Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

łodiridi :P piekłam ciasto bo mam misje do spełnienia i troche mi zeszlo :P Zulko ❤️wypytałam weta o wszczepiennego mięsaka zaraz po sprawie Ryśka. Już nie pamiętam co mi odpowiedział (skleroza :O) ale pamiętam że mnie uspokoił. Ale wiem też od niego, że koty nie wychodzące nie muszą być tak rygorystycznie szczepione -więc spoko. Dorix ❤️- masz prawo do opłakiwania utraty ❤️ ❤️ ❤️ - jak Cię „najdzie” to nie rób sobie wyrzutów. Czym więcej opłakiwać będziesz tym prędzej z tego wyjdziesz. Dzielna Dziewczynką jesteś - ale sluchaj swojego JA nic na siłe. A pończoszki - PUCIO :D:D:D - super sprawa. Podobnie jak Zulka proponuję zakupy bieliźniane takie, żebyś na samą myśl czuła sie wyzwolona a co dopiero przy noszeniu :D Dobrej nocy - ide przespać sie gdzieś na regale z literaturą popularno-naukową :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ kawą i herbatą (__)? (__)? (__)? (__)? ło matko jak mnie bolą kosci - twardo było na tej półce z książkami. Dzisiaj musowo na łóżko trza mi iść :P Ale jak zalicze dzisiejsze manewry (mam troche zobowiązań) to moge już oddychać swobodnie;) BeTulko - najfajniejszy okres budowy domu masz. Urządzanie wypełni Ci czas. Trzymam kciuki za bezstresowe zakupy - niech będą prawdziwą przyjemnością. Pytanko mam: czy Dzieci próbują wpływac na Was Chrupki jak macie urządzić swoje gniazdko? ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na śniadanko. Nikt na świecie nie robi takich dobrych jak nasza Tekla :D Szybko wmłócę i jadę do starostwa do mojego miasta powiatowego bo mam kilka służbowych spraw do załatwienia. Taaaa...chyba o bieliźnie tez trzeba pomysleć do tych pończoch ;) Szkoda tylko, że jestem taka malutka, zawsze mam problem z dopasowaniem halki w moim rozmiarze ;). Tekluniu...ja już nie opłakuję. Ja się cieszę, że się poukładałam. W ubiegłym tygodniu umówiłam się z kimś na kawę w uroczej kawiarence. Nie spieszę się, nie pakuję się w nowy związek , ale jestem kobietą wolną, mam prawo spotykać się z kim chcę. Przy okazji dostałam wiecheć kwiatów...Szczęście nigdy mi ich nie kupił. Ot, życie. zaczęłam oddychać pełna piersią, robić kawały w biurze, śmiać się do bliskich....jestem sobą. No więc....miłego dnia ;) Całuski dla wszystkich ;) P.S...Szkoda, że tak mam daleko do którejś z Was. Wierzę, że gdybyśmy miały bliżej...pewnie szybciej bym sobie poradziła z niepowodzeniem . Pa ;) Cieszę się Dziewczyny Waszymi sukcesami. Najbardziej tymi najważniejszymi, życiowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dorix! Jesteś bardzo dzielna :-D❤️👄 - gratuluję pozbierania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowa, szkoda, ze z pracą nie wyszło ale dobrze, że śmigasz do tej co masz :-). Ciekawa jestem jaki będzie końcowy efekt remontowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo :-) - dziś zaczęło się tynkowanie wewnętrzne. Wtedy będą już dokładne wymiary i będzie można projektować łazienki. Kafelki mam wybrane. Syn z synową nie wcinają się, jeśli poproszę o radę to chętnie dyskutują. Najbardziej "wtrąca się" syn krakowski i moja mama:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teo tylko dopytuje się co nowego na Polnej :-). On ma problem bo ma umowę o pracę do września i nie wie co dalej - ofert pracy w jego zawodzie nie ma :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest pięknie u mnie - idę ogarnąć nieco chałupkę. Fruwająca, jak łapka? Daj znać.👄 Daisy, pokaż się choć na chwilkę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A gdzie tam upal mnie zmeczyl! U mnie zimno i leje:( Zmeczyla mnie raczej bezsenna noc. Znowu zle spalam dzisiaj w nocy. Dziewczyny zapomnialam napisac, klub pilkarski z mojej wsi awansowal do 1 ligi. A mamy taki maly stadion choc jest nowy wybudowany 3 lata temu. Wtedy to nasi awansowali do drugiej ligi. Mimo to wladze miasta postanowily ze stadion bedzie maly. Nikt nie liczyl na to ze nasi utrzymaja sie w drugiej lidze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam sobie i nieodwierzam... Dorix nie dostalas ani razu kwiatow od szczescia? Przeciez odwiedzal Ciebie w domu. I nie bylo kwiaotkow dla Ciebie i Mamy? Nie obrazaj sie ale Twoj ex-szczescie zakrawa na sknere i to wielkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pod narkozą zdrutowali mi rękę, dzisiaj już jestem w domu :D Czasem zaboli jak źle obrócę rękę i druty mi się wbijają :P Wszystko do przeżycia ;) Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny. Fruwajaca zycze spokojnej i bez bolu nocy. Moze nie obracaj sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witanko kochane :)..kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)... Bastylko ....u ciebie leje :O to pewnie i u mnie będzie padało ...powiem może popadać troche bo wszędzie żółto jest ...okna mam zamglone ...ale nie ma sensu myć ......poprzednie lata byłoby to nie do pomyslenia umyłam bym już ze trzy razy :O Terix.. gdzie się zapodziałaś ? Fruwająca ...brawo dzielna dziewczynka z ciebie ..trzymam kciuki by wcale nić nie bolało :) Vanillko...synek już wrocił ? i jak się mu podobało ? załatwił wsio ? Plotka ..pewnie działa z swoim M przy malowaniu ....:) Majka ...