Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Majka nic na ten temat nie powiem, bo się nie znam. sama takie wyniki robiłam raz zaraz po operce, ale już nie pamiętam co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziaisj w pracy miałyśmy pogadankę nt profilaktyki wczesnego wykrywania raka szyjki macicy, a prowadził ją gin, który mnie operował (sic!) tyle tylko, że po perce byłam u niego raz z podziękowaniami, potem zmieniłam gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ robię literówki: masakra a teraz czas na mnie, mój Ryś ma zegarek w doopce;) i codziennie mniej więcej o. 4.20 lub 4.40 grzebie w swoim clo i mnie budzi jakby nie mógł robić tego godzinę lub półtora później. tłumaczę, proszę, a on nic;):P zatem do jutra papapa dodbranoc Bastylko jeszcze raz duża buźka za piękny prezent👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kawusia na stole (__)? (__)? (__)? (__)? chodźta i pochlipajta :) pogoda w mojej wsi taka jak wczoraj - pewnie po południu sie wypogodzi Ploteczko- słuchaj endokrynologa, jeśli nie przepisuje leku to znaczy wie co robi ❤️ Zulko - jak nie ma pogody to niestety siedzimy w domu i bawimy sie na podłodze :D Gratuluje miłej niespodzianki od Bastylki ❤️ ;) Majeczko❤️ - wejdź w google i wpisz: TSH wysokie - ponad 100. Poczytaj troche fora, jest tego sporo. Każdy wynik tarczycowy należy traktować indywidualnie, menopauza ok ale mogłabyś sie też zapisać do endokrynologa. W razie czego zrobi Ci USG tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko mamy pstrąga :P http://1.bp.blogspot.com/-O-ajedOicAk/UTbmF0odc2I/AAAAAAAAArE/JBHjXMVabxE/s1600/kanapka+pstr%C4%85g+%C5%9Bniadanie.jpg są też i wędzone rybki ;) http://3.bp.blogspot.com/-zQ1Dn2pJwR8/U3OgRXfYwRI/AAAAAAAAa-o/ApFAOx7obUU/s1600/Szprot+podw%C4%99dzany+Graal+na+%C5%9Bniadanieb1.jpg Zajadajcie i pracujcie dzielnie ❤️ pozdrawiam i śmigam pod prysznic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla dzięki bardzo za kawę i śniadanie👄 na rybki zawsze mam ochotę i chętnie zjadam. U mnie też pochmurno, nie pada ale ma być gorzej, burze i ulewy przewidują:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie👄 Ja trzymam kciuki by u mnie nie padało,dopiero przed chwilką przywieźli kamyczki i mogła ruszyć budowa oczyszczalni.Jak lunie znowu zrobią przerwę nie wiadomo na jak długo:( Bastylko Ojej rozumiem Twój smutek z powodu biednych ptaśków😭. Czytałam kiedyś że kosy są bardzo waleczne i ofiarnie bronią swoich gniazd nawet z narażeniem życia.Tym bardziej żal.I w moim ogródku jest ptasie mieszkanko ale to są mniejsze ptaszeczki.Mam nadzieję że moim lokatorom uda się wychować młode,ja kota nie mam;.). Ale fakt sporo sąsiedzkich się pałęta:( Jeszcze na dokładkę obserwuję sroki one także zjadają pisklęta i szukają ich z zapałem i konsekwentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na moim niebie coraz więcej chmur co smuci bardzo.Och niech nie pada plisss Majeczko No ja także nic nie podpowiem choć menopauzę znam hi,hi i nie trzeba się jej bać.Można się nawet za kumplować nic strasznego!.W życiu zdarzają się niestety dużo gorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Ojej może nie będzie tak źle,może popada tylko?! Ja zaraz sprawdzę co też zapowiadają u mnie.Chmurek coraz więcej to widzę i bez prognoz a było tak słonecznie>:( No nic zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,ja na chwilke Jakos mam tyle zajęć,dzisiaj małzyk zaczął malowanie daszków na podmurówce płotu. Troszke mu pogoda nie