Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bebilon Pepti DHA 2 NIE MA NIGDZIE W APTEKACH!

Polecane posty

Gość gość
u nas nadal brak mleka- podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 puszki bebilon pepti 2 DHA 45 zł puszka, annstrzeze@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej aptece na nowowiejskiej w Warszawie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana69
czy wioadomo juz kiedy bedzie dostpene mleko bebilon pepti dha 2 w okolicach mielca lub Darbowy Tarnowskiej? prosze o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych aptekach udało sie zamówić z hurtowni ale dalej sa problemy. Sa do zdobycia tzw rzuty. Wiec pewnie jeszcze troche zajmie unormowanie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAli2014
W aptece w Warszawie na ulicy Górczewskiej przy Syreny kupiłam wczoraj 5 puszek. Podobna jeszcze maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenie już nieaktualne. Witam, mam do sprzedania 7 puszek Bebilon Pepti DHA 2 po 11zł za puszkę + koszt dodtawy. Mieszkam w Warszawie. Mleko wazne do 2016r. kontakt. monique.marciniak@gmail.com Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kiedy wkońcu bedzie to mleko dostepne ??????? nie rozumiem jak mozna tak drwic z czyjegos nieszczesciaa!!! nasze dzieci same sobie nie wybraly alergii...:(:(:(za kilka dni skonczy mi sie mleko i co mam dac corce wtedy jesc???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Mi w aptece obiecali na 8 czerwca. MAm nadzieje ze bedzie. Swoja droga wspolczuje mamom maluszkow, bo moja juz rok skoncyzla i mleko tylko dostaje do snu wiec w razie calkowitego braku jakos damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hurra dostalam dzisiaj kilka puszek :):):)takze jestesmy uratowani.....poprostu trzeba dzwonic i pytac i zbierac po aptekach po 2 lub 3 puszki,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomocy gdzie w wawie sa jeszcze mleka ? na bielanach zlazilam wszystko i postki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna rada to dzwonic po aptekach i pytac i pytac i pytac....dzis nie maja a jutro m oga dostac ze 3 puszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, dzwonić i pytać, mnie się udało dzisiaj kupić, jeszcze powinni mieć Kraków Hygieia Niska - 1puszka, os. Niepodległości 4puszki, super bo można u nich telefonicznie zarezerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1980_
potwierdzam na Woli na Górczewskiej 37 byłam i mają dużo (tak mi powiedzieli ). Zrobiłam sobie wczoraj spory zapas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Opolu nie ma nigdzie.... szukam i dupa. W centrali powiedzieli ze niby w przyszlym tygodniu bedzie ale widze ze nie ma co wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrezygnowałam z bebilonu pepti dha 2 jakiś miesiąc temu. W zastępstwie dostałam od lekarza neocate lcp i jestem bardzo zadowolona z tego mleka. Z początku dodawałam troszkę cukru do moja córeczka nie mogła się przyzwyczaić do smaku, a teraz pije już bez "dodatków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apteki słoneczne w krakowie mają. Mi się dziś udało kupić na ul.łąkowej jeszcze 1dha, bo dopiero będziemy przechodzić na 2, ale pani powiedziała, że 2 też mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dzisiaj udało kupić bebilon pepti 2 w małej miejscowości koło Wołowa, jestem z Wrocławia ale nigdzie tutaj nie było jak pytałam, dopiero jak jechałam do rodziny to Wińsku w aptece pod eskulapem dostałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Mamy dzieci z alergią pokarmową,bardzo Was Proszę przeczytajcie artykuł który ukazał się 04.06.2015 pt. "Z aptek zniknęło mleko dla niemowląt" w Gazecie Wrocławskiej. I jeśli możecie to wyraźcie swoją opinie na ten temat, bo to co ludzie tam piszą to jakaś nie prawda jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis byłam u pediatry i powiedziała mi, że była u niej przedstawicielka Bebilon i zapewniała, że już będzie dostępny. Oby to była prawda. Nutramigen musiał wygryźć ich z rynku, my na przykład bezproblemowo przeszliśmy na Nutramigen z mleka ha, więc z Pepti nie będziemy próbować, a zamierzałam. Dużo zdrowia dla waszych alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba żart.Firma niech się zwija z Polski bo jest niewiarygodna i sobie żarty robi z tym mlekiem. Jest koniec czerwca a mleka nadal nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być na początku maja dostępne, a tu po prostu pięknie koniec czerwca i nie ma :( nie mają serca. Myślę, że nutramigen trzeba kupić i się nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata dwóch córeczek
Trzeba szukać albo w aptekach małych na obrzeżach miast, albo sieciowych. Ja mam kilka sprawdzonych punktów, gdzie poluję u siebie w mieście (małym). Kichawa i kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We WROCŁAWIU bez problemu dostałam w aptece Aloes na Powstańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiadam dwie puszki mleka Bebilon Pepti DHA 2 w cenie 50 zł, odbiór osobisty w Kielcach lub wysyłka na koszt Kupującego. Mleko ważne do 2016 r. Kontakt na email : adriennes.1989@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 13 puszek Bebilon Pepti DHA 1 po 18 pln za sztukę plus koszt transportu lub odbiór osobisty ( Olsztyn woj. warm-maz) kontakt pod telefonem 606-753-144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 18 opakowań Bebilonu Pepti 2 DHA po 34,62 zł sztuka. Odbiór osobisty (Sulejówek pod Warszawą) bądź przesyłka na koszt odbiorcy. Kontakt pod telefonem 660 494 806.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sa w aptekach - 10 zł z recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na receptę 17 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał B
dzien dobry, u nas w aptece jest bebilon pepti 2 dha, bardzo dużo go mamy na stanie. adresy aptek. Plac Hallera 9/138 warszawa bełdan 2 warszawa ul. Kościelna 10 Garwolin ul. Napoleońska 46c Glinianka ul. Słowińców 8/1 kołobrzeg ul. Dworcowa 6/2 Białogard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×