Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasiunia1989
Karolcia jutro jadę jak córkę podrzucę babci nie mam jej z kim zostawić :( narazie po lekach jest trochę lepiej, ale jutro jak mała pojedzie do babci od razu lecę i niech mnie dokładnie przebadaja.. długo tak nie pociagne a do specjalisty się dostać ze skierowania na szybko jest niemożliwe.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Kasiunia-bardzo ci współczuję.Moja przyjaciółka ma z tym problemy i widzę jak się męczy.Ciągle jakieś leki,wizyty.Raz jest dobrze a jak złapie to się skręca.Trzymam kciuki żeby było ok! U mnie ciąża w pełni-dzisiejszy dzień zaczęłam od kibelka :( Myslałam że nie dolecę i zwymiotuję po drodze! Oj w pierwszej ciąży nie zwymiotowałam ani razu tylko mdłości a tu masz! AniQ-cieszę się że z maluszkiem wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Hej dziewczyny ;p ja gina mam dopiero na srode juz sie nie moge doczekac ;) na wadze juz mam +2 kg .. W pierwszej ciazy przytyłam 15 kg ale po porodzie jeszcze bylam na - to mysle ze teraz tez nie bedzie zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży najpierw schudłam 5 kg a potem 15 przytyłam. W dniu porodu warzyłam równo 10 kg więcej niż przed ciążą.wychodząc ze szpitala zostało mi 3 kg do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mąż ma jutro urodziny ale nie chce mi się ich wyprawiać, gotować ,zapraszać gości i przy nich skakać, ale najbliższa para przyjaciół zapowiedziała swoją wizytę. Co zrobić na kolację, dodam szybką kolację i smaczną :) Brak pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
hihi po prostu coś zamów :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Dziewcztny a mialyscie juz te pierwsze badania krew mocz i te reszte ? bo ja mialam ostatnio ( lekarz mi zalecil duzi badan ) ale w szoku bylam ze krew az do 4 probowek mi pobierali , przy pirtwszym nie kojarze zebym miala az tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
MammaOla jak macie mozliwosc i oczywiscie jak pogoda pozwoli grila zrobcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Mama Ola grill to dobry pomysł jak masz możliwość :-) Walentynka ja miałam w środę badania i tez chyba do 4 czy 5 probowek to normalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
karolcia2088 tez mialam w srode ;) dlugo muszisz czekac na badania bo mi powiedzieli , ze na wszystkie ok 5 - 7 dni ( oczywiscie te podstawowe bede miec dzis )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w pierwszej ciąży przybyło + 13 kg. Teraz mam już + 0,5 kg. Ale mam nerwa na siebie... Pomyliłam się w pracy i wszystko muszę robić od nowa... A tak się cieszyłam ze spokojnego weekendu... Ja nawet nie zwróciłam uwagi ile pobierała mi krwi. Połowę wyników mam wysyłkowe i będą dopiero w następny piątek więc muszę za nimi jeździć, bo wizyta w czwartek... MammaOla może sałatka gyros? Uwielbiam ją. Ewentualnie roladki z szynki, szybkie rollsy z tortilli, nachosy zapiekane z serem, jakaś prosta zapiekanka, tarta... albo faktycznie coś zamów ;) Kasiunia współczuję. Daj znać jak będziesz coś więcej wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Mi za pierwszym razem spuściły z 5 strzykawek :) potem na glukozie 3 co godzinę. U mnie sporo wiec tego idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę na zakupy...tak mi się chce że aż skaczę z radości :O Ale jutro teściowie na grilla się zapowiedzieli to trzeba coś kupić. Najchętniej to bym się dalej położyła. Ale już mam plan-kupię sobie kebab durum :P Okropny ten dzień 2 godziny spałam i wcale nie czuję że takie coś miało miejsce :) Ja badania miałam wszystkie zrobione tydzień temu jak byłam na sorze.Wyszły idealne. Ale pewnie lekarz i tak zleci coś 21 lipca. Na pewno będę musiała zrobić przeciwciała ze względu na mój rh ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
A ja dziś byłam na usg, 9tc, pierwszy raz widziałam malucha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Jeśli chodzi o badania krwi to ja już miałam trzy razy. Moja lekarka uwaza, żę co miesiąc badania należy wykonywać. Co najdziwniejsze za każdym razem wychodzą inaczej. Pierwsze i drugie wyszły nienajlepiej ale teraz zaczeło się normowac i jest już dobrze. Mdłości powoli odstąpiły ale mam za to zawroty głowy. Piatek wolny a dziś niestety w pracy ;-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka78
Cześć dziewczynki:) słoneczny dzień sie szykuje:) Ja jestem w 10tyg i tylko raz miałam badania robione i też do kilku probówek krew pobierała,z tego co doczytałam to mam słabe żelazo ale ona nic mi na ten temat nie mówiła jak oglądała wyniki i dalej nie muszę brać witamin tylko folik i duphaston. Bierzecie jakieś witaminy? Tak sie zastanawiam czy czegoś nie brać bo stan włosów i paznokci mi sie pogorszył:(które możecie polecić żeby zaraz ich do kibelka nie zwrócić bo niestety ale przy moim bolącym żoładku to cieżko mi coś utrzymać. Wczoraj nie wytrzymałam z bólu głowy i wziełam paracetamol i zaraz ,,poszedl;(" co do badań prenatalnych to trzeba mieć skierowanie po 35rż? Ja mam 36 i chodzę do ginka prywatnie i na razie nic nie wspominał o takich badaniach tylko za dwa tyg usg genetyczne. Jakbym jednak chciała jeszcze te prenatalne dla mojej spokojności to prywatny gin może wypisać skierowanie? Boję się trochę bo jestem ,,wiekowa już,, he he ale młoda duchem i pocieszam się że moja mama urodziła siostrę moją mając 42lata i wszystko było ok:) super gość gratulacje:) niezapomniany widok prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka78
dziewczynki jak można zastrzec nick na niebiesko bo nie mogę tego znależć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraleczka to musisz pogrzebać coś w ustawieniach dokładnie nie pamiętam bo ja z 8 lat temu się zapisywałam Ja też wczoraj miałam taki potworny bol glowy aż mi było nie dobrze i oko mnie do tego bolało tez nie wytrzymałam i musiałam wziąść tabletkę tak się źle czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Hej jak tam dziewczyny ? pogoda jesienna spac sie chce ;p Wie juz ktos z waszego otoczenia o ciazy ? u mnie juz tak ... Jejku jak sie boje czy dam rade z prawie 4 latka i malutkim dzieckiem , czy wogole dam rade to wszytko zorgaznizowac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka78
walentynka damy rade,ja tez mam synka 4latka i mysle ze to będzie idealny wiek jak przyjdzie na swiat malutek:) jak patrze teraz na synka jak biega za 2latkiem brata i go pilnuje żeby gdzieś sie nie oddalil to mi serce rośnie:) i nikt go do tego nie zmusza zresztą on taki wrażliwy jest:) także będziemy mialy pomoc hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Ja na początku miałam śpiączkę, potem trochę przeszło i znów śpiączka :) wczoraj jak sie po obiedzie o 18 położyłam z książka to zasnęłam i spałam do rana :) 13 godzin :P czytałam, ze nie można walczyć, ze zmęczeniem ;) poza tym samopoczucie ok. Leci 12 tydzień wiec i apetyt trochę wrócił. Może zamiast chudnąc przytyje. Nie wiem juz jakie spodnie nosić. Niby brzuch bez zmian, ale juz trochę cisną, a przecież na ciążowe za wcześnie. O ciąży wiedza rodzice i babcia, u dziadków będziemy za 2 tyg. to powiemy. Reszcie po 13 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o ciąży wszyscy wiedzą,jakoś tym razem szybko to wyjawiłam,tak sobie wmówiłam ze jak wszyscy będą wiedzieć to nic złego sie nie stanie i nie stracę tym razem ciąży... Wiem głupie to ale taki dziwny system obronny heh oby ok było... Dobra ciepło się robi to z synkiem na spacer pójdę tylko zaś żołądek nudzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o ciąży wszyscy wiedzą,jakoś tym razem szybko to wyjawiłam,tak sobie wmówiłam ze jak wszyscy będą wiedzieć to nic złego sie nie stanie i nie stracę tym razem ciąży... Wiem głupie to ale taki dziwny system obronny heh oby ok było... Dobra ciepło się robi to z synkiem na spacer pójdę tylko zaś żołądek nudzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynka ja mam w domu roczna core jak się dzidzia urodzi młoda będzie miała półtora roku to dopiero będę miała hardcore :-) Na początku byłam przerażona teraz pomału oswajam się z tą myślą i wiem ze dam radę bo musze U nas wiedzą moja mama i siostra a wczoraj powiedzieliśmy rodzinie męża a reszta dowie się w swoim czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Chyba na weekend towarzystwo powyjeżdżalo :) tez zaglądam i pusto. Ja głownie leżę i czytam książkę. Chciałabym juz mieć widoczny brzuch, póki co ta ciąża bez brzucha jest chyba dla męża abstrakcja i ciagle mnie wkurza, trzeba zrobić to, tamto. A ja nie mam siły nawet tułowia z wyra podnieść :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×