Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Zaraz robie mielone na obiad. Zawsze wychodza mi "dobrutkie" Kupuje ekstra chude mieso. Za godzine serwuje:)" Przychodzta kobitki":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam na śniadanie więc przybiegłam na mielone do Bastylki. Uwielbiam ;) A poza tym...szaro u mnie i pochmurno. Z rana troche popadało. Bardzo dobrze, bo jak wczoraj hakowałam bób, cebulkę i buraczki to kurzyło się ile wlezie i było bardzo twardo ;). Buziaki zasyłam z pracy 👄. Jeszcze dobra godzinka i do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🖐️ Najpierw chciałam złożyć życzenia Betulce i Zuleczce❤️ Kochane Moje życzę wam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO spełnienie marzeń a przede wszystkim zdrówka❤️🌻🌻🌻 Dziękuję wam za życzenia i pamięć mocno was wszystkie tulammmmmm❤️ i przepraszam za tak długą nieobecność :( a to wszystko przez moje zaganianie :( trochę miałam spraw na głowie nooooo i byłam u Córci we Wrocławiu parę dni odpoczęłam tam sobie ;) :) nooo i jak zwykle przytargałam nowe ciuszki;) :P przydadzą się na pewno:P :) Dziękuję za pocztę i cudne zdjęcia 👄 są super a Twoje wnuczęta Tekluniu rosną jak na drożdżach:) A teraz stawiam na naszym stoliczku ciacho IMIENINOWE;) serniczek i karmelowego księcia (%%%%%) (@@@@@@@@) i kawusię )_(> )_(> )_(> bardzo proszę się częstować❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix 🖐️ zapraszam też na ciasto po mielonym ;) na pewno Ci posmakuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też skubnęłam mielonego Bastylki;) pyszniutki mmmmm takie jak ja robię też smakowite :P :) U mnie dziś cieplutko i słoneczko zaczęło świecić także dzień będzie chyba piękny :) Umówiłam się do ginekoloszki za tydzień, bo już nie byłam chyba przeszło rok zrobiłam też badania hormonalne jak pójdę do niej to wezmę niech zobaczy, bo coś mi się wydaje, że są nie dobre :( NOoooo lecę teraz kończyć swój obiadek zaraz Małżyk przybędzie z pracorki ;) paaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko👄 Duży buziak za pamięć.A teraz drugi👄 za namiary na książkę,zamówiona i ponoć ma przyjść 11. Jak chodzi o pocztę to i mnie ostatnio wnerwili.Zamówiłam książki za które jest dwutygodniowy termin zapłaty.Listonosz tą paczkę wetknął w płot.Na szczęście tato zauważył i przyniósł.Normalnie u nas nawet gazetki reklamowe giną a co z taką paczką?.Książek by nie było a zapłacić by trzeba,normalnie się wnerwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko Orsejko najserdeczniejsze życzenia👄🌼👄 Dziewczynki wczoraj mnie nie było bo najpierw byłam u lekarza a po powrocie pracowałam koło domu.Dzisiaj przed południem także zataraniałam,potem przyszła chmura i powiedziała basta!. Przygoniła do domku i podlała wszystko dokładnie,także i wyrwane hi,hi chwasty(nie zdążyłam wyzbierać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Nie marnuj hi,hi truskawek na dżemy,ja zjem.Nie mam swoich truskawek,co roku sadze i nie mogę posadzić:p No nic teraz zmykam i proszę o trzymanie za mnie kciuków.;) jutro. Teeklo Bardzo,bardzo mi przykro:(.Ja będę mieć kolonoskopię 18 czerwca ależ będzie :classic_cool:.25 mam mieć tomografię komputerową.W lipcu endokrynolog a w październiku rezonans magnetyczny.Ten rok normalnie mam medyczny jak diabli a jeszcze nie wiadomo czy coś się nie wykluję dodatkowo.No i mam jeszcze skierowanie na rehabilitację ale ponoć na ten rok nie ma szans:p.Tak słyszałam bo jeszcze nie byłam się zapisać.No nic zmykam zatem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chyba trzeba czesciej robic mielone na obiad. Od razu zlacialy sie wszystkie kolezanki. Nawet Majle zwabilam zapachem. To tak jak w tym dowc***e" Baco ile to wy macie dzieci? A sam nie wiem? Trzeba ba bylo na obiad zrobic kure, wszystkie dzieciska sie zleca i sie policzy" Nie potrafie opowiadac dwcipow:O Majka imienionowe buziaki