Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy! Rodzę za tydzień a nie mogę się zdecydować Alicja czy Zosia???

Polecane posty

Gość gość
my jesteśmy jedyną Emilią x ;/ zatrzymałaś się w fazie zycia płodowego? jesteś jednością ze swoja córką? ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wyznaczona cesarke na 28 kwietnia i bedzie Alicja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba imiona mi sie podobaja w kazdej formie, sa mi bliskie, bo mama to Alicja Zofia, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne te wasze propozycje :P z tych dwoch zdecydowanie Zosia. Formy oficjalnej zbyt czesto sie nie stosuje takze tym bym sie nie przejmowala :P a jeslu nie zosia to ja bede miala Tosie , najpiekniejsze ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja v:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zgodzę, że form pełnych imienia się rzadko używa. Używa się normalnie na co dzień w pracy. A wasze dzieci dorosną! Jakoś sobie nie wyobrażam, że pójdę te wszystkie Tosie, Zosie do pracy i będą się przedstawiały jak małe dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Alicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo Ala albo Ola albo Ela albo Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia jest ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Zośka, mi się jedynie to imię ze starą babą kojarzy. Nie rozumiem tego bum na babcine imiona. To już bym wolała się Nikola nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola? wez nie zartuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha brzmi super alicja tanio i tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja :) Zosia jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie emili pisze sie przez jednoi i na koncu ale moze ogluchlem... nue dziw sue zecjest tylko jedna w przedszkolu i bedzie w szkole imie na polskie warunki jest po prostu smieszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imie Alicja, zawsze je lubilam. Jak ci tak zal, ze tylko jedno imie mozesz wykorzystac postaraj sie o druga corke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Alicja i jako dziecko nienawidziłam tego imienia... Same Moniki Sylwie i Karoliny górowały a ja jak taki cudak. Teraz jako dorosła kobieta jestem zadowolona z takiego stanu rzeczy:-) jak w pracy ktoś zawoła Monia to trzy dziewczyny się odwracają. A mam córkę Marcelinę i jest jedna w swoim roczniku o tym imieniu, nie wiem czy nie w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie te zosie, tosie, kasie basie, asie... no nie mówię, że brzydkie imiona, bo są gorsze, ale bardzo pospolite i miałkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra dala matylda ale mieszka w uk jak dla mnie po polsku brzmi super alicja oklepane bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jj na imie Zoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Zolicja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja młodsza córka ma na imię Zofia Alicja , możesz skorzystać z pomysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja... a co do zdrobnień... właśnie tego chciałam uniknąć w dorosłym życiu mojego dziecka.. bo do dorosłej Magdaleny czy Katarzyny można zwracać się Magdaleno, Magdo, a niektórzy mogą nawet Pani Madziu... Pani Katarzyno, Pani Kasiu,.. czy Panie Krzysztofie, Krzyśku... a Marta zawsze będzie Martą, Agnieszka Agnieszką.. zaś Dawid Dawidem itp.. oczywiście te imiona mają masę ładnych zdrobnień, ale przecież oficjalnie nikt nie powie Pani Martusiu czy Panie Dawidku... Dlatego wybrałam dla swojego syna takie imię, które ma zdrobnienia ( do stosowania w okresie dzieciństwa np. w przedszkolu czy w późniejszym czasie przez rodzinę, dziewczynę itp.) ale jednak forma główna jest jedna.. Dlatego jeśli nie podoba Ci się forma zdrobniała czy główna wymyśl inne imię.. ja np. lubię imię Przemek, ale forma Przemysław jest dla mnie nie do przyjęcia, a przecież tak musiało by być w papierach... więc zrezygnowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja bardzo ładne imię Zośka mi się nie podoba tym bardziej ze w dowodzie będzie Zofia a nie Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze Oralia, Analia, Noxelia, Qta.ss.a, zobacz jakie ladne imiona, oryginalne, nieoklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Alicja ładne imię, i Zosia piękne. Jakie Ci radzić? Nie wiem.... Ale wiem, że są imiona, które mozna w"krąg obracać"- jedno z nich przybliżę - Antonina - Tośka, Antośka, Nina, [były i inne wersje, ale pominę]. Mam szwagierkę Antoninę, ale nie jest Tosią, jest Niną -na szczęście nie zapomnę o jej imieninach bo mam siostrę Janinę, która jest Niną, ale druga siostra Paulina też imieniem Nina się chełpi. Moje imię zwyczajne -Urszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam na imie Urszula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja. Szkoda ze nie noge miec wiecej dzieci bo gdybym miala corke tak dalabym jej na imie Jest cos zwiewnego, magicznego w tym imieniu. Zosia tez ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak od kilku lat pracuje w przedszkolach prowadze zajecia dodatkowe i wszystkie zochy to były super małe kobietki z charakterem i do tego inteligetne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×