Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gosiauk
Hej dziewczyny u mnie tez mdlosci minely, wrocil apetyt na slodkie choc na razie tylko oczami bo po 1 kesie juz mi nie smakuje za to zajadam sie sliwkami i swiezymi ogorkami;) we wtorek ide na usg mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ,zobaczymy Babelka i bede mogla juz wszystkim sie pochwalic:) niestety badania moczu wyszly mi niepokojace musialam powtorzyc i czekam na wyniki co dalej, leci 12 tydz mial byc powrot energii a ja moglabym przelezec caly dzien, zauwazylam ze wlosy mi rosna szybciej farbowalam sie 2 tyg temu a tu juz niezle odrosty niestety jak wypadaly tak wypadaja dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ogórków to ja kiszone:) na kwaśne mam smaki,do tego doszlo ze pierwszy raz w życiu ukisiłam ogórki he he na piwo mam straszną chrapke gdzie ja piwa nie lubie,może przez te upały,wiec mąż musi się ukrywać z piwkiem żeby mnie nie kusić:) kurcze wcześnie jest a ja już od 6tej spać nie mogę i buszuje miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie lecha free,jest BEZ ALKOHOLU!!! a smakuje jak piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Ma alkohol 0,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraleczka ja mam to samo na widok piwa ale tylko zimnego hehe :-) ja tam od czasu do czasu Lubie wypić sobie szklankę piwka no ale jak na razie to ostatni raz piłam w 2013 jakoś w wakacje potem ciąża ,później karmienie no a teraz jedno i drugie hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wypić też radlera ma 2% np jedna szklanke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radlera bym nie wypiła bo to już 2% ale tego lecha free próbowałam, ma mniej niż 0,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Ja też mam straszną ochotę na piwo, ale wiadomo nie można. Piwo bezalkoholowe sobie odpuściłam bo puste kalorie, zajadam owocami ;-). Zmobilizowałam mojego faceta bo też przestał pić piwo solidarnie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ją mam termin 6.02 16 dowiedziała się w 10 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mojego pana by to nie przeszlo ale dobry pomysl żeby meżowie solidaryzowali sie z nami hi hi jak mnie znowu najdzie ochota na piwko to sprobuje tego leszka:) może nie zaszkodzi malutkowi:) witaj gosciu:) i jaka reakcja na ciążę? Pewnie pełne zaskoczenie:) nosi mnie żeby sobie coś kupic,kobitki widziałyscie w jakiejś sieciówce fajne letnie sukienki? W hm i ca patrzyłam ale nic nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Ja piwa nie pije smierdzi mi na kilometr a teraz to na 2 wiec moj chcac nie chcac musial sie dostosowac, ale jakies dobre mohito to bym wypila;) jeszcze przed ciaza moj zawsze sie smial ze jak ja bede to on sie wyprowadza z domu wczoraj wieczorem uslyszalam komplement ze jak na razie to idzie ze mna wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela76
Chodzę do prywatnie ale mam skierowanie na NFZ. Z tego co mówił lekarz badania prenatalne w ramach ubezpieczenia przysługują każdej ciężarnej po ukończeniu 35 roku życia. Obojętnie czy chodzi do lekarza prywatnie czy na NFZ. Mam samych chłopców- 12, 9 i 2 latka. Ostatnią ciążę całą przeleżałam i miałam założony szew. Obiecałam sobie że już nigdy więcej i proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Część dziewczęta trochę mnie nie było ale miałam stres i nie mogłam się przełamać do pisania. Wreszcie mam lekarza i kartę ciąży, skierowanie na badania i git. Może lekarz nie jest jakoś bardzo rozmowny i wszyscy tam ruszają się biegiem (udzieliła się nerwowa atmosfera i zapomniałam zadać miliona pytan) no ale grunt ze jestem pod jakąkolwiek opieką. Dziś się okazało ze w ciągu dnia nabieram 4kg:D prawdopodobnie woda mi sie zatrzymuje bo ledwo palcem tkne lydke (tak lydke- nie udo) A pokazuje się cellulit jakiego świat nie widzial:D Ogólnie to dziś czuje się wybitnie kiepsko ale już zaraz noc więc jutro może będzie lepiej. Zaraz poczytam co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Cześć Dziewczyny, dzisiaj mam badania u lekarza medycyny pracy (akurat co dwa lata przypadają). Myślicie ze powinnam się przyznać lekarzowi, że jestem w ciazy. Tak sie zastanawiam jak do tego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Jeśli nie chcesz by pracodawca wiedział lub żeby robił problem z zaświadczeniem to nie