jeszcze raz i nagana za takie dlugie milczenie. Dobrze ze to nie choroba tylko przyjemnosci byly powodem Twojej nieobecnosci. A teraz udobrochana czestuje sie karmelowym ksieciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy 🌼troszke przestraszylam sie ze juz zamowilas knizke. Nie wiem czy Ci spasuje? Moglas poczytac wczesniej recenzje. Troche tam jest plotek, histori i opisow o miejscowych Vipsach ktorych pewnie nie znasz i niespecjalnie bedzie to dla Ciebie ciekawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko:):D Hi,hi hi nic się nie bój.Recenzje przeczytałam i dodatkowo mnie zachęciły,zatem spoko loko. No i jak wiesz jestem już dużą dziewczynką i za swoje decyzje innych hi,hi nie pociągam do odpowiedzialności.Jak się przejadę to ze tak powiem ,,na swoim zadku,, Mam przeczucie ze lektura mnie nie zawiedzie a jeśli nawet to za daleko mieszkasz......:p.;) A ja nie znam takiego pięknego ciacha jakie podaje Majeczka,jest jeszcze czy wszystko zjedzone?! No bo kotlecik mielony już zjadałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja ;) :) Daisy ojjjjjj to czeka Cię dużo badań :( ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze ja też miałam tomograf z kontrastem robiony tętnic sercowych także nie zazdraszczam :( Bastylko uśmiałam się kochana :) :) z Twojego dowcipu ale kotleciki robisz superańskie ❤️ i ciesze się że z amciałaś ciacho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na obiadek miałam krupnik i pierogi z tego wszystkiego zapomniałam wam zostawić :( więc może teraz któraś będzię miała ochotę to zapraszam ;) ($$$$$$$$$$$$) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Bastylko co się u Was dzieje pogodowo??? strach się bać:o właśnie powiedzieli o tornadzie jakie przeszło przez Hamburg i w okolicach Rostoku:o Plotko, kurier twierdzi, że odebrał paczkę i że była uszkodzona, ale myślę,że to jemu zdarzyła się kucha i bał się taką przynieść. i wiem dlaczego się bał:P ten chłopak wprowadził się jakiś miesiąc temu, to, że jest kurierem wiem, bo jego oznaczone auto stoi przed klatką. już w pierwszą noc zrobił taką imprezę, że szok. no dobrze pomyślałam sobie parapetówka musi być;) później bł dzień przerwy i znów impreza i tak przez tydzień co dwa dni, nie patrząc na to, że to środek tygodnia i ludzie wstają wcześnie do pracy. muza łupała do 3-4 rano. za którymś razem mój m nie zdzierżył i poszedł zwrócić uwagę, że jak się nie uspokoi to wezwie policję, na co łepek przeprosił i ciszył muzę na... dwie godziny:P ja jeszcze wtedy nie wiedziałam jak gość wygląda, dopiero jak zadzwonił z tą pierwszą przesyłką i powiedział, że założy kasę i podrzuc***akę wieczorem, bo on po sąsiedzku - dopiero wtedy zajarzyłam, że to sąsiad - imprezowicz:P i jak to ja, nie powstrzymałam się i właśnie tak do niego powiedziałam aaaa to sąsiad-imprezowicz, ale tonem takim żartobliwym, broń boże jakimś agresywnym, na co on zaczął bardzo przepraszać i zapewniać, że więcej nie będzie:P i faktycznie teraz muza z małymi wyjątkami łupie w miarę o przyzwoitych godzinach. i dlatego sądzę, że gówniarz się przestraszył, że skoro czepialiśmy się jego imprezowania, to rozdartej paczki na bank mu nie darujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka no nareszcie:) popraw się kochana, bo inaczej na kolano i klapa na doocię;) Daisy oczywiście jutro zaciskam mocno kciuki:) Teklo czyli jednak niania na cały etat. i bardzo dobrze, taki maluszek wymaga dużo uwagi i wysiłku i czy chcesz czy nie można się zmęczyć:o a przecież babci nie można nadwyrężać, bo babcia jest od zadań specjalnych -p.t. od czasu do czasu porozpieszczać wnusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy u Ciebie pogoda śliczna - pewnie z podwójną werwą ogródkujesz;) a dlaczego nie posadzisz truskawek? wiem,że więcej przy nich roboty niż jedzenia, ale ten smak.... Ploteczko a zrób taki deser z truskawek mrożonych: