Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabiegi wyszczuplające nogi niwelujące cellulit

Polecane posty

Gość gość
Jest sporo zabiegów antycellulitowych, wszystko zależny od tego jaki jest ten cellulit, w jakich miejscach itp. Możesz zrobić mezoterapię igłową, endermologię LPG, lipolizę iniekcyjną. Wszystko zależy co doradzi Ci specjalista w centrum medycyny estetycznej. W Warszawie polecam WellDerm, sprawdzone miejsce i dużo różnych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę nad takim zabiegiem, czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w klinice Art Medical Center (artmedicalcenter.eu) u dra Śliwińskiego, który jest naprawdę wspaniałym człowiekiem jak i specjalistą. Dokładnie wszystko tłumaczy i nie mydli oczu tylko nazywa rzeczy takie jakie są. Z efektu również jestem zadowolona, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VelaShape w Chorzowie jest w centrum Q10 z Siemianowic masz rzut beretem, ja tez tam chodze ale akurat nie na zabiegi vela tylko LipoKontour, jestem bardzo zadowolona z efektow i obslugi, ale na te urządzenia Vela duzo ludzi tam chodzi, maja je 3 i ciagle pelno, LipoKontour tez jest bardzo dobrym zabiegiem, mysle ze tam sie niezle znaja na rzeczy i potrafia dobierac zabiegi, warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, bylam wszystko załatwione, zaczynam działać! Pani wybrała dla mnie VelaShape i Vela Smooth na przemian, zrobilam juz jeden zabieg uuuuuu mocny, boli ale trudno bede twarda, trzymam sie postanowienia, do tego po zabiegu przez dwie godziny nie wolno nic jesc wiec wszystko mi sprzyja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiasks
Polecam zajrzeć na stronę www.estibook.pl i wybrać się do kosmetyczki, ponieważ to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faszkaa
Mogę Wam polecić terapię wyszczuplającą, chodzę na to i to świetne rozwiązanie. Dostrzegam pierwsze efekty i nie ukrywam, że te masaże są bardzo przyjemne. http://masaz-zielona-gora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everrka
oj w Klinice Miracki mają szereg różnych zabiegów na cellulit. A że wiosna idzie to w sam raz...sama o tym dopiero pomyślałam ale lepiej wcześniej niz wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaamolka
Takie masaże wyszczuplające są świetnym rozwiązaniem sama chodziłam na to do Rasayan Oriental Spa w Zielonej Górze i efekty są zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuubi44
Ja się załapałam w Profemedzie na fajne promocje - za venus legancy 50% mniej zaplacłam, a zabiego godny polecenia :) Na uda na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co komu zabiegi na cos, co samemu mozna wycwiczy? :/ Ja chyba jestem straszna sknera, bo byloby mi szkoda pieniedzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam zabiegi najnowszym sprzętem VelaShape III, który polega na intensywnym podgrzewaniu skóry i równoczesnym masażu za pomocą podciśnienia. Wraz z wysiłkiem fizycznym i zbilansowaną dietą efekty są bardzo dobre. Można uzyskać redukcje obwodu i cellulitu w krótkim czasie. Dodatkowo skóra jest wygładzona i ujędrniona. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny, bezpieczny, nieinwazyjny. Szczególnie zachęcam do wykonania profesjonalnych zabiegów w Klinice DrLegrand w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo tak jest moc! Wyprobowalam VelaShape, po 8 zabiegach mam 4 cm mnirj w biodrach yuuupiii o to chodzilo, ale nie powiem troche bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak duzo slyszalam o VelaShape, tylko jak czesto robi sie zabiegi? Mam malo czadu i noz na gardle, musze szybko sie zabrac za to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam VelaShape raz w tygodniu, serie 6 zabiegow, efekt genialny warto robic, mocna maszyna, bolalo troche ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy razy w tygodniu na bieżni szybki marsz. Trampolina. Po co te zabiegi??? Regularne odżywianie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam czasu na ćwiczenia i ogólnie na sport, dlatego zdecydowałam się na zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Miałam robione fale radiowe, liposukcję ultradzwiękową z dermomasażem. Nogi są dużo mniejsze w obwodzie, jedna 4 cm, druga 5 cm, a dodatkowo zrobiły się bardziej jędene i gładkie, cellulit niemal niewidoczny. Polecam zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest ważne ❕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencevv
Ja zdecydowanie jestem za karboksyterapia, jestem już po kolejnej sesji i naprawdę widac duuuza roznice :) dziewczynom z Wawy, polecam Viva-Derm, załapałam się teraz na styczniowe -25% zniżki na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tgodnie temu zaczelam VelaShape, po 3 zabiegach - 6 cm w pasie juuuuupiii, wreszcie cos co na mnie zadzialalo, na jesieni robilam Icoona 10 zabiegow i niestety szalu nie bylo, to urządzenie jest dużo mocniejsze i bez porownania efekt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dodatkowo problem z obrzękami , ostatnio dałam się namówić na zabieg karboksyterapii u p. Asi w klinice Kriocentrum i jestem mega zadowolona. Wiadomo że jeśli chodzi o cellulit wymaga to większej ilości zabiegów ale na obrzęk efekt od razu, aż nie mogłam w to uwierzyć wcześniej pomagały mi tylko drenaże a tu proszę...myślę że to bardzo fajny zabieg trochę boli ale ma dużo zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, a fajna opcja jest na https://wellderm.pl/oferta/zabiegi-na-cialo/ - można wejść i kliknąć na konkretną część ciała - w tym przypadku nogi - i dowiedzieć się, jakie zabiegi proponują. Dość ciekawy i skuteczny w temacie, jakim jest redukcja cellulitu wydaje się być antycellulitowy zabieg Alidya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana456
@silencevv teraz też jest zniżka na karbo, wyświetliło mi się powiadomienie na fb i w tym tygodniu ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×