Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

choc jak czytam przepis na kotlety z kapusty wydaje mi sie to byc bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Terix - a to się porobiło :-O, trzymaj się i zdrowiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio - u mnie też leje od nocy. Dzięki temu kupiłam kwiatuszki na balkony, nie było w sklepie tłumu i duchoty :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, idę spać - jestem po jakiś zawirowaniach zdrowotnych w dniu wczorajszym i po nieprzespanej nocy :-(. Muszę odespać. Dobrej nocki życzę 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka nie ma możliwości dostania się do specjalisty częściej niż 2 razy w roku. Ale mam nadzieję, że przed wyjazdem jeszcze coś załatwię za pośrednictwem mojej lekarz rodzinnej. Jeszcze muszę iść do gastrologa i endokrynologa- październik:( Nie ustalili leków które to spowodowały, ale przypuszczenie są na leki cukrzycowe i od cholesterolu. Betulka a ciebie co męczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Insulina w zastrzykach jest skuteczniejsza i prawie nie ma skutkow ubocznych. Nie wzbraniaj sie przed zastrzykami choc to moze groznie brzmi. U nas naprawde sie bardzo poprawilo. Przytulam mocno. Ide spac bo boli mnie krzyz. Ciekawe jak zasne:O Moze by napic sie winka na dobranoc. Chyba zly pomysl bo ostatnio po winku nie moge wcale zasnac. Mam wiec od paru miesiecy prohibicje. Dobranoc dziewczyny. Jutro odpoczywam, definitywnie! Robie sobie lzejszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed łykendem 🖐️ i kawusie, herbatke podaję (__)? (__)? (__)? (__)? pogoda bez zmian, wczoraj znalazłam sie w łóżku o 20.00 bo łaziłam jak śnięta ryba. Wstawanie o 6.00 daje o sobie znać. Daisy - dzięki za przepis. Super sprawa takie kotleciki - nie mam jednak maszynki do mielenia chyba że blenderem :O Te kotleciki są niesamowicie kaloryczne wziąwszy pod uwage ilość sera żółtego i tłuszcz do smażenia. Ale na pewno dobre. Kiedyś robiłam kotlety ziemniaczane i to był też rarytas - podawałam z sosem pomidorowym. Terixiu kochana! ❤️ a to sie porobiło! :O okazuje sie że nie ma mocnych, organizm kruchy i delikatny daje o sobie znać. Terix - kciuki trzymam żeby choc terminy się zgrały i żeby jakoś udało się front do leczenia stworzyć ❤️ ❤️ ❤️ Ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na piątkowe śniadanie mamy troche kanapek http://mojpiekarz.home.pl/wordpress371/wp-content/uploads/2013/11/pyszne_kanapki.jpg i na ciepło też ;) https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/767x0/wloskie_panini_z_szynka_i_serem-1024x682.jpg albo takie od pani Misiowej https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/767x0/wloskie_panini_z_szynka_i_serem-1024x682.jpg A! robie od czasu do czasu mojemu wnukowi ryż z jabłkami - żebyscie widziały jak on to wpinkala! :D:D:D Smacznego i miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela noga
Mam na imie iza noga mam 35 lat mieszkam kolo krakowa i mnie nikt nie lubi bo kogos oskarzylam niechcaco o kradziesz jak ta osobe poprosic o wybaczenie pomuzcie ona mi nie wybaczy moja mama przyczynila sie do smierci swojego brata a jej ojca ta rpdzina juz nieistnieje razem przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kawy nie piję, więc szykuję herbatkę:P Tekla śniadanie wspaniałe, ale... zjadam tylko dwie kromki chleba z pomidorem lub sałatą:P Ryż z jabłkiem- pycha:D Zaczynam przygotowania do wyjazdu, dzisiaj będę sprawdzać czy wszystko mam, czy jeszcze coś dokupić. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :) Teklo dzięki za kawunie i sniadanie :) Terix,... dobrze że już jesteś ❤️ kochane milusiego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piknie:) I u mnie pada,pogoda normalnie dołująca jest.Nic tylko usiąść na pupie i tak płakać wraz z deszczem😭 Bastylko Hi,hi sorki ale zrozum jam Ci nie dama no i nie wiem co takie damy robią:p ani jak się ubierają,co i czym jedzą itp.Chyba se jakiś podręcznik muszę kupić bo nijak nie umiem z Damą gadać:p.Może Tobie będzie łatwiej po mojemu?!.;):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Bardzo ale to bardzo mi przykro:(.Ja myślę podobnie jak Bastylka ze szpitala powinni wypuścić z ustalonymi lekami no bo jak inaczej?!.Mój tato jak po wylewie leżał w szpitalu na rehabilitacji odkryli że ma ciśnienie zbyt wysokie..Tam także nie było kardiologa ale był wezwany z innego szpitala i przyszedł i bardzo fajnie ustawił tacie leki i dawkę bo od tamtej pory wszystko jest puki co okej.No ale są szpitale i ,,szpitale,, i tak samo niestety jest z lekarzami:( Teeklo No czasem trzeba i coś bardziej kalorycznego schrupać tak na ścisłej diecie się nie da.Kotleciki zawsze można upiec będą ciut zdrowsze ale oczywiście nie namawiam bo każdy wie co może jeść.;) Bastylko jak nie podchodzi rozpaćkana kapustka można drobno posiekać ja tak najczęściej robię bo nie chce mi się hi,hi myć maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic kobiety udanego dnia ja muszę się oddalić.Całuski i do zobaczyska👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzisiaj pogoda do niczego,pada z przerwami,niby deszcz potrzebny ale nie cały czas.Zamiast wiosny to na dworze jesień. Nawet małzyk w piecu rozpalił. Od razu zrobiło sie cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysi czyli trafiłas na dobry szpital,kilka dni temu stałam w kolejce do rejestracji w moim nowym szpitalu,rozmawiały dwie kobiety.Jedna chciała zapisac sie na echo serca,druga sie jej pyta przeciez byłas na sorze to Ci tam nie zrobili echa serca? Stwierdziła nie wypisali jakies leki i kazali sie zapisac w normlanej kolejce (kilkumiesiecznej) w rejestracji.Procedury medyczne sa wszedzie. Bastylko u nas tak jak pisze Terix do specjalistów typu gastrolog,kardiolog,neurochirurg,endokrynolog czeka sie ponad pół roku na fundusz. Ostatnio jak byłam u endokrynologa we wrzesniu kazał mi sie zapisac na następna wizyte czyli na koniec maja były miejsca.Czyli 9miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix i co Ci brakuje do sanatorium?Co masz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny Mamy znowu swieto i razem z sobota perspktywe 3 wolnych dni:) Kolezanki pracujace "na posadzie" troszke odetchna:) I zaraz reklamacja. Teklo nie bylo ryzu na sniadanie. Pewnie wszystko wnusio zjadl. W dzisiejszym bufeciku byly dwa razy panini z szynka. Ale takie cieplutkie panini jest bardzo smaczne i mozna zjesc dwie sztuki. Nie wiem czy wiecie ze we Wloszech jak sprzedaja kanapki to czesto waza osobno wedline ktora jest wlozona w bulke. Dziwne...a jak dlugo trwa to kupno kanpki.... No ale co kraj to obyczaj. Dzisiaj bylam pracus, odkurzalam mieszkanie i ugotowalam obiad.Nawet zupa byla, troche jeszcze zostalo na jutro. Nowy dywan tak sie kudlaci😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoja teorie na temat kolejek do specjalisty.... Dlaczego Czesi choc mloda demokracja rozwiazali szybko i skutecznie swoje problemy. Tylko u nas w Pl kombinuja😠 Bo u nas lekarze maja niezle lobby... i nie chca stracic prywatnych wizyt ktore czasto nic nie daja.... Jak chca "dochtory" otwierac prywatne praktyki to niech kupia sprzet do diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zmieniłam plany, nie przeglądałam swojego wyposażenie do wyjazdu, pojechałam na działkę. U mnie