Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny jestem w 9 tygodniu ciąży to moja 3 mam już dwie coreczki zaliczylismy wpadkę mam lekkiego doła generalnie chodzi o to że za nim się dowiedziałam trzymalam ścisła dietę i chodziłam na siłownię moja waga to 69 przy wzroście 160 miałam zamiar schudnąć 10 kilo ale teraz to niemożliwe boję się że znowu się roztyje już teraz źle się czuję :( macie jakieś rady ? Z jaka waga wy startujecie ? Termin mam na 16 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciąża to tez wpadka i to jeszcze biorąc tabletki antykoncepcyjne może nie byłabym w takim szoku gdyby nie to ze moja druga córcia teraz 27 lipca skończy rok tez miałam dola bo również tak jak Ty bo od kilku miesięcy wzięłam się za siebie dużo ćwiczyłam dieta no ale teraz jestem w 10 tygodniu moja waga to 65 kg myślę że może nie przybędzie mi dużo kg w poprzedniej ciąży przytyłam 11 kg Trzeba być dobrej myśli ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem w 10 tygodniu. To moja 4 ciąża o której śmiało mogę powiedzieć doprawdy nie wiem jak to się stało. Bardzo się boję. Mam 38 lat i skierowanie na badania prenatalne ze względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Ja jestem w pierwszej. Startuje od 62 kg przy 166 cm. Waga bez zmian, ale brzuch większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Trafiłam na 3 dni do szpitala pod kroplówki po silnych wymiotach i z odwodnieniem. Na szczęście ciąża utrzymana, dzidziusiowi ładnie bije serduszko, jest troszeczkę mniejszy, ale w normie :) Niestety na USG wyszło ze mam torbiel na lewym jajniku wielkości mandarynki... podobno pod wplywem hormonów powstala i nic nie powinno sie z nia dziac, ale strasznie mnie to zdenerwowało x Musze podczytac co u Was przez ten czas było słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia2088 ja też na tabletkach wpadłam ale masakra :( teraz wybieram się na urlop do polski bo na codzień mieszkam w uk ale jak wrócę w sierpniu to dalej będę trzymała dietę nie jakaś rygorystyczna cukier ogranicze do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek dobrze ze z dzieckiem wszystko ok ja też mam torbiel na lewym jajniku ale taka małą zobaczymy czy się powiększy czy zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka78
mammaOla super ze z dzieciaczkami wszystko ok:) gosciu ja też sie obawiam bo lada dzień skończę 37lat,to będzie moje drugie dziecko. Za tydzień na usg genetyczne ale u mnie lekarz nie wspomniał o badaniach prenatalnych... Zapytam moze na wizycie co i jak bo sie boję a z drugiej strony strach że sie dowiem iż dziecko np będzie chore jest silniejsze. Ale pocieszam sie bo dwie moje sąsiadki urodziły w wieku 42 i 45 dziecko i teraz to już dorodne zdrowe panny:) u mnie z waga tak sobie bo startuje z 68kg przy wzroście 168 i oponke miałam juz na brzuchu wiec tym bardziej jest teraz widoczny ale mam nadzieję ze tak jak przy synku 2msc po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży nic nie robiąc tylko karmiąc piersią:):):) no ale tutaj juz mam swoje latka i przemiana materii inna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek dobrze że już ok,mi też lekarka wspomniała że mam małego miesniaka ale żeby sie nie przejmowac na razie. A ja już chyba 13tydz zaczynam a dalej mnie mdli,żołądek boli i mam czasami dość ale może to już końcówka złego samopoczucia taką mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sądzicie o teście pappa? Bo ja będę miała go za dwa tygodnie ale czytałam ze strasznie dużo fałszywych wyników daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Karolcia. Sam test pappa niewiele mówi, na cała diagnozę składa sie badanie krwi plus usg. Te badania sie nie pokrywają, tylko uzupełniają i dopiero na bazie tych dwóch można oceniać. Wynik mojego pappa lekarz juz ma, a w środę usg prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Hej ! co sie dzialo z kafe ? wogole nie mozna bylo komentarzy dodawac . x Byłam u lekarza w srode ogolnie wszytsko ok moj maluszek ma juz nieco ponad 10 cm ;P figlował na usg , badania mam w porządku tylko ta nieszczęsne tokso , wyszlo mi podwyzszone lekarz kazal mi uwazac . Ta choroba sie bierze od tzw "brudnych rak ", ze owocow nie myje , surowe mieso dotykam , jem nie dosmażone rzeczy i takie tam muszę bardzo uważać . Bede miec jeszcze raz badania na to cholerstwo z pierwsza ciaza tez mialam to podwyższone .. Nie wiem skad to sie wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
No i oczywiście waga !!! Mój lekarz jest na jej punkcie uczulony ale tez sie wystraszyłam jak na nia weszlam ;P Dziewczyny prawie 3 kg przytyłam przez miesiąc !!! Moja startowa 65 a u lekarza 68 ( mam 165 cm ) , w pierwszej tak mniej wiecej tylam 2 kg co miesiac ale potem tez dostalam ochrzan to nawet schudlam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula29
Boże- w końcu! nie wiem jak u Was ale u mnie nie było kafeterii... Jak wasze samopoczucie? U mnie już lepiej. A co najważniejsze nie muszę ciągle leżeć,bo wcześniej to wstałam na 5 min i już leciałam. Znowu są upały-katastrofa. Witam nowe przyszła mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniQ10 wiem ze powinno się razem z USG to interpretować ale czytałam ze u niektórych usg super a z krwi tak zły wynik ze kierują kobiety na amniopunkcje choć zawsze wychodzi ze dziecko zdrowe ale co stresu kobitki przeszły to już nie cofna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jestem w 10-tym tygodniu pierwszej ciazy. Komputer wylicza mi termin na walentynki ;-) lekarz trzy dni później. Narazie mnostwo emocji i rewolucja w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Hej dziewczyny :) wracam do świata żywych :) w końcu żołądek przestał boleć :) czasem powoływania ale do wytrzymania. Nie pisałam nic bo czułam się tragicznie, teraz już mdłości pojawiają się rano i wieczorem - nie męczą już cały dzień :D dalej jestem mega osłabiona ale rodzina przyjeżdża na tydzień od dziś i musiałam się wziąć za sprzątanie itp. U mnie też 2 kg do przodu :o z OM dziś 10 tydz 6 dz :) wg ostatniego usg powinien być 11 tydz 3 dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela76
Witam ponownie. To ja od 4 maluszka. Faktycznie najbardziej martwi mnie test pappa. Moja koleżanka miała w zeszłym roku taką sytuację ze usg genetyczne wyszło super a pappa była najgorsza z możliwych. Nawet lekarz stwierdził, że to nieprawdopodobne zęby mały miał tyle chorób genetycznych jednocześnie. Skończyło się na amnio okazało się że mały jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
No wreszcie kafe działa :) ja zaczynalam z waga 48 przy 162, a teraz mam 50 kg. Tyle że na początku prawie 1 kg schudlam przez ciągle mdłości i wymioty. Ja jestem w trakcie pakowania, bo sie jutro przeprowadzam. Normalnie padam na twarz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Witam wszystkie nowe dziewczyny :) Prosze odszukajcie naszą tabelkę i dopiszcie się do niej ;) x Naprawdę mdłości potrafią wykończyć, wymiotowałam dziś tylko rano, ale mdli mnie nadal całą dobę. U mnie dopiero koniec 9tc... w szpitalu na wymioty przepisali mi Prevomit- moze komuś też pomoże. x Torbiele, cysty i mięśniaki mogą sie wchłonąć pod wpływem hormonów. Mam nadzieję ze u nas też tak właśnie będzie. Już dość tych stresów w ciąży x Schudłam 2kg przez wymioty i odwodnienie, znając życie szybko odrobię z nadwyżką hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcem zapeszac ale mi mdłości odpuściły mam nadzieje ze juz na stałe od 2 dni biorę magnez bo zaczęła mnie mocno boleć głowa a u mnie oznacza to braki magnezu Kasiunia to dobrze ze juz lepiej :-) Marcela ja też sporo czytałam o takich wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Hej. Ja też nie chce zapeszać ale czuję się już lepiej. Mdłości odpuściły i zmęczenie jakby mniejsze. A już i brzuszek zaczyna się robić widoczny. Ja startowałam z wagą 55kg aktualnie jest 53. Od ostatniego roku wziełam sie za siebie i 12 kg schudłam. Tak więc mam sporo ubrań większych to akurat się przydadzą ;-). Strasznie mnie korci aby wrócić do biegania może w tym wypadku do joggingu ;-) lekarka mnie zachęcała ale jakoś boję się aby dziecku nie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) ale upał,byliśmy nad jeziorem od rana ale za ciepło jak dla mnie i juz w domku pod wiatrakiem siedzę he he Ja tez drugi dzień odpukać bez mdłości ale za to apetyt mi wrócił więc będę musiała się pilnować żeby do setki nie dobić eh super jak nic nie boli,nie mdli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela na hakie badania masz skierowanie? Na test pappa? Prywatnie chodzisz do gina czy nfz? Pytam bo ja mam prawie 37lat i mój gin nic nie mówił o badaniach prenatalnych tylko za tydzień usg genetyczne mam mieć i skoro po 35roku życia sa refundowane to też chciałbym może skorzystać i zrobić dla swojego spokoju te badania tylko czy prywatny ginekolog może dać mi skierowanie? a w jakim wieku masz dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Góraleczka mi tez wrócił apetyt aż sie boję:-) U mnie dzis cały dzień leje deszcz juz nawet sobie drzemkę strzeliłam mąż zajmuje sie młodsza a ja leże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×