20tys zl a inni niech zyja za tys miesięcznie. Kopacz i komorowski to wrzut na dopie Polskiego spoleczenstwa trzeba wyeliminowac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos mysli ze duda obniży wiek emerytalny to jest w wielkim błędzie....Polskę nie stać na to ! jest zbyt biednym krajem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tym, że Komorowski nie zna żadnego języka? Pan prezes tak powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komo/rowski m/ówi to co lu/dzie chcą u/słyszeć np o euro przez lata ciagle m/uwił ze chce jak najs/zybciej wprow/adzic do polski euro ate/raz w/ycował sie z mu/wie/nia o e/uro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mi wiadomo Komorowski na pewno mówi po francusku, rosyjsku i angielsku, więc 3 języki obce jednak zna. Więc przestańcie powielać te głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pisałem ze skakanie po krzesłach nie jest kulturalne to jusz matki ucza swe dzieci chyba ze bronek wychowywał sie w chlewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bronek muwi po rosyjsku jak polowa Polaków - w szkole podstawowej był rosyjski w Archiwum danych o posłach IV kadencji – 2001-2005: pisza ze nie zna zadnego Andrzej Duda jako doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego ma dużo wyższe kompetencje prawne i konstytucyjne i dużo lepiej pojmuje polską demokrację niż Bronisław Komorowski - mówił Mastalerek. - Z jednej strony doktor nauk prawnych, z drugiej magister historii. Z jednej strony człowiek, który nie zna języków i znany jest z gaf, z drugiej człowiek, który mówi w obcych językach. Na tle młodego, wykształconego, sympatycznego człowieka będą widoczne wszystkie wady Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gościu, jeśli mówisz o znajomości języków, to może chociaż ty pisz poprawnie. Bo trochę śmieszne jest jak analfabeta krytykuje kogoś odnośnie znajomości języków. W internecie można napisać wszystko więc to, że gdzieś tam taki sam d**ek jak ty napisał, że obecny prezydent nie zna języków, nie oznacza, że to jest prawdziwa informacja. Wystarczy popatrzeć na spotkania pana prezydenta z gośćmi z zagranicy, że świetnie radę sobie daje podczas rozmów i jakoś tłumacz się tam nie szwenda, jak przy poprzednim prezydencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×