👄 Zulka ..dalej opiekujesz się kotkami ? a jak piesio się ma ? czy koleżanka coś postanowiła w jego sprawie ? Daisy ...kuknij choć na mom. jak tam sprawy szambowe ukończone ? jaki wynik siostry ? Dorix... ciesze się że jesteś nastawiona na inny kierunek ..👄 Beatulko... jak ukonczymy tą prace budowlaną :D to pokaże na pewno ...ale uprzedzam nić szczegolnego tam nie będzie kremowe sciany czarne podlogi i białe :D..wczoraj M rozpoczął montaż brodzika i kabiny ..oczywiście idzie jak żydzie wolno itd..:Da ja siedze ale nie wiem za co z nim :D:D Teklo... choć zapodaj wspaniałe śniadanko 👄 Dla wszystkich milusiego dnia ..piesze na pomarańczowo teraz widze że nie jestem zalogowana to ja Orsejowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Dzięki za kawusie Orsejko 👄 u mnie padało całą noc ale gradobicia i burz nie było Moja wieś utonęła w pachnącej zieleni :D cieszy mnie to bo długo nam ta zieleń wyrastała wyrastała... aż wyrosła ponad miare :D Kiedy sie osiedlałam to były małe sadzonki, patyki podwiązane przy kołkach Skoro tak wyrosły znaczyłoby chyba że sie chyba zestarzeliśmy (?) :P:P:P czy cuś? Fruwająca - chuchamy na Twoją łapkę ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak u Tekli na śniadanku. Maaatko...jak dobrze mieć taką czytelnię, do której zawsze można wejśc i bezpiecznie pooddychać. Przy okazji napić się dobrej kawki (dzięks, Orsejko👄) i zjeść przyzwoite śniadanko (niezmordowana Teklo 👄). Bastylko, nigdy w życiu bym się nie obraziła na prawdę. Miałam poczucie, że G. jest sknerowaty, ale to zaakceptowałam. Wczoraj chciał, żebym wróciła. Powiedziałam, żeby zapomniał. Taka jestem :) Dziewczyny, to nie jest tak,że patrzę w innym kierunku. Na razie nie chcę, nie potrzebuję związku. Chciałam sprawdzić czy będzie mi miłe męskie towarzystwo, czy będę potrafiła się śmiać i bawić, czy jeszcze mogę się komuś spodobać. No i dobrze się bawiłam :D. Miłego dnia wszystkim życzę. Hej, hej......Terix, Daisy, Majko, Plotko.....co u Was? Tęsknimy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S.... Wczoraj kupiłam sobie przepiękny czarny kostiumik (spódniczka plus żakiecik), żółta bluzeczkę w czarne groszki, pończoszki, pomarańczową szminkę. Wydałam 400 złociszków....ale warta tego jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czytelniczki kochane i zaraz z progu sorki za długą nieobecność.Może mi się tak zdarzać choć przecież wiecie że zawsze zajrzę jak tylko będę mogła. Teeklo Dzięki za śniadanko mniam.Pałaszuję cały zestaw i na słodko, i słono. Orsejko Wynik siostry jest zły.W poniedziałek wraca na stół operacyjny będą jej usuwać wszystko co się da,co jej nie jest niezbędne do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poczytałam Was więc nie jestem na bieżąco ale Fruwającej życzę zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia👄\ Teraz zmykam,całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie leje. Pozdrawiam życzę zdrówka. Orsejko mojemu dziecku tak się spodobało miał wrócić dziś ,ale wczoraj zadzwonił będzie ,że jutro tam był dni studenckie. Może w niedziele wybierasz się w okolice Karpacza , bo my jak będzie ok to wsiadamy jedziemy się rozerwać . Pozdrawiam jeszcze raz całuski ,u nas jutro wybieramy sołtysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ teraz kukam tak na szybko. Wieczorem bede miala czas (mam nadzieje) na kompa. Daisy az scierpla mi skora:( Modle sie zeby dobry Bog tym pomogl. Ach ... znowu mega klopot w rodzinie. Przytulam mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartoflana zupke ugotowalam, wkroilam pare winerek. Taka dobrutka mi wyszla. Dorix zakup super! Czarny kostiumik przyda sie i do pracy i na eleganckie wyjscia:) Przeczytalam o pomysle kupna eleganckiej halki.... Kurcze ja nie mam czegos takiego:P Kiedys mialam pol-halki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i obrobilam sie z grubsza:) Dorix te 400 stowki to najlepiej zainwestowane pieniazki. Vanilko ja tez chce do Karpacza!!!! koniecznie, nigdy tam nie bylam:( Terix dlaczego milczysz. Sprawdzilam na star ym forum, do sanatorium wyjezdzasz dopiero 3 czerwca. Czyzby cos niedobrego sie stalo? Orsejowo bardzo jestem ciekawa efektu koncowego remontu. Pewnie bedzie ladnie bo jak malzyk sam robi to wszystko bedzie dokladniutko zrobione:) Ty zreszta juz wszystkiego dopilnujesz:) Dzisiaj mialam w planie prasowanie. Plan nie zostal wykonany:P Tak sie krecilam, zwlekalam... Nie cierpie prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×