Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabiegi wyszczuplające nogi niwelujące cellulit

Polecane posty

Gość gość
Polecam liposukcję ultradźwiękową i dermomasaż. Najlepsze gabinety, które mają w ofercie takie zabiegi znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit u mnie dobrze działa zabieg urządzeniem Maximus, wykonuje go w szczecińskiej Maestrii http://maestriaklinikaurody.com/maximus/ Skóra jest po nim wygładzona, bardziej napięta i jest efekt wyszczuplenia. Jestem z tego baaardzo zadowolona, bo nie wierzyłam, ze coś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował ktoś z was zabiegów Vela Shape 3? Podobno na cellulit rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_222
Karboksyterapia to zabieg, który ma na celu redukcje tkanki tłuszczowej, jej ujędrnienie i poprawienie jej ogólnego stanu. Warto przejść się po więcej informacji do Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana. Jestem po szkole kosmetycznej i słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o tym miejscu od koleżanek tutaj macie link http://www.vici.clinic/krakow-karboksyterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VelaShape 3 jest bardzo skuteczny na cellulit. Po tym zabiegu mam też bardziej napiętą skórę na brzuchu po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo robiłaś ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VelaShape robiłam u doktora Krajewskiego w jego klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z naczynkami, ciekawa jestem czy byłyby jakieś przeciwskazania do takiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka5266
Wedlug mojej niezbyt wielkiej wiedzy powinien pomoc zabieg przy uzyciu velashapeIII, czytalam ze sa po nim naprawde siwetne efekty. Sama sie nad tym zastanawiam, ale na razie mnie nie stac. Znajoma ktora miala go wykonywany polecala nasza krakowska klinike scm estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna sprawa, wiele osób tak ma, że brzuch jest szczuplutki, a nogi z cellulitem albo na odwrót ;) Z doświadczenia polecam zabieg V-max. Ja robiłam w klinice La Perla w Warszawie. Nie dość że skuteczne, to jeszcze działa się na konkretną część ciała, a nie na całość. Naprawdę się cieszę, że się zdecyodwałam na takie rozwiązanie i polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, myślę nad zabiegiem modelowania sylwetki. Mam grube uda, zbyt dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu. Co myślicie? Czy taki zabieg mi pomoże? :) Czy ktoś przechodził przez taki zabieg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczeks
Na cellulit najlepsze są zabiegi terapi tkanki łącznej, przynajmniej wg mojej siostry. Mówiła, że znalazła gabinet rehabilitacji, który robi takie coś i ma fajne efekty. tu jest ich nr tel 881527527 i strona rehabilitacje.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena, ja przechodziłam karboksyterapię w klinice Cosmetologica w Gdańsku i w końcu pozbyłam się nadmiaru tłuszczu z nóg! Zabieg co prawda minimalnie bolesny, ale skuteczny i profesjonalny. Moje nogi w końcu wyglądają coraz lepiej. Dobrze, że są dziś takie sposoby, żeby walczyć z naszymi problemami :) Jeżeli masz jakieś szczególne pytania to śmiało pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie są koszta takich zabiegów??? Coraz poważniej zaczynam się nad tym zastanawiać, wszyscy tak zachwalają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za 1 zabieg płaciłam 450 zł a robiłam bo na uda (karboksykologia) Możesz sprawdzić na stronie kliniki, która Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakkkanka
zastanawiam się co wybrać: karboksyterapię czy endermologię lpg? Mam cellulit od około 3 lat i bardzo chciałabym się go pozbyć. A Poza tym jakie naturalne sposoby polecacie na skórkę? Jakieś zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena111
z naturalnych to bym polecała peelingi na bazie oleju kokosowego, kawy, cynamonu :) a zabiegi hmm ja co prawda korzystałam tylko z endermologii w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku, ale przyznam że zadziałało na mnie jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayjamajaa
dziś przeszło mi przez myśl, żeby skorzystać z zabiegów na cellulit... ciekawe czy jest jakiś ranking klinik w 3mieście. Tak czytam o tej klinice dr Michajłowskiego...ale niewiem niewiem. jestem bardzie niezdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak__92
Słyszałam o tej klinice ostatnio w radiu... akurat ja wybieram się do jakiejś dobrej na depilacje, ale modelowanie miała moja przyjaciółka i jest turbo zadowolona. Poza tym wystarczy spojrzeć na zdjęcia przed i po - widać różnicę. W klinice Dr Michajłowskiego można wykonać sobie nawet zabiegi pielęgnacyjne na ciało, podkreślające urodę :) ja niedługo idę na makijaż permanentny brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super że jest tyle możliwości w tej klinice DR MICHAJŁOWSKIEGO. Dzięki temu pozbywam się kompleksu mojego ciała (miałam endermologię lpg - seria 10 zabiegów) ten kompleks towarzyszył mi od czasów licealnych - na szczęście nadszedł kres moich cierpień z tego powodu. A tymczasem jutro idę na randkę :) wiele się zmieniło od ostatniego zabiegu... uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronia18
Zacząć trzeba od zmiany nastawienia! Patrzeć pozytywnie na świat! Dieta , ruch !!! a jak tego za mało to jakiś zabieg :) a gdzie jest ta klinika Cosmetologica?? Chyba moja koleżanka tam pracuje hihi jaki ten świat jest mały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić wonder shape (w Klinice La Perla) na nogi sprawda sie rewelacyjnie, są po nich bardziej gładkie, równe i smuklejsze. Moim zdaniem ten zabieg działa naprawdę mocno, już sam masaż jest silnie odczuwalny - takie zabiegi właśnie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina29
Klinika Cosmetologica mieści się na ul. Skłodowskiej-Curie 3 koło GUM-edu. Byłam tam dziś na pierwszym zabiegu endermologii LPG i przypominało mi to bardziej masaż niż zabieg :) te głowice urządzeń naprawdę są nowoczesne, no i podejście do mnie jako pacjentki - czułam się bardzo ale to bardzo komfortowo. Do teraz mam uśmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana908
a ja właśnie szukam dobrej kliniki. Jestem z Gdańska. Czy ta Clinica Cosmetologica faktycznie jest taka dobra? Jak tam z podjeściem do pacjenta? I czy oferują jakieś promocje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W moim wieku to ćwiczenia już niewiele pomagały w kwestii figury. Na siłownię chodziłam pięć razy w tygodniu, stosowałam dietę, ale nie była do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Chciałam się zapisać na jakiś zabieg, ale póki co nie było mnie stać na taki wydatek.http://studio24sc.pl/oferta-promocyjna-na-zabiegi-wyszczuplajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam ze byla tam promocja -40% na zabiegi odchudzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głownym zadaniem zabiegu, którego potrzebujesz powinno być przywrócenie jędrności skórze. Myślę, że może pomóc w tym zabieg Sonoqueen HiFu, który sama robiłam w Klinice Krajewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×