ponakładaj po kilka do salaterek (koniecznie zamrożonych) i zalej gorącą galaretką - truskawy w takiej galaretce wyglądają jak świeże, nie są rozklapciane jak po rozmrożeniu:P jeśli deser będzie za mało słodki, można dodać kapkę bitej śmietany na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ukochana książka mojego dzieciństwa to Karolcia i druga część Witaj Karolciu M. Kruger - uwielbiałam przygody dziewczynki, która najpierw za pomocą koralika, a później kredki robiła czary mary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotlety mielone wolę na zimno na kanapkę niż na obiad:P a sama dziś robiłam kotlety jajeczne z sosem pieczarkowym, nie były złe, ale najbardziej wolę ziemniaczane, mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj było pochmurno i parno ale trzymaliśmy kciuki, żeby nie lunęło - kończyli kłaść blachodachówkę. I lunęło ok. 17 - a tak mocno, że 20 l wiadro pod rynną po 5 min było pełne. Oczywiście pod nową rynną :-D. Nasz nowy dach i rynny przeszły chrzest bojowy w naszej obecności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem;)🖐️ Betulko🖐️ no to ładnie lało ;) chrzest bojowy i to bardzo. Zuuleczko właśnie też oglądałam wiadomości aż się przeraziłam co się stało w Niemczech takie tornado buuuuuu aż strach :( u nas też zapowiadali grad i silne wiatry :( co się narobiło z tą pogodą?:( Dobrej nocki dziewczynki dla każdej życzę👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Zulko ❤️- Karolcie mam na półce obie części ;) to była jedna z ulubionych książek mojej córki. Na mnie działał Bulerbyn i te tunele w kopkach słomy i siana ;) Majeczko ❤️ jesteś i z radości aż mi sie gęba śmieje :D:D:D i niech tak zostanie. Opisz co to za ciacho ten karmelowy księciunio :D Daisy - ciesze sie, że masz taki medyczny rok ❤️ Super. Wydiagnozujesz sie i na pare fajnych lat będziesz czysta jak łza :D Ja miałam tak w zeszłym roku;) Trzymam kciuki za bezkolejkowe wizyty i dobre wyniki Zulko - fajnie załatwiliście z tym imprezowiczem - a przystojny chociaż? czy taki zwykły dresiarz?:P Tez uważam, że babcia jest od przytulania i szarlotki. ale troche chciałam pomóc w tej szczególnej sytuacji - za miesiąc Urząd Miasta zawiadomi czy dotacja jest przyznana i wtedy poszukiwania niani ruszą ostro do przodu. Na razie szukam wśród znajomych ale potem nawet z ogłoszeń będziemy przymierzać. A mnie już swędzi ręka, chce mi sie do sztalugi i czekam na „wyzwolenie” Kilkanaście moich prac gości w bibliotece osiedlowej na moim osiedlu. Wyglądają tam tak ładnie że aż sama sie zdziwiłam - powinno sie takie „cuś" oglądac w odpowiednich miejscach w odpowiedniej odległości - wtedy jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale ja jeszcze nie idę spać bo właśnie przed chwilą wyszłam z wanny i trochę się ogarnełam bo miałam na 2 zmianę i teraz jestem na tym forum. Spodziewałam się zupełnie czegoś innego po tym temacie, że będziecie dziewczyny polecać jakieś takie dobre pozycje książkowe..A wy tego nie robicie :( niegrzeczne dziewczynki jesteście, trzeba to zmienić coo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my Mario czytamy specjalne książki ;) i nie każdemu zdradzamy co czytamy Zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? siadam w kąciku i siorbiąc wyczytuje Balzaka a to dlatego, że mam Go w moim czytniku za darmo :P Ale nie powiem :P lubie go i jego epokę. Dziewczynki chodźta na kawe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Teklo.. dzięki za kawunie :) Wiedziałam że tą nazwą będą cuda na kiju i tak jest ...nazwa przyciąga osoby ..a my czytamy ale ..? zupełnie coś innego :D miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot rozdrażniony jest bo za oknem ptasi rejwach, a on młodzieńcem już nie jest i odpuścił polowanie - warczy na ptaki jak pies ;) Miłego dnia życzę wszystkim czytelniczkom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×