Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bebilon Pepti DHA 2 NIE MA NIGDZIE W APTEKACH!

Polecane posty

Gość gość
W Grójcu w aptece Pani widziała na jakiej ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zdjeciach widzę że jednak był pożar. Synek dalej na nutramigenie , płacz przy każdej butelce. Ja objechalam apteki w Łomży i okolicy nie ma Bebilonu. Mąż objechal Ząbki i Marki. Tez nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo widzę że będzie ponownie w sprzedaży:((;( nam lekarz kazał się przerzucać na bebilon comfort gdyż nutramigenu nie tkną...choć nasze dzieci mają skaze białkową .... masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
Witam. Do wszystkich niedowiarków, szerzących nieprawdziwe historie odnośnie powodów braku mleczka na rynku- nie wycofują mleka, hurtownie nie wykupiły na export ;) W fabryce na prawdę doszło do pożaru, stąd braki. Mleczko będzie dostępne po 10-tym maja. W tej chwili pozostają mieszanki zastępcze, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie to Infatrini Pepti jest OK tle ze nawet na receptę jest trochę droższe od Bebilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś poszlismy do alergologa prywatnie i powiedzial że tak naprawdę nie wiadomo kiedy bedzie dostepny Bebilon. Wypisał druk na Nutramigen. I powiedzial zeby juz nie zmieniać. Bo takie zmiany idą na niekorzyść zdrowia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
u nas tez problem z mlekiem. Dostalismy nutramigen ale mala nie chce go pic. Sama nie wiem co robic. Do 10 maja to juz blisko ale bedzie pila moja corka? To jakis obled.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Witam ponownie:) Mleczko Bebilon Pepti I i II jest już w hurtowniach ii w większości aptek :) nie ma potrzeby płacić po 120 zeta za puszkę na allegro ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
w mojej aptece (okolice Warszawy) od dziś po południu jest dostępne w każdej ilości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Powoli Babilon wraca do hurtowni i aptek. Okolice Łomży przecież macie tam hurtownie wiec będziecie mieć najszybciej mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jest jeszcze nie we wdzystkich aptekach ale pojawia sie wie pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś u nas ma być 7 puszek w jednej z ostródzkich aptek - farmaceuta ma mi zostawić a maz odbierze po pracy. Póki co to jedyna apteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sępy z allegro nie sobie sprzedaja na targu po tych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pojawia się w aptekach :-) I odrazu ceny na allegro spadają he he. Teraz jak wyżej niech na targ idą i sprzedają po takich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, pojawiło się już w aptekach mleko bebilon pepti dha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas juz za późno maly przyzwyczaił sie do Nutramigenu i nie bedziemy zmieniać. Nie chce go znowu męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich miastach pojawiło się mleko? W województwie łódzkim nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam Bebilon Pepti 2 w sklepie Intermarche w Grójcu. Bebilon Pepti 1 jest tylko w aptekach a 2 widuję w tym skleie. Sama uganiałam się po aptekach za 1 i trochę uzbierałam. Radzę dzwonić po aptekach w małych miejscowościach, ja po obdzwonieniu ok. 40 aptek w Wawie znalazłam 6 puszek a w aptece pod Grójcem w małej miejscowości mieli 5. Także może tak kombinujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja kupuję bez recepty 1 tylko jest wtedy drogie, ale nie potrzebna jest recepta na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Ostródzie i Olsztynie, ale w nielicznych aptekach i zwoza po ok 10 puszek. Trzeba rezerwować. Ja dziś kupiłam 10 bo zadzwoniłam z samego rana do farmaceutki ze maz odbierze po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 1 puszke bebilonu pepti 2 dha za 5zł plus koszt wysylki :) została mi bo juz moj mały nie ma skazy, data waznosci 2016r. moj meil kaanka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam 1 puszke mleka bebilon pepti 2 dha. Nie otwierana. agabrz_25@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytajcie pediatre i kupujcie bebilon pepti mct - rozni sie tlyko tluszczami od dha! A jest jeszcze w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby mleka nie ma a na allegro wystawiony jest pepti za kosmiczne ceny w opisach jest nawet ze mozna wieksza ilosc kupic dla przedsiebiorcow jest a dla dzieci ktore dzieki temu mleku funjcjonuja sa ale za 90zl puszka chora Polska transport mial byc z poczatkiem maja I gdzie on jest ???odlozony zapewnie zostal dla takich naciagaczy jak na allegro ktozy zeruja na ludzkiej krzywzdzie bo inaczej tego nazwac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkopolska - okolice Konina, już pojawiło się w kilku aptekach.Nam się udało kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się już dzisiaj kupić 10 puszek w Wawie. Podobno po 16 maja ma byc juz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej aptece mowili ze w polowie maja w drugiej ze pod koniec maja w trzeciej ze na poczatku czerwca a w gemi apteka ze w lipcu chyba sami dokladnie nie wiedza ale miejmy nadzieje ze sie unormuje I z allegro naciagacze beda mieli zapasy I beda za bezcen sprzedawac zeby sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa1
Poznań - udało mi się dziś dostać 2 puszki w aptece na 28 czerwca. Pytałam wcześniej w kilku innych aptekach ale nie mieli. A więc loteria - co któraś apteka tylko dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wołominie w każdej aptece można dostac juz bebilon peti dha 2 . Z 1 gorzej ale udało mi się dziś kupic 9 puszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy w Krakowie gdzieś już można kupić? Dziękuję za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×