Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabiegi wyszczuplające nogi niwelujące cellulit

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry Chciałabym Was zapytać o zabieg wyszczuplający konkretną część ciała. Ogólnie jestem szczupłą osobą, ale mam problem z nogami. Nie dość, że mają na sobie sporo tkanki tłuszczowej (mimo tego, że są całkiem szczupłe), to jeszcze cellulit. Nie bardzo nadają się do pokazywania w spódnicy np... a idzie wiosna. Powiedzicie mi czy istnieją zabiegi, które mogą zniwelować troche tkanki tłuszczowej (np. ze 2 cm) i pozbyc się cellulitu? Zadzwoniłam do kilku kilinik i mówią, że są takie zabiegi, tylko z tego co słysze to one są drogie, minimum 1500zł za jeden zabieg i trzeba zrobić ze 4 zabiegi, to jest niemały koszt... Czy ktos może ma jakieś doświadczenie w tym względzie czy takie zabiegi mogą troche zredukowac tkanki tłuszczowej, pozbyc sie cellulitu i ogólnie poprawić kondycje skóry np na nogach czy to raczej wyrzucanie pieniędzy w błoto? Będę wdzięczna za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz nie potrzebujesz wielkiego wyszczuplenia więc w Twoim przypadku wystarczą zabiegi w salonie kosmetycznym, np. liposukcja ultadzwiękowa połączona z dermomasażem. Jeżeli jesteś z Poznania to polecam sprawdzone miejsce czyli salon www.beautypremium.pl Za całą serię zabiegów zapłacisz o wiele taniej niż piszesz, a zabiegi są w 100% skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są takie zabiegi, obecnie medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda. Nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, jeżeli pójdziesz do naprawdę dobrego, poleconego gabinetu. Ze swojej strony mogę Ci polecić www.drmarosz.pl. Robiłam sobie u niego właśnie lipolizę na biodrach, ale pamiętam że wykonuje też ten zabieg właśnie na nogach, a dokładnie na wewnętrznej stronie ud, w okolicach kolan i podpośladków, no i co idealne w Twojej sytuacji przeprowadza mezoterapię cellulitu. Mój zabieg przeprowadzony został bardzo porządnie, precyzyjnie, wytłumaczono mi jak to wszystko będzie wyglądało… widziałam, że mieli tam specjalistyczny, zaawansowany sprzęt… no i rezultaty tej lipolizy były po prostu zachwycające. Szczerze polecam CI skorzystać z usług tych gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przyznam, że ćwiczenia bardzo dużo pomogły w walce z celulitem oraz stosowanie Hydrominum. Bardzo możliwe, że miałam zbyt duży nadmiar wody w organizmie i stąd ta pomarańczowa skórka była bardziej widoczna ale na pewno dla lepszego rezultatu polecam zabieg usuwania celulitu w gabinecie estetyki. Na pewno rezultaty będą o wiele szybciej widoczne niż przy powyższych metodach. Ja od dawna rozważam wybranie się na taki zabieg - http://www.beauty.com.pl/pl/skaner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roninowa
venus legacy - masaz specjalną głowicą, chyba nic nie działa lepiej na ten okropny cellulit...ja robiłam we wrocławiu, w dermamedzie i tego lata mam zamiar chodzić w szortach i krótkich spódniczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegach Icoone i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że działają. Połączyłam je ze zdrowszą dietą i ruchem i jestem bardzo zadowolona z efektów :) polecę każdemu! Na dodatek podczas zabiegu masaż jest wykonywany nie tylko na ciało ale też na wybraną "kłopotliwą" partię ciała u mnie uda i boczki :) tu możesz poczytać więcej http://www.consensusmed.pl/ICOONE,85,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli uda sa ok, umiesnione, szczuple, a lydki grubosci ud, obwisle, otluszczone, ktorych nie da sie spalic, wycwiczyc, ani w zaden taki sposob zmniejszyc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wtedy robi sie zabiegi na same łydki :) proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania jeśli mówimy o endermologii. Na pewno w szybszy sposób przyśpieszy usuwanie cellulitu. Poza standardowymi koncentratami kofeinowo cynamonowymi które idealnie działają na cellulit aczkolwiek potrzeb dużej ilości czasu to odmłodzenie skóry zabiegiem medycyny estetycznej powinno szybciej wpłynąć na usuwanie cellulitu. http://www.beauty.com.pl/pl/skaner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, że w zakresie redukcji cellulitu i wyszczuplania ud ogółem dobrze sprawdza się lifting radiowy - moja przyjaciółka