piękna pogoda i ciepło, musiałam wykorzystać. Jeszcze mam cały tydzień to chyba zdążę:P Jaka szkoda że nie mogę nic mocniejszego wypić, bo Dudy nie mogę na trzeźwo słuchać. Niechby już się to wszystko skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki prosze nie narzekajcie na pogode. Nie jest tak zle. Wiosna szaleje, zapachy przecudne, drzewa kwitna, ptaki spiewja swoje trele az chce sie zyc. Troche nie wypada narzekac. Ubrac sie cieplej, w kominku napalic, zrobic goraca czekolade i cieszyc sie zyciem. Bastylko :-) w moim wpisie sniadaniowym blad jest:P ciesze sie ze go znalazlas bo swiadczy to ze jesz sniadania :P ❤️ 👄 na moim osiedlu jest taki sklepik z kanapkami panini. Sa pyszne ale odmierzanie i wazenie kazdego skladnika powoduje ze sie kanapki odechciewa. Ja w kazdym badz razie nie mam cierpliwosci - wole nie jesc:D Aaaaa wnusio zezarl caly ryz bo tak mu smakuje:D :Da ja jabluszka robie zawsze sama, praze z cukremi maselkiem iwanilia. Daisy ketleciki z kapusty zrobie i to bardzo szybko jeszcze w ten lykend. Wlasnie mialam pytac jak sobie radzic bez mielenia kapuchy i podpowiedzialas sama ze mozna ja posiekac: P Tak robilam kiedys golabki bez zawijania w liscie kapusciane: mieso mieszalo sie razem z rozdrobniona kapusta i smazylo na tluszczu jak zrazy.! Terixiu sprawdzalas jaka ma byc pogoda na czas Twojego pobytu w sanatorium? Napisz czym jedziesz i o ktorej:D stane na drodze i bede machac biala husteczka ❤️ Pozdrawiam piknie i dobrej nocki zycze wszystkim Przepraszam za swoj wpis - leze w lozku i pisze z tabletu a jeszcze nie wyczailam jak sie robi polskie litery, szkoda mi czasu szukac gdzie sa "ogonki": P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W telewizorni skonczyly sie tance. Z samego patrzenia rozbolaly mnie nogi:P Teklo ja zawsze jem Twoje sniadanka:) Czesto na podwieczorek, rano nie odpalam kompa bo codziennie zasypiam:) I nie moge sie nadziwic skad bierzesz fotki i podziwiam Twoja kulinarna fantazje. Z kanapkami panini myslalam ze odkrylam Ameryke:P A u Ciebie tez tak serwuja. Dla mnie to byla nowosc. U nas sprzedaje sie jak leci, nie na wage:) Terix a moze daruj sobie lazenie po sklepach. Jezeli bedziesz czegos potrzebowac kupisz na miejscu.Przeciez bedzie troche wolnego czasu to z nudow polazisz po sklepach. Pewnie i tak cos kupisz:) Lepiej zostawic luzy w torbie:) No nic, bede sie zbierac pomalu do spania. Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawa i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłej soboty. Wieczorem już będę z m i w tygodniu mamy bierzmowanie córci. Noga lepiej córci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanillko ..dzięki za kawunie :) Daisy ..Wszystkiego najlepszego 100lat !!! miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Daisy ❤️ przyłączam się do życzeń najserdeczniejszych dla Ciebie kochana 🌻👄🌻 dużo dużo zdrowia i szczęścia ❤️ Terix współczuję bólu i tych szpitalnych przeżyć:o i jak tu ufać lekarzom:o Teklo też zaglądam do serwowanych przez Ciebie śniadanek i chociaż oczy napasę;) takie są śliczne:) podwójne panini zauważyłam, ale po wpisie Terix zwątpiłam, że może w moim kompie coś nie teges, że ryżu nie widzę;):P Daisy narobiłąś i mnie smaka na kotlety z kapusty, bo pyszne są, już dawno nie robiłam, muszę zerknąć na "swój" przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od dawna nie grzeją i w chałupie zimno okrutnie:o na dworze na zmianę raz zimniej raz cieplej, dziś jest ładnie, za to pyli na żółto masakrycznie i jak na razie nie pada.samochód wygląda wstrętnie, ale uparłam się i nie myję, poczekam aż przestanie pylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×