Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Może ktoś posprząta?. Ja hi,hi nie mam czasu! Otworzyłam nową stronkę to mnie zwalnia z obowiązku sprzątania.; Kto następny ściera kurz! A mnie nie ma już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dobra Daisy ja posprzątam, ale może jutro, bo dzisiaj nie chce mi się. Znowu złaziłam kawał miasta. Kupiłam M koszulę i gacie, i prezent mam już z głowy. Sobie kupiłam książkę Pauli Hawkins "Dziewczyna z pociągu", kupiłam razem z Newsweekem, wyszło taniej:D Teraz kawa (_)> (_)> (_)> (_)> i po jednej czekoladce z adwokatem, bo jest tylko 8, kto pierwszy ten się załapie zapraszam:D Tekla myślę że spotkanie rodzinne przy kawie, z opłatkiem możesz zrobić przed świętami, będzie okazja do wręczenia drobiazgów. Orsejowa szkoda drzewka ale zobacz ile światła zyskałaś:D Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy hihi zawsze wytropisz moją absencję;) we wtorek zagniatałam ciacho, bo moja małżowina wczoraj imieninowała i gości trzeba było czymś przyjąć;) ale daleko mi do orzechowca Tekli:o zaledwie skleiłam skubańca z jabłkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście mnie zestresowały tym porządkowym tempem:P ja jestem daleko w tyle i nie wiem kiedy i czy w ogóle się wyrobię. a poza tym ciągle nic mi się nie chce:o nic poza tym co muszę... a już jak pomyślę o wymyślaniu i kupowaniu prezentów to mi słabo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka 🖐️ Zawsze narzekamy że nie wyrobimy się i zawsze świętujemy tak samo i w tych samych dniach:D U mnie dzisiaj była piękna pogoda aż chciało się spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix masz rację jakby nie było zawsze się wyrobimy, lepiej lub gorzej ale zawsze jakoś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam wkleić link do kliknięcia w petycję nawołującą prezydenta do zrzeczenia się urzędu:P ale uznają to za spam:o może jak to wpiszecie to coś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda, cenzura na całego, wpisałam tytuł petycji i wykasowali z automatu. zatem jeszcze raz Do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy. Wzywamy Pana do zrzeczenia się urzędu Prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się, ciekawe czy uda wam się znaleźć stronkę z licznikiem kliknięć teraz muszę zmykać, buźka, paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny . Przede wszystkim dziękuję Wam bardzo za przytulaki, nie jest to łatwy okres w moim życiu. Dziewczyny, nie będę ukrywać, że czuję się jak czarna owca w naszej czytelni. Sympatyzuję z Panem Prezydentem i nowym rządem. Nie mogę być dwulicowa. Myślę, że lepiej będzie jak przestanę tutaj bywać i psuć Wam zabawę. Proszę, nie gniewajcie się na mnie i uszanujcie moją decyzję. Przesyłam Wam po buziaku :) Papapapa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Wrocilam niedawno z miasta. Troszke nastroilam sie swiatecznie bo na deptaku rodak gral na trabce polskie koledy. Ciut falszowal:P ale co tam! Miasto piknie oswietlone i nawet bylo duzo ludzi. Wszyscy biegaja jak owieczki i szukaja prezentow jakby to byla istota Bozego Narodzenia. A propos prezentow. W aptece wcisneli mi tez prezent swiateczny. Dwie rekawice kuchenne(na prawa reke) z aniolem ale takie paskudne ze az strach!!! Po co az dwie? Pewnie nie mialy popytu. W domu jak rozpakowalam reklamowke z lekarstwami odkrylam ten prezent😠😡 Odkrylam tez ze jedno lekarstwo sie nie zgadza. Za male opakowanie:O Jutro pojde reklamowac. Moze przy okazji zwroce rekawice, choc pewnie lepiej wyrzucic do smietnika. Tylko po co zasmiecac srodowisko i sprowadzac takie badziewie z trzeciego swiata? Musze sie uspokoic wypic herbatke z cytrynka i zjesc jajeczko ze sniadania:P Daisy nie masz mi co zazdroscic. Ja tez jeszcze jestem w proszku. Oprocz uszek na Wigilie nie mam niczego. A policzylam sobie ze w tym roku swiata sa strasznie dlugie. Trzeba cos uszykowac, bo ostatnio apetyt dopisuje mi mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix❤️ Przytulam mocno. Wiem ze teraz masz ciezko. Na inny temat. Nie rob tego prosze. Nie uciekaj z forum. Masz inne poglady i sympatyzujesz z nowym rzadem piszesz. I to jest Twoje prawo. Ja respektuje Twoje poglady choc niekoniecznie musze miec jednakowe. Piszesz ze nie chcesz nam psuc zabawy. A dlaczego nie? Znamy sie tak dlugo ze nie porozni nas zadna roznica zdan, pogladow. Nie wyobrazam sobie ze moze Ciebie zabraknac. Teraz jest dla Ciebie trudny okres. Jak masz ochote przychodz i pisz. Jesli potrzebujesz troche czasu wez sobie tyle ile potrzebujesz. Ale prosze Ciebie nie uciekaj. Tutaj na forum polaczyly nas zpelnie inne sprawy. Od czasu do czasu wtracamy swoje 5 groszy na temat polityki. Od tego sie nie ucieknie w koncu nie zyjemy na ksiezycu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh nie.... jeszcze raz przyczytalam Twoj wpis Dorix. Chodz.... poprzytulam Ciebie❤️ do serca i od serca. Kochana Dorix❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ❤️ Nie połączyła nas polityka i mam nadzieję że nie poróżni. Każda z nas ma inne zdanie na wiele tematów, jednym z nich jest polityka, a żyjemy w takich czasach że i nam się udziela, wszyscy chcemy jak najlepiej i każdy po swojemu. Nikt nie robi nikomu wyrzutów, że sympatyzuje z tym lub innym ugrupowaniem. Ja mogę tylko powtórzyć za pewnym znanym panem że lubię kąpać się w ciepłej wodzie ale nie koniecznie w święconej. Zawsze uważałam cię za silną kobietę. Mam nadzieję że różnica zdań nas nie pokona❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Mówiłam, że będzie mnie mało i jest :-p. Niestety, wciąż mam dużo do pisania i wciąż mi przybywa...żadnych porządków generalnych nie planuję bo i tak nie dam rady :-p. Ale uszka będą, jutro robię farsz a kochana synowa będzie lepiła - syny będą wyrabiali ciasto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu kochana! Nawet nie wygłupiaj się z wypisem - przecież nie jesteśmy portalem politycznym, wyznaniowym czy tym podobnym. Ja się nie obrażam na nikogo, ze jada karkówkę lub salceson ;-). I mam nadzieję, że fajnie nam jest z tego powodu, ze jesteśmy inne. Przecież część z nas ma inne poglądy światopoglądowe, polityczne, kulinarne itp. Dorix, połączyło nas nasze zdrowie, nasze problemy codzienne i "duszne" ;-) oraz tym podobne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulam do serducha w trudnych chwilach, wypocznij i pokaż się jak najszybciej 👄. I mów co boli, słuchamy - my też czasem przecież wyrzucamy co boli. Trzymaj się, jesteś przecież Silna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(-) Zulka jak i gdzie tego linka poszukać ? dorix..choć na kawę .. nie ma powodu się obrażać... każdy ma prawo do swego myślenia ....i nie można nikomu narzucać co może pisać ....przyjażń tak ma ze piszemy rozmawiamy bez obrażania się na siebie niezależnie od tematu ... .....przytulam mocno 👄 i już choć do nas kawa stygnie ... Vanilko... chyba klaps cie się należy ;( wszystkim miłego dnia ..piątek a ja mam daleko jeszcze do swiąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Czytelnio Jestem na kawusi i z kawusia Orsejko.U mnie dzisiaj mrozik, zaoknem biało.Szyby samochodowe trzeba skrobac ,ciekawe jak u Zulki? Przyłaczam sie i ja Dorix do koleżanek,każdy moze miec inne zdanie,a my nie zajmujemy sie polityka,nas połaczyło cos innego.I poglądy polityczne nas nie beda rózniły. Daisy warto sie troche pomęczyc a potem bedziesz miała salony w domu,choc wiem ile to kasy potrzeba. Orsejko dobrze ,ze juz drzewo wyciete. U mnie podbnie jest teraz z zabieraniem starych słupów energetycznych,stoja takie straszydła a pomiedzy nimi ładne lampy. Juz sa przygotowane do zabrania ,ale idzie firmie bardzo powoli.Mysle ze w ciągu nastepnego tygodnia zabiora.Do mojej chałupki maja jeszcze 2 ulice. Bastylko nie martw sie o swieta,ja nawet nie mam jeszcze uszek zrobionych,pewnie w niedziele ,ja zalezna jestem od innych. Teklo my tez planowaliśmy wyjazd,niekoniecznie sami ale z dziecmi,jeszcze sobie inaczej nie wyobrazam,ale wszystko sie pokrzyzowało.Więc bedziemy w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kawie. Dziewczyny, sęk w tym, że politykujecie. Nieraz tutaj słyszałam o ciemnogrodzie, "ciemnej masie", zacofaniu.... Oczywiście, macie prawo wyrażać swoje opinie ...ale jest mi przykro, że szydzicie z ludzi i nie mogę być obojętna jak szydzicie ze zwolenników PIS-u bo wśród nich jestem i ja. Zgrzyta mi to i kłóci się z moim jestestwem. Nie gniewam się na Was, rozumiem Wasze przekonania, więc i Wy zrozumcie moje. Nie mogę czuć się źle wśród swoich, a teraz tak mam. Wolę z ciężkim sercem odejść niż wchodzić do czytelni i czytać to co mnie irytuje. Przykro mi, ale lepiej będzie jak na jakiś czas zawieszę swoją kartę czytelniczą :( Myślę, że mnie zrozumiecie 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix.. oczywiście szanuje twoja decyzje ale zrozumieć jej nie mogę :O .....mysle że przewrażliwiona jesteś ..niech mówią co chcą a ja jak wierze w coś to wierze i tyle ..jak chcę słuchać tego radia to słucham i nie gniewam się że ktoś słucha czegoś innego i wyraża to co myśli ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa jestem i chętnie sięgam po kawę👄 bo już zdążyłam się napracować:P Pomyłam wszystkie półki w regałach, poodkurzałam książki, po wypiciu kawy biorę się za podłogę:D:D:D Czytelnia będzie świeża i pachnąca, bo półki myte płynem lawendowym, coby mole książek nie ruszały:D:D:D Orsejowa a gdzie wyruszasz ? Plotka u mnie mrozu nie było, są 2 na plusie. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×