korzystała i bardzo sobie chwali efekty (widać je zresztą gołym okiem po takiej kuracji) Tu można więcej poczytać co i jak - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/liftingradiowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam porównanie co bardziej wyszczupla bo chodziłam na fale radiowe i na liposukcję ultradźwiękową. Fale radiowe bardzo ale to bardzo ujędrniły mi uda, szczególnie od wewnętrznej strony, natomiast po liposukcji ultradzwiękowej ubyło mi kilka cm w obwodzie. Zabiegi miałam robione w salonie w Poznaniu www.beautypremium.pl - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym miała kase to bym się przeszła na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele zabiegów, a tak naprawdę każda klinika ma inne specjalności. Ja na przykład korzystałam z zabiegów w klinice http://www.arsestetica.pl/, ale nie wiem czy w innych takie same zabiegi nazywają się tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam zabiegi wyszczuplające oferowane w salonie kosmetycznym http://www.tuttibeauty.pl/. Tam wykonywane są zabiegi przy użyciu bandaży Alosha, które doskonale działają na moją skórę, poprawiają jej wygląd, sprężystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób liposukcję, nie jest droga, ok 5tys, a masz efekt gwarantowany. Tylko musisz wziąć l4 na ok tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwą liposukcję, nie ultradżwiękową, bo to wywalanie kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o uda i pośladki to koniecznie dermomasaż! Dobrze zrobiony likwiduje cellulit, boczki i świetnie podnosi pośladki. Miałam wykonaną serię zabiegów w Gabinecie Olwin w Lublinie i raz na jakiś czas wracam na pojedyncze zabiegi. Poszłam, bo chciałam się przekonać, czy działa i działa! Oczywiście były wybroczynki i siniaki przy pierwszych zabiegach, ale coś za coś. Trzeba dobrze pomęczyć cellulit, żeby go rozbić. Sam zabieg nie był bolesny, da się wytrzymać i zmniejszać moc jak jest za duża. Na liposukcję z dermomasażem umówiłam mamę i też była baaardzo zadowolona. Efekty były, dlatego zdecydowała się chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inne zabiegi, ale ja dużo wyczytałam i zdecydowałam się na VelaShape, trafiłam w dziesiątkę, po 8 zabiegach mam w udach o 2 cm mniej, a w biodrach 4cm, zabieg jest silny daje efekty na prawdę szybko, do tego cellulit mocno się zmniejszył, a przyznam byłam dość zapuszczona w tych kwestiach, nie wiem gdzie jeszcze mają te urządzenia, ja jestem ze śląska i robiłam w Chorzowie, wiem że jak szukałam to było ich mało tylko w kilku klinikach , więc trochę muszę dojezdzać ale warto , moje nogi są dużo szczuplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info popatrzyła u ciebie ten pomysł właśnie wróciłam z Chorzowa z pierwszego zabiegu Velashape i powiem Ci ooo jest moc, to endermologia przy tym slabiutko wypada, nie mogę się doczekać efektów , przy okazji zrobiłam sobie u nich rozstępy na brzuchu laserem ach jak szaleć to szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam się wgryzać w temat, sprawdziłam w sumie te zabiegi nie wychodza drogo, chyba tez sie skusze, a raczej mój cellulit sie skusi :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam liposukcję ultradźwiękową w połączeniu z dermomasażem. Chodziłam na takie zabiegi do Beauty Premium w Poznaniu. Zabiegi są bardzo skuteczne, ubyło mi kilka centymentrów i cellulit zmniejszył się prawie do zera. Zdecydowałam się na pakiet zabiegów, więc dostałam 3 zabiegi gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamsza
ja sobie usuwałam cellulit i to skutecznie w Dermamedzie we Wrocławiu! mają na prawdę dobry gabinet, przyjazna atmosfera a zabiegi dobrze wykonywane....a ja w koncu pozbyłam się cellulitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gdzie w Chorzowie ten zabieg Velashape ? Jestem z Siemianowice miałabym blisko, a musze zacząć działać bo moje uda tragedia , byłam na Cool tech i guzik zero efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_c
Spróbuj Redustim. Są to zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Na pewno można je zrobić w salonie Vici w Krakowie. Wiem, że można też wykupić u nich testowo dwa pierwsze zabiegi za 200 zł. Podobno już po pierwszym są super efekty. Sprawdźcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×