Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie na fejsie podpisuja swoje zdjecia....

Polecane posty

Gość gość
najgłupsze są te dziunie co podpsiują zdjęcia: "ja i Kochanie" albo "ja, KOCHANIE i szwagier"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka złożyła życzenia rocznicowe mężowi na fb, mimo, że on fb nie posiada :D :D :D czujecie??? a druga łazi ciągle gdzies po jakichś restauracjach, kawiarniach i innych takich i za każdym razem wrzuca na fb ze była w tej i tej restauracji, typu Bierhalle itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma składała mężusiowi życzenia na 10 rocznicę ślubu na fb, życzy mu m.in, cudownego seksu jak zawsze itd. żenada. Jakby nie mogła tego powiedziec w domu. Inna znów myśli, że jest królową smaku i stylistką modową, laska w sumie sympatyczna i nieszkodliwa, ale robi sobie po 15 zdjęć w różnych ubraniach modnych przed może 20 laty, dzieci tez stroi w jakieś łachy z lat 90-tych i podpisuje, że to stylizacja taka a taka, widać że traktuje to na poważnie, a wszyscy mają z niej polewkę. Ale ona i tak jest lepsza niż te z chill out i dziubkami na każdej focie przy lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foty calej polki jak w monopolowym i "weekendzik czas zaczac" relaksik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foty calej polki jak w monopolowym i "weekendzik czas zaczac" relaksik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubie tych "co maja wyj****e i jest im dane" albo "obrabiasz mi d**e nie zapomnij mnie w nia pocalowac" albo inne tego typu blyskotliwe teksty. I tym co niby maja wyj****e na pseudoprzyj ciol a maja po 300 znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce żal d**e ściska to tutaj jad wylewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A panienki co wpisuja pierwsze drugie komunine bierzmowane imie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo osoby, ktore wstawiaja na swoim profilu zdjecia lub posty i same je sobie lajkuja :P to jak bic samemu sobie brawo, żenuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecia samochodu... Wnetrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo do tego jest fejs, nie chcesz nie czytasz, i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystawianie zdjęć swoich dzieci w różnych sytuacjach np. jak ******ana, jak pije soczek, jak ma kokardkę na głowie, jak mruga okiem, jak trzyma grzechotkę, jak śpi, jak chodzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha no wlasnie chcemy wiecej. Str takie jak beka z mamus, fejsbukowy ekshibicjonizm maja tyle lajkow ze widac, ze ludzie to lubia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nerwami
Pamiętacie tego szewca, który podpalił świątynię Artemidy w Efezie? Nie podam jego imienia, żeby mu nie robić przyjemności :D On to zrobił, dla sławy. Nie było fb, więc nie mógł się tam lansować. Myślę, że ten fb, jest w jakimś sensie społecznie pożyteczny :D Różne świry, ludzie z kompleksami, mają wrażenie, że są sławni, ważni i wspaniali :D Taka "terapia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecie ze zdalo sie prawko masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze pod zdjęciami dzieci "A tititi taki jestem śliczniutki" , "wnuczuś babusi" "z moim przystojniaczkiem hihihih"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zdjecia jedzenia, jakiejs papy z ryzem i warzywami czy nie wiadomo z czym, sfotografowane komorka na jakims bialym talerzu i stole wenge, efekt ogolnie jest taki, ze to zarcie czesto wyglada na maxa nieapetycznie, jak kupa! kiedys kolezanka podpisala znajomemu wlasnie takie zdjecie, " co to, twoja kupa?" i koles juz przestal fotografowac zarcie. bo fotografowac zarcie trzeba umiec, 90% fot jedzenia znajomych na fejsie jest dla mnie oblesna, bo ludzie tego po prostu nie potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej roz******laja teksty o miłości typu: prawdziwa miłość jest wtedy , kiedy......bla bla bla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze sa selfie profilowe w większości zle zrobione, złe oświetlenie kolory złe skadrowane a pod spodem 120 lajkow.