mów. Zależy jakie badania Ci robią. U mnie to tylko wywiad, osluchanie, ciśnienie i okulista. Zero krwi i moczu. Wiem, ze lekarza obowiązuje tajemnica, ale nie ufam każdemu. Zwłaszcza nie chodzę co przychodni opłacanej przez pracodawcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keytea niektóre kobiety dopiero się dowiadują o ciąży także jak nie chcesz to raczej nie musisz Buterflly tak się właśnie zastanawiałam co się z Tobą dzieje ale dobrze ze jesteś już pod opieką lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Mój szef wie, że jestem w ciąży. Boję się tylko, że z kolei lekarz może zrobić mi problem z dopuszczeniem do pracy. Nie wiem tylko jak się wytłumaczyć ze na prześwietlenie klatki piersiowej nie poszłam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
A no właśnie. Zależy właśnie od badań. Z prEswiwtleniem gorzej :) to chyba możesz powiedzieć. Jeśli sie dobrze czujesz, ciąża przebiega prawidłowo to w zasadzie nie ma żadnych podstaw, aby Ci tego zaświadczenia nie dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Hey keytea ja myślę ze lepiej powiedzieć. W końcu jesteś pod opieką lekarza wiec on wie czy cos moze zaszkodzic ciazy czy nie. karolcia ;)też się cieszę :) Teraz się będę mogła stresować badaniami:P xxx Ja dziś znów śpiąca (mam dziwne cisnienie jakie Wy macie? )mdli mnie bardzo. Brzuch pobolewa od jajnika i rano mialam brudną plamke prawdopodobnie po tym badaniu coś naruszone. Ogólnie to objawy zamiast przechodzić to się nasilaja a ja mam sprzatanie po kolejnej partii remontu. Widzę ze macie zachcianki piwne :D mnie nachodzi taką myśl tylko jeśli muszę przebywać na słońcu. No ale Lech Free jest dopuszczalny w ciąży w razie czego; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie dziś tez coś mdli mam nadzieje ze zaraz przejdzie juz miałam spokój a zmęczona jestem jakbym cala noc nie spała a moje dziecko jak poszło wczoraj spać po 21 tak wstała dziś po 7 tak więc teoretycznie powinnam być jak Skowronek a jestem jak kapec :-) a tu już taka godzina jakiś obiad trzeba zrobić tylko najpierw muszę wyjść na zakupy a tu brak sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
MamaOla moja kumpela twierdzi ze to piwo śmierdzi wielbladem:D Karolcia ja na szczęście już po obiedzie ale jeszcze będę gotować fasolkę po bretońsku i tak mi się nie chce stać dodatkowo przy garach:/ może jednak najpierw się zdrzemne bo wpadnę w te fasolkę i będę ruda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja już po wizycie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Dzidziuś ma 2 cm i już widać główkę,rączki.Serduszko tak pięknie biło aż się popłakałam na tej leżance. Oczywiście mam zapalenie :( Powtórka z rozrywki z pierwszej ciąży. Przez całą ciążę coś mnie łapało a po porodzie jak ręką odjął i spokój był do tej pory. Schudłam przez 2 tyg 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do piwa to chodzi za mną to cytrynowe :D Zawsze piłam w takie upały. I zastanawiam się czy nie można tego radlera 0,0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Piłam tego radlera 0,0. Lemoniada z piana. Smaku piwa zeeero :( jutro pytam lekarza o Lecha free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Co tam słychać? Ja właśnie wcinam już śniadanko kasza jaglana z jogurtem naturalnym z truskawkami i borówkami :P Uwielbiam! Dobrze się dziś czuję i idę zrobić sobie kawkę :D miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Wczoraj bylam na 1ym oficjslnym usg zwazyli zmierzyli znow pytania o choroby w rodz, alergie, cisnienie, babelek uparty ulozyl sie tak ze ciezko bylo zrobic pomiary musialam skakac spacerowac zjesc czekolade i dopiero 3lekarz z kolei po prawie godz uciskania brzucha dal rade posprawdzac wszystko, pobrali mi tez krew na badania pod syndrom Downa i wszystko ok znajduje sie w bardzo niskim ryzyku, nast w 22tyg, niestety wieczorem odchorowalam to sciskanie ale dzis juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia-małe już od początku pokazuje charakterek :P Ja dzisiaj na śniadanie jem właśnie chałkę :) Pychaaaa :) Lekko słodka z kruszonką mmmm...Tego mi było trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z młodą tez właśnie wcinamy śniadanko tylko córcia chyba nie bardzo głodna bo widzę ze psa karmi ja jak siedzę czy leżę to ok ale jak tylko wstanę odrazu mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×