dopisuje.Ma folie i nakrywamy przed deszczem.Takze Daisy pewnie i nam deszcz psuje plany,ciekawe jka u Ciebie? Ja sprzatam hades,pralnia juz posprztana,okna w piwnicy pomyte.Teraz momencik odpoczynku. Majeczko wyniki masz wskazujące na meno,sprawdziłam swoje ostatnie z 2010 roku,potem nie robiłam bo juz sie nie robi.FSH 18,estradiol5,pamietam jak lekarz powiedział tego mało tego duzo czyli meno.Napisz czy dała ci cos lekarka?Ja mma plastry i przynajmniej nie wpływaja leki na żółądek.Z tym da sie zyc,a masz jakies objawy? Teklo ja nawet nie mówie zeby mi lekarz cos wypisywał i tak wystarczy tych leow co mam.Ale widze leczenie jest rózne.Troszke mnie zaskoczyło moje usg ,zobacze co powie mój endokrynolog. Bastylko szkoda ptaszków,ale koty miały r ucztę,z moją Grzecznota draznia sie kosy ,spiewaja jej nad nosem. No noc ide do ogródka.Zaczyna grzmieć.Pewnie bedzie burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc swiatecznie. Chodzta na kawe dziewczynki. Dzisiaj nie trzeba za wiele pracowac. Jest przecie czerwona kartka w kalendarzu, Swiato Wniebowstapienia. Tak, tak to juz 40 dni uplynelo od Wielkanocy. Orsejowo ciekawa jestem czy wypalilo z nowa praca? To bardzo fajne miejsce. Mam nadzieje ze uda sie Tobie. Jestem niewyspana. Wczoraj przypadkowo odnalazlam w necie serial o Annie German. I zaogladalam sie do 2 w nocy:O jeszcze zostaly mi 2 odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie pada. W nocy byla burza. teraz nawet swieci sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bastylia
Kanapeczki z pstragiem ze sniadania zjem na kolacje. Ostatnio na sniadania serwuje sobie owsianke bo zaczyna mi strajkowac jelito. Po miesiacu jedzenia "paszy dla zwierzat" uspokaja sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikto nie przyszedl? Szkoda wielka bo do kawy byly mrozone ptysie z bita smietana i wisniami. Plotke pouczalam na temat firanek, a zauwazylam ze w mojej firance od drzwi tarasowych sa dziurki. Zrobily sie bo od czasu do czasu przytrzaskuje firanke drzwiami. Nie mam zamiaru kupowac wszystkich nowych. Moze by jakos zamienic te z drzwi powiesic na okno:O Pomarszczone to i nie bedzie widac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na kawuni Bastylko i na ptysie :) .. Bastylko .. jeszcze nic nie wiem a bardzo bym tej pracy chciała .:) Zulka .. u mnie jeszcze daleko do tip top ..:D 🖐️ kochane wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wieczorkiem Bastylko na razie dałam sobie spokój z zakupem,musze dokładnie przemysleć ,mam duzo czasu przeciez.Co jakis czas z firanek starszych szyje do piwnicy.Tez chetnie wyrzucam by nie zajmowały miejsca w szafie .Moje dziurek nie maja tylko ciemnieja. A ja lubie czysto białe firanki. Kiedys kupiłam kremowe i szybko z nich zrezygnowałam bo wygladały jak brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko pogadanek jest duzo,tylko trzeba chęci by kobiety chciay sie przebadać,by były pod kontrolą.A dlaczego po operacji zmieniłas lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko zaskoczyłas mnie dzisiejszym świetem,u nas normalny dzien pracy,tak mysle moze przeniesione jest na niedziele? Orsejko trzymam kciuki by nowa praca wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jestem wypadkowa :P We wtorek jechałam do pracy rowerem, chciałam wjechać na chodnik i zebrałam go pod złym kątem. Śliznęłam się na krawężniku i wylądowałam facjatą na chodniku. Karetka mnie wyzbierała, ale gęba obdarta, oko podbite i złamana ręka Wczoraj