Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat prezent dla Kokeja

Polecane posty

Gość gość
eeeee nie wierzę kto jak kto ale koke nie jest projektem. to widać po stylu po tym jak wkręca się w swoje pasje. a o tym ze slodka jest męzatka nie wiedziąl pewnie nikt na czole tego nie ma napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję nawet trochę tej Oli, ja bym sie chyba zrzygała jakbym czytała te wypociny jakbym miała miękkie nogi do Koke jak ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc opowiadanie nie miała męża ale i tak uważam , że pasują do siebie. Oli tu nie widzę. Koke jak pisał ze Słodką czuć było radość, było uczucie i namietność. Pisząc z Ogryzkiem jest sucho, zimno i bez wyrazu. Nic z tego nie będzie. Ola prędzej odejdzie a Koke zmieni nick i dalej będzie pisała love alfonsostore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym przyjął zaproszenie Dziewczyny w kolorowych czaderskich strojach hmmm dobre intencje,można było pokazać się wobec chorych dzieci zrobić coś dobrego koke się przestraszył a teraz czas działa na jego niekorzyść wychodzą brudy i tyle w temate amen:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była nie była mężatką, ku/r/e/s/t/w/o ma we krwi. Jako prawie mężatka sypała się z koke, jako mężatka przechodzi na priv z widmem. To jest ok ? nie licze jej innych nicków i sciem na innych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on wytłumaczył, ze nie pójdzie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wez się odmul facet po gadasz bzdury randka w szpitalu to rzeczywiście miejsce do pokazania się musialby byc kawał choya żeby się lansować w śród chorych nie widze tutaj żadnych brudów oprócz ośmieszania się poprzez wywlekanie starych postów z dawno zakończonej historii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dowód na to, że on nie istnieje jako ta postać, która tu wykreował. Tyle w temacie. Szpital nie? To chodź na piwko, można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura szpital to nie podwórko na randki czy inne błaznowanie. pub klub restauracja park to co innego. dlaczego miałby nie istnieć, na świecie są przystojni mężczyźni którzy zamiast ponurej miny wolą uśmiech. wiem ciężko w to uwierzyć w kraju gdzie przeciętny katolik umiera z zawiści że bliźniemu lepiej się wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.25- udajesz głupią czy serio nie rozumiesz? Chodzi o jego BRAK gotowości do podjęcia inicjatywy Oli . Nie dał nic w zamian, boi się czegoś? Życzę mu żeby Ola go kopnęła w zad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:28 nie udaję głupiej dobrze wiesz o czym mówię. to ty udajesz głupią juz samą sugestią o randce w szpitalu co jest niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
randce? Chciała by poszedł z nią wspomóc dzieciaki , kto mówi o randce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatkało kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko ja mam takie wrazenie, że Słodka, Kwiat wiśni i Nieogryzek to jedna i ta sama osoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×