Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agata Re Sklep opinie

Polecane posty

Gość gość

Znacie ten sklep? Jakie wrażenie na was zrobił? Jak szybko realizują zamówienia? Czy warto w ogóle? Niedługo idę na wesele i chciałabym kupić tutaj sukienkę w rozmiarze L. No, ale zastanawiam się czy jest w ogóle warto. Ubrania świetnie wyglądają na stronie internetowej, ale jak w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku transakcja przebiegła pomyslnie trzeba przyznać, że sklep świetnie się prezentuje, ubrania są zgodne z rzeczywistością no i jakość jest niebanalna nad czym tu się zastanawiać? ja zamówiłam sukienkę bodajże w poniedziałek,a w środę miałam już u siebie, więc szybko realizują zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy sklep z sukienkami. Kupiłam tutaj prostą sukienkę dzianinową oraz ołówkową z koronką. Obie świetnie się prezentują. Materiał z jakiego są wykonane ewidentnie przekracza wszystkie przeciętne materiały. Warto moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sklep, mają spory asortyment i jako jeden z nielicznych bardzo duże rozmiary, więc każda kobiet można znaleźć coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem zadowolona z zakupów. Kupiona sukienka przydała się nie tylko na rocznicę ślubu Moich rodziców, ale również na bankiet. Wygląda lepiej niż na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi i wasze opinie :) Teraz spokojnie będę mogła kupić upatrzoną sukienkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×