Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy! Rodzę za tydzień a nie mogę się zdecydować Alicja czy Zosia???

Polecane posty

Gość gość
na opasce wpisują Twoje imie np córka Anny data waga itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz co druga to Julka albo Lenka, a Zosiek tez coraz wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam babcie: Zosię i Stasię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie Zocha, nie rozumie fenomenu tego imienia. Alicja jest ladnie, po co zdrabniac. A moze jakies inne imie np Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyp Zpsiek.. to prawda. Ale też wysyp Julek, Hań, Oliwii, Zuź. Kiedys Zuzanna nie było takie popularne, wręcz śmieszne. Tak samo Hanna czy Antonina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede miala Alicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w grę wchodzi tylko Zosia lub Alicja x to z dwojga złego daj Alicja. A swoją drogą dlaczego tylko te dwa imiona bierzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja ladne imie, ale jest obecnie popularne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze - emilka,natalia,aleksandra,magdalena,paulina,gabriela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tylko te dwa wchodzą w grę, to zdecydowanie Alicja. Raz, że ładniejsze, a dwa, Zofia jest częściej nadawanym obecnie w Polsce imieniem, jest w pierwszej trójce. Więc Ala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja piękne Alice in Wonderland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko te dwa biorę pod uwagę, bo te dwa podobaja mi się najbardziej! Tylko nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo, ze zofia, hania, zuzia to imiona nadawane teraz dzieciom na fali mody, to dla mnie nadal sa to jeszcze babcine imiona. jakos nie przestawilam sie jeszcze z tego sposobu myslenia. zosiek jest juz za duzo, zrob narodowi przysluge i nazwij dziecko inaczej niz zosia (julia, amelia, lena), nawet jak strasznie ci sie to imie podoba, bo bedzie to samo z tym imieniem co z kasiami aniami i madziami 30 lat temu - do porzygu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranking imion żeńskich z 2014 wg gus: lena 9.642 zuzanna 8.856 julia 8.572 maja 8.055 zofia 6.733 hanna 6.407 aleksandra 5.935 amelia 5.586 natalia 5.205 wiktoria 5.149 alicja 4.932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak mam nazwać? Czesława?? Tylko dlatego, że jest mało popularne?? Mi się podoba Alicja i Zosia i tylko te biorę pod uwagę, żadne inne. Tylko nie wiem, które fajniejsze. Nie proponujcie mi innych, tylko które waszym zdaniem ładniejsze i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro do porodu tylko tydzień został, to może zdecydujcie z mężem dopiero po porodzie? Jak zobaczycie małą, to może któreś z tych imion będzie do niej po prostu bardziej pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj 2 imiona: Alicja Zofia i po sprawie :-) Koniec dylematu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale używać będzie tylko jednego, więc po co dawać dwa? Problem w tym, że co nie zdecyduję, to tego drugiego będzie mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia sliczne, sama nad nim myslalam. Alicja tez ladne ale zdrobnienie Ala jest okropne a raczej tak sie beda wszyscy zwracac. Najlepiej poczekaj az urodzisz. Moja kolezanka miala miec Lene a jak zobaczyla dziecko to od razu steierdzila, ze bedzie Ania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe może i tak, w sumie zostało mi tylko tydzień. Ok, ciekawe czy będzie wyglądać jak Alicja czy jak Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia Samosia, Alicja Delicja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja. Nie musisz zdrabniac. Znam dwie i nikt nie zdrabnia ich imienia. To jak bedą inni zwracać sie do dziecka zalezy w duzej mierze od Ciebie i dziecka. Jak bedą slyszeć ze mowisz pełna wersją imienia to raczej bedą powtarzać. Potem uczysz dziecko zeby przedstawiało sie jako Alicja , nie Ala. Ewentualnie możesz poprawiać jak ktoś bedzie zdrabniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia brzydkie dla mnie, kojarzy mi się z piłką, Zośką z "kamieni na szaniec" Zofia brzmi w ogóle tak poważnie i nieładnie. Nigdy bym nie dała takiego imienia i sama bym w życiu Zośką bym nie chciała, już wolałabym być Kaśką czy Olką. Alicja piękne imię :) brzmi delikatnie i kobieco, kojarzy się z Alicją z Krainy Czarów, dziewczynka może być Alusią, Alunią, Ala też brzmi ładnie. Moze Izabela, Klara, Anastazja, Idalia, Anna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwsze Alicja ( moja babcia tez byla Alcia , bardzo madra zaradna i silna kobieta, dla mnie byla czarodziejka i aniolem w jednym ,mam nadzieje ze jest teraz w swojej krainie czarow) A na drugie daj Zosia :) i problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, to zdecydujecie jak sie urodzi. My mielismy wybrane dwa i jak zobaczyliśmy buzke to jedno od razu nam pasowało. A poza tym na opasce mogą wpisać tylko Twoje nazwisko i tak najczęściej robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jak mam nazwać? Czesława?? Tylko dlatego, że jest mało popularne?? Mi się podoba Alicja i Zosia i tylko te biorę pod uwagę, żadne inne. Tylko nie wiem, które fajniejsze. Nie proponujcie mi innych, tylko które waszym zdaniem ładniejsze i już. Xxxxxxxxxxxxxx Pomiędzy najpopularniejszą dziesiątka a Czesławą jest jeszcze cała gama pięknych i nieoklepanych imion. Sama mam mega popularne końcem lat 80. a początkiem 90. imię i miałam pełno imienniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Emilię :) mówimy do niej Emi , Miśka :) a dorosła kobieta będzie też ładnie brzmiało :) nie jest dużo Emilek i jest super dzieckiem teraz ma 6 lat :) i mam synka też o nietypowym imieniu :) bo jest to Gustaw :) Ani Alicja ani Zosia mi się nie podoba nie lubię imion których jest duzo dzieciaków a Ala i Zosia są na topie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie jest dużo Emilek" polska języka trudna języka. A Emilek jest od z**********ia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani Zofia, ani Alicja, tylko i wylacznie NOXELIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błąd zdarza się każdemu więc na tym poprzestańmy ! Nie ma dużo Emilii jeśli Ci pasuje :) a my jesteśmy jedyną Emilią w całym przedszkolu! Właśnie została przyjęta do szkoły i również będzie jedyną Emilią z jej rocznika ! nie jest w pierwszej 10 nadawanych imion jak Lenka Amelka Zośka Nadia itd tego jest więcej ! Napisałam tylko swoje zdanie chyba do tego służy forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×