byłam u lekarza który przyjmował mnie na sorze, zagipsował rękę, a dzisiaj poszłam z powrotem do przychodni bo mi zsiniały palce. Był inny lekarz poluzował gips i skierował na prześwietlenie. No i po prześwietleniu mnie dobił, bo po złożeniu jest przesunięcie i skierował mnie do szpitala na założenie śrub. Śruby mają być bezinwazyjne, a jeżeli zespolenie płytką to rżnięcie nadgarstka. No i mam dylemat co lepsze. Moja radczyni miała to samo i powiedziała, że śrubami spieprzyli sprawę bo dzisiaj wybrałaby płytkę. Jutro mam się zgłosić do szpitala i jak będą wolni to mi zrobią jutro, a jak nie to w poniedziałek 😭 Tylko w łeb sobie strzelić, chociaż głowę mam ją dość twardą, bo po wyrżnięciu w chodnik prześwietlenie wyszło dobre :D I to by było na tyle, trzymajcie kciukasy za moją łapę, buziaki wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam .Moje dziecko maturę zaliczyło jutro chemia , ale to sam sobie wybrał , i przerwa do czerwca zawodowy. Fruwająca zdrowia❤️ Życze miłej nocy wszystkim kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam ogladac serial o Annie German. Myslalam ze jest tylko 6 odcinkow, okazalo sie ze az 10:O Jeden sie nie otworzyl. Glowa peka. A co bedzie jutro? Fruwajaca ale sie narobilo. Jakiego mialas pecha. I to akurat teraz kiedy remontujesz domek:( Choc obydwie wiemy ze moglo byc jeszcze gorzej. Ale jest zlamana reka:( Nie mam pojecia jaki sposob leczenia jest lepszy. Ja zycze zeby tylko bylo bez bolu. Trzymaj sie dzielnie. Vanilko gratulejszyn, gratulejszyn.... za zdolnego syna. A za jutrzejsza chemie tez beda kciuki trzymane. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bastylko ❤️ I ja jeszcze nie śpie - siedze nad korektą papierzysków do jakiegoś projektu. Pomagam dziecku w takiej dłubanince czystko mechanicznej, prostej ale czasochłonnej Fruwająca! ❤️ no kurna co za pech!!!:O:O:O to przeżyłaś niezłą traume. Też sie tak czułam jak walnęłam na facjate pod Bramą Brandenburską. Szczerze współczuje bo buzia pewnie boli, ręka boli, niewygodnie, pewnie obawy masz jak to ze składaniem łapki będzie No co za wypadek! :O ❤️ ❤️ ❤️ Która ręke złamałaś? A nadgarstek to powazna sprawa bo może być niepełnosprawność. Mam nadzieje, że wszystko szybko sie pogoi. No kurna! :O Też kiedyś wjechałam na tory pod skosem i mi koło zaklinowało między szynami i wypie.. m sie. Ale walnąć buzią na asfalt… kurna współczuje ❤️ ❤️ ❤️ przytulam 👄 i poprawie Ci może poduszeczke co? Mam nadzieje że chłopaki będą Cię pielegnować i wozić. Jakby co to my uruchomimy dyżury ❤️ U mnie padało cały dzien i śpiąca byłam okropnie. Wlazłam po obiedzie pod kołdre i dlatego dopiero wieczorem zaczęłam te korekte. Vanilko - rzecz jasna że kciuki trzymane do końca matury i przez egzaminy na politechnike :P bo zakładam że zdolny Syn na polibude szurnie ❤️ ❤️ ❤️ Dobranoc 🖐️ dzisiaj śpie w czytelni bo nie warto sie przenosić - o 6.00 wstaje i robie kawe :P potem śniadanie i hajda na pociąg - ostatni dzień pracy ;) posle Wam linka jak moj mlodszy wnusio chodzi swoimi "kosiorkami" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja teraz jestem na kawuni i sniadaniu :) Teklo dziękuję :) Vanillko ..🖐️ Wszystkim zyczę milusiego weekendu bo nie wiem czy dam rade kuknąc :O 🖐️ kochane .........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dziewczyny, mam potwornego doła. Dlatego wpadłam powiedzieć, że u mnie wszystko w porządku, ale psychika mi klęka. Buziaczki Wam przesyłam 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×