Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Jak to dobrze, że kot pilnuje BeTulki! ❤️ :D Witaj Terixiu - ale musiał być rumor! ❤️ pewnie strachu sie najadłaś no i wydatek przed świętami nieprzewidziany ❤️ Zrobiłam zakupy w Lidlu, odebrałam książke za 1 grosz i gotuje obiadek ;) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Dzien doberek dziewczyny Ale dzisiaj bylo dobre sniadanko Teklo:) Jajka! to lubie:) U mnie 7 stopni. I nie pada. Ale jak nastroic sie do swiat przy takiej pogodzie? Wczoraj troszke buszowalam po sklepach. Przedswiatecznej goraczki jeszcze nie widac. Nic nie kupilam oprocz spozywczych zakupow, a bardzo chcialam sprawic nam jakies prezenciki. Terix dobrze ze uprzedzilas o mozliwosciach wypadku przy myciu szkiel w szafkach. Chyba odpuszcze sobie ta robotke:P Jeszcze zdarzy sie cos niedobrego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolede moim zdaniem jeszcze o wiele za wczesnie. Chyba ze trzeba uzbierac troche kieszonkowego na swieta:P No ale masz juz ten temat z glowy Teklo. Betulka ja postanowilam ze zrobie badania dopiero po swietach. Bo jak wyjdzie cos "nie tegos" to bede miala swiata do dopy. A do swiat malo czasu zeby cos zdzialac. Fruwajaca dobrze ze kuknelas:) Ciesze sie ze dobrze Wam sie mieszka w siedlisku. Wlasny dom to zupelnie inny komfort zycia. A mysliwemu trzeba przypomniec ze do jego obowiazkow nalezy tez ochrona i dokarmianie zwierzyny a nie tylko bum...bum... Wiem bo moj wujek byl lesniczym. Jego dwoch synow zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wlasciwie od tego chcialam zaczac... Dzisiaj z rana listonosz przyniosl mi paczuszke od Zulki:) Piekna ksiazka z osobista dedykacja autorki. Zulka🌼❤️👄 dzieki za niespodzianke. Ksiazka jest trafiona i to bardzo! Czytanie to bedzie wielka frajda i nie bede "umeczona" tak jak ostatnio po ambitnych lekturach:P:P Jeszcze raz wielkie dzieki🌼 Zulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a swoja droga klimat sie ociepla. Pamietam ze 30 lat temu prawie zawsze w moje imieniny byl snieg. W kozaczkach na obcasikach bieglam do autobusu z torba wypchana imieninowymi ciastkami ( obligatoryjna butelka wodki tez byla:) i balansowalam po sniegu i lodzie. Ehhh... inne czasy:O A teraz zabieram sie juz za gotowanie. Dzisiaj u mnie jest dziwne danie: spagetii z panierowanym kotletem i zielona salata. Na oko wydaje sie to byc komicznym zestawem ale smakuje. Kiedysna urlopie sprobowalam i od czasu do czasu robie tak w domu. No dobra, juz lece do garow. Za godzine bedzie jedzonko:) 🖐️ na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja przyszłam na dziwny obiadek od Bastylki👄 Ale jaki on tam dziwny,wszystko co zjeść się da dziwne nie jest.;) Na śniadanko od Teekli także jestem napalona,lubię jeść.Jedzenie to fajna sprawa,przejedzenie już nie:( Dziewczynki ja dzisiaj jestem po długim spacerze z pełnymi siatami,bolą mnie ramiona.No i nie chce mi się już nic.Kompletnie. Zatem ucałuję Wasze słodkie buzie i pójdę sobie na wygodą kanapunię,rozsiędę się i będę odpoczywała na całego. Udanego wieczorku i zdrówka👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kilku dniach. dziewczynki udało mi sie dopiero cos poczytac co sie dzieje w Czytelni. Jakos osttanio czas mi strasznie ucieka,do popołudnia mam codziennie małzyka w domui szykujemy cos troskze zeby dom wygladał w miare na swieta.Na górze mam juz okna umyte,firanki wisza,troszke zmienialismy karnisze a wiec było podmalowywanie sufitów,ścian itp.Ale jakis efekt przynajmniej jest. Ja tylko prsowałam ,prałam firanki i nawet udaje mi sie zawieszac.Troche lewa reka i jakos idzie.jeszcze zostaje umyc czeluści na dole.Pewnie jutro jak nie bedzie padał deszcz. O lepieniu uszek nawet jeszcze nie mysle,córka wróci dopiero na świeta,to pózno,moze małzyk zagniecie ciasto i rozwałkuje,wiec reszte zrobie ja.Nie smiejcie sie on juz gniótł ciasto kiedys na ruskie pierogi.Kupiłabym gotowe ,ale nie mam zaufania naprawde. Daisy poczekaj na małzyka,nie nos siatek sama ,kregoslup wysiadzie. Bastylko ciekawy twój obiadek. Ja tez mam 3 skieroawnaia na badania ,od rodzinnego,endokrynologa i gastrologa,leza w szufladzie.Przed światami zrobie tylko od endokrynologa bo gdzies mam pod koniec grudnia wizyte. Tak