Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość 88butterfly88
Lenko czekamy z wami na wyniki i trzymamy kciuki! Bardzo bym chciała żeby wszystko dobrze sie skończyło. Musi! Mnie od wczoraj meczy krew z nosa. Może się jakiegoś nadciśnienia dorobilam czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Gościu witaj:) Gratuluję. A jaką tą betę miałaś? Karolcia Na zatrzymanie biegunki naturalnie to dojrzałe banany, czekolada i mniej naturalna kola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Lenka widze , ze meszkamy dosc blosko siebie bo ja kolo Starachowic i zamierzam rodzic w Starachowicach bo ja slyszalam nawet dobry opinie gorsze sa o Skarzysku .. Trzymam kciuki ! ;) x 88butterfly88 - ale ogolnie dobrze sie czujesz ? moze ta krew to zprzemeczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buterflly ja od początku mam takie jednodniowe biegunki banany jem codziennie bo słyszałam że pomagają na mdłości tak samo z cola musze codziennie wypić pół szklanki takiej odgazowanej bo też gdzieś ktoś mi powiedział ze na mdłości jest dobra :-) aa poza tym mam taką ochotę ze jak jestem w sklepie to mi język ucieka na sam jej widok Lenka to teraz tylko czekać na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Walentynko czuje się słabo, śpiąca i zmęczona nawet jak się lenie. Może to przez te upały bo ja zwykle źle reaguje na takie temperatury. Teraz to już źle mi na Maxa bo czytałam właśnie o szpitalu w którym mam rodzić i tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Aaaaa! znam jeszcze jeden sposób naturalny na biegunkę i zawsze najlepiej dzialal. Mianowicie najpierw nie mozesz myslec ze to obrzydliwe:p a potem bierzesz łyżeczkę mielonej kawy suchej i popijasz woda z kranu lepiej zimną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Mi znowu dziewczyny tak ciagnie do pepsi ze szok , codziennie sobie kupuje ta 0,5 l i pije w pierwszej ciazytak nie mialam ;P x Dziewczyny z jednej strony to dobrze ze to dopiero poczatek ciazy i bedziemy rodzic w zime tylko zeby nas nie zasypalo ;P Ja corke rodzilam w sierpniu przerabane w te upaly chodzic z brzusiem oddychac wgl nie moglam .. x 88butterfly88 - gdzie masz rodzic ? Twoj gin pracuje tam w szpitalu ? Przez ciaze jestesmy oslabione i senne tez z mila chcecia bym sie polenila no ale niestety dzis w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Walentynko mam rodzić w Końskich, artykuły nie pozostawiają zludzen, jeszcze mi mój genialny mąż wczoraj orzekł ze ja się chciałam zapisać do ordynatora A ponoć mu 2tyg temu pacjentka zmarła. Ktos chyba nade mną czuwa bo nie zapisalam sie do niego tylko dlatego ze bedzie na urlopie. No ale jednak ten szpital i zawsze mogę trafić na jego dyżur... przerazilam się. Co do samopoczucia to wiadomo ze mogę być zmęczona czy śpiąca ale myslalam ze to już przeszło bo było na początku A tu wychodzi ze to się kreci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Lenko wiadomo już coś? Jak się czujesz? A kole to też piję. Wg ochoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buterflly nie czytaj ja o swoim szpitalu tez czytałam dużo negatywów O szpitalu ale miło się rozczarowałam opieka super no i jeszcze mi się trafiła jednoosobowa sala po porodzie wogóle bajka :-) Starszą rodziłam w październiku młodsza w lipcu to była masakra ledwo chodziłam w ten upał A myślałam że tylko ja mam tak z gazowanym piciem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Dziewczyna, fajnie rodzić w zimie! Z duzym brzuchem dobrze sie znosi chłody, z upałami gorzej :) Poza tym do kwietnia powinnyśmy być już w wadze z przed ciąży- to tylko 2mc luźniejszych ubrań w zimie hihi Dopadła mnie kolka w prawym boku, denerwuje sie Gość jaka to jest silna beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Ja tym razem bede rodzic w innym szpitalu, mój lekarz zmienil miejsce pracy a ja pojde za nim. Umówimy sie na cc i mam nadzieje ze znowu wszystko pojdzie szybko, sprawnie i bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Dobra już nie czytam. W końcu zawsze opisują jak cos jest źle A te wszystkie pozytywne porody zostają bez echa. Ja z gazowanych to tylko kola no i woda. Wcześniej moje litry kawy popijalam energetykami, teraz ograniczylam do 2slabych kaw tylko więc mam wystarczający szok. Mnie tylko przerazila zmiana zimowej garderoby na mocno ciazowa:P potem pomyślałam ze właśnie jest szansa ze na wakacje przestanę wyglądać jak czołg; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Groszku zazdroszczę zaufania do lekarza. Ja się modlę żebym była zadowolona ze swojego no ale pierwsze wrażenie będzie dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Był obchod i nic za bardzo lekarz nie powiedział na podpasce krew się raczej nie zatrzymuje tylko jak idę siku to leci mi krew ze śluzem o długości włosa ma mam długie i o średnicy oczka od pierścionka. Leżę brzuch mnie mniej boli. Ale to krwawie mnie nie pokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pierwsza beta 2tyg temu wynosila 68,81 a wczorajsza ponad 19000 . Czyli górną norma jak na ten tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Gościu wow! nie spodziewasz się bliźniaków przypadkiem? Lenka kurczę czemu oni tak trzymają w niepewności? Wyników jeszcze nie ma pewnie... trzymam mocno kciuki. Jak będzie beta to będzie coś wiadomo i trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie bo na zdjeciu mam jednego maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Lenka i jak ? wiadomo cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
No nie nadal krwawie i trochę bardziej mnie brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Lenka to ci lekarze to tez nic nie mowia ? a dawali Ci wgl cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Du... Coś tam na podtrzymanie i nospa x3 dziennie. Leżę cały czas mam krwawie ostatnio nawet bez śluzu ale nie za dużo. Ale mam i dobre nowiny lekarz pesymista powiedział ze beta wysoka i może coś z tego będzie. A i jedno jeszcze jeden lekarz jest już druga dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna, fajnie rodzić w zimie! x Wcale nie fajnie, spacery z niemowlakiem to makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Lenka dobrze że beta wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka daj znać po obchodzie co dalej będą robić, kiedy usg i czy będą powtarzać betę? Jak się czujesz Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, ja byłam w szpitalu 3tyg temu, też trafiłam w piątek z plamieniami. Piątkowa beta prawie 32tysiące a na usg pusty pęcherzyk, w sobotę tylko beta ponad 35tysięcy, rosła więc wszystko w porządku, w niedzielę usg pecherzyk a w nim pulsujący Kropek. Życzę Ci z całego serca aby u Ciebie sytuacja też się tak skończyła :) W poniedziałek wyszłam do domku z utrzymaną ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Cześć dziewczyny. Rano poszedł mi duży skrzep i ordynator wziął mnie na badanie i pecherzyk się zmniejszył także leżę teraz dostałam tabletki poronne i czekam aż organizm się oczywiści a jak nie to łyżeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże Lenka... Bardzo ci współczuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×