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez miazdza slubne. Caly album na fb. Szkoda ze nocy poslubnej nie ma. Zwlaszcza jak panna m'oda podwija suinie i pokazuje podwiazke. Och ach jestem seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma informuje zawsze gdzie jedzie i odnośnik do tej restauracji, kawiarni, hotelu , jechała na weekend w góry to zaznaczona podróż, trasa, gdzie jadła obiad, gdzie spała, gdzie na miejscu jadła , odnośnik do kwatery gdzie mieszkała, wszystko , wszystko albo że poznała kogoś w kawiarni i odnośnik do tej osoby na fb nosz kur/va jakimi ludzie są debilami albo wystąpiła gdzieś w jakimś reportażu gdzie dziennikarz do niej podszedł z mikrofonem i ona cos powiedziała i komentarze typu - fantastycznie, oskara powinnas dostać , do hoolywod wyjedziesz , i 5 innych komentarzy że zasługuje na oskara no ja piertle :O foty jak sie ubrała , relacje foto z imprez , pisma jakie do jakiegoś urzędu pisze i mnóstwo wytartych sloganów u innych typu - zakochańce , to widze wszędzie :O , składanie zyczeń córce, żonie czy mężowi jakby nie można tego normalnie sobie w realu powiedzieć ręce opadają :O jedna napisała - padam, kawy chcę po ch/j pisze o tym na fb jak może sobie pójśc do kuchni i zrobić. albo te różne motta wypełnione patosem, górnolotne przemyślenia życiowe :O zauważylam że większość, bo na pewno nie wszyscy, są normalni ludzie którzy fajnie prowadzą swój profil ale większość to takie roboty bez mózgu robiące coś co gdzies zobaczyli i myślą że będą cool nie moge gadać nawet z takimi robotami ludzkimi na jednym profilu ludzie składali życzenia urodzinowe komuś i dopiero jakiś znajomy zwrócił im uwagę że ta osoba nie żyje od roku więc oni, aha sorry, nie wiedziałam ale pozdrawiam i takie głupoty :O no takie coś własnie symbolizuje jaki jest fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najśmieszniejsze jak babki chcą się pokazać seksi, bo wiadomo że w necie pełno reklam, fot lasek powyginanych na różne sposoby, modelki, top model itp i taka myśli że jak zrobi tak samo, wygnie się na łóżku albo zadrze noge to też będzie taka seksi jak laski na tych fotach co na pudelku oglądała a w rzeczywistości wygląda to żałośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm nie rozumiem tego posta o dwóch większościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jak dobrze zenie mam fejsa! I zyje i mam znajomych i przyjaciol jupiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest 1500 zdjec brzydkiego dziecka- tak drogie mamy, Wasze dzieci naprawde sa brzydkie lub przecietne. jedno na sto zdarza sie ładne, wtedy sama chetnie je ogladam. a dodatkowo do zdjec malych brzydali dodane opisy: "juz sama chodze", "pije mleczko", "super sie bawie". szkoda, ze nikt nie doda "ooo nasrałam w pampersa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wystąpiła gdzieś w jakimś reportażu gdzie dziennikarz do niej podszedł z mikrofonem i ona cos powiedziała i komentarze typu - fantastycznie, oskara powinnas dostać , do hoolywod wyjedziesz , i 5 innych komentarzy że zasługuje na oskara no ja piertle x :D:D:D x zakochańce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys oglądałam taka jedna babke i pisała tak pod fotą - może się zdziwicie ale troche ciałka mi przybyło, no już nie wygląda się tak jak za czasów szkolnych ogólnie kobieta tlumaczyła się jak jakaś trzepnięta, nie była jakaś otyła, miała może z 70 kg albo mniej i koleżanki jej pisały - no nie masz się czym przejmować, każdy się zmienia, kochanego ciałka nigdy nie za wiele i inne tego typu piertoły a ta się tłumaczyła i odpisywała że może po dziecku, bo wcześniej tak nie miała no ogólnie mega żenujące to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepsze sa posty w stylu "zmeczona napilabym sie kawy" albo cos w tym stylu. Nie wiem po co. Znajomy ma przyjechac i ci ja zrobic i podac czy k****a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej bawia komentarze niz same foty. Hipokryzja jak cholera,tluste babskie,szkaradne cieciore,beznadziejne zarcie a tam same ochy achy,slicznosci hehe wjezdzanie w dupsko bez masla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×