mysle po co ja wybrałam taki termin. Teklo macie na pewno przezycie,ale miejmy nadzieje ze dacie rade.Choc smutne to wszystko. Orsejko ja pierogi,uszka robie tak jak Zulka,zawsze gotuje.Ale nigdy nie myslałam o długości lezenia w zamrazarce,pocieszam sie ze jeszcze wczesnie i mam czas. Zulko,Orsejko z moja lapa bez zmian,licze na kolejne zabiegi ,ale czy to cos da?Chyba sie nie wywine od operacji jednak.Trzech palców u reki wcale dalej nie moge zgiąć. Dorix napisz a co sie stało,ze musiałas usuwac koronkę? Jestem teraz w tym temacie,młodemu ułamała sie dwójka u góry,juz jest zapisany na koronke na nastepny tydzien,a cena aż szkoda gadac,wszystko wyniesie 1000zł.Ponoc kiedys jak miał leczonego zeba do konca mu nie zalepiła i od razu ułamał sie cały ząb i niby leczyła mu dobra dentystka.Nikomu juz nie wierzę. Terix zaufaj lekarzowi,a choć do dobrego sie zapisałąś? No nic miłego wieczoru,moze jeszcze uprasuje z jedna firanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka jestem lepsza z porządkami, u mnie jeszcze okna i firany daleko w polu. Mam nadzieję że po niedzieli zabiorę się za okna, zapowiadają brak opadów:P Nie znam lekarza do którego mnie zapisano, bo jestem nowa w tej przychodni, ufam że dobry specjalista. Dzisiejsze zakupy niezbyt udane, bo kupiłam tylko szklanki do drinków. Chciałam kupić kieliszki nadające się jednocześnie do czerwonego wina jak i do koniaku, nie znalazłam. A o cenach to już nie wspomnę:P Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix nie przejmuj sie forma szkielek. Ja wypije i ze szklanki:P Plotko ulamany zab pod koronka mozna uratowac. Robi sie koronke na tzw Sztyfta. Tzn wierca dziure w korzeniu, wstawiaja metalowy precik a drugi koniec Sztyfta-precika jest w koronce. Po co od razu wstawiac zab jesli korzen jest zdrowy? Ja mam takiego sztyfcika z 8 lat. Odpukac w niemalowane.... zeby jeszcze z 8 wytrzymal. Zapytaj dentyste moze zrobi cos takiego chlopakowi. Ja zaczytalam sie okropnie. Mocno podpasowala mi lektura:) Zulka👄 Martwie sie tylko ze ksiazki ubywa w zawrotnym tempie:( Jutro bede tez czytac:) Jutro nie musze gotowac obiadu. Swietujemy. Bedzie pizza i nawet salatka z pizzerni:) Dobranoc dziewczynki. Ja jeszcze poczytam ze dwie godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix obys popadła do dobrego specjalisty.Odnośnie naczynia ,ja mam za dużo,juz powynosiłam do piwnicy,do spizarki,zawsze i tak uzywam ulubionych a reszta stała a ja musiałam myc. Teraz przechodze na minimalizm.Chciałam troche dac córce ,ale wzieła jak dla mnie za mało.Mysle za w koncu po weselu zabierze swój serwis obiadowo-kawowy,bo zajmuje mi strasznie duzo miejsca.Kiedys lubialam miec duzo naczyc ,teraz juz nie.Teraz czekam az dam córce i kiedys moze synowej. Bastylko ja mam wlasnie jedynke zrobiona na sztyfcie,trzyma mi sie ponad 10 lat i oby tak zostało,tutaj dentystka twierdzi ze sie nie utrzyma,dlatego koronka w tak młodym wieku. Jakos mi dzisiaj nie do spania ,a najgorzej rozdziadowałam swoja Grzecznotę,bardzo mało spi w swoim pokoju w piwnicy,ja ja zaprowadzam około 23 a małzyk ja wpuszcza o 4 nad ranem,resztę nocy spi cichutko w domu. Tylko strasznie mruczy jak przyjdzie do naszego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka kawa na stole (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Witam czytelnię🖐️ Późno poszłam spać i skoro świt zerwałam się, w dzień będę chodziła nieprzytomna:( Bastylka wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości i spełnienie marzeń🌻🌻🌻❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix..🖐️ jestem na kawuni :) pyszna dzieki 👄 Bastylko.. Wszystkiego Najlepszego 🌼🌼🌼 wiecie ze ja jeszcze nie mam pozwolenia na swierka :O byliśmy na tym spotkaniu i Pani Naczelnik ochrony srodowiska powiedziała że nie bardzo jest za usunięciem tego drzewa ..powiedziałam jej że w takim razie bardzo proszę przy odpowiedzi bo taka jeszcze dojedzie do nas na pismie proszę zaznaczyć że za wszelkie nie daj boże wypadki zlamanie ..przewrócenie ..porazenie prądem ..wybuchem gazu itd. urząd bierze odpowiedzialność lącznie z odszkodowaniem ....podziekowaliśmy i wyszliśmy odp .ma być w poniedzialek ... milego dnia kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D 🖐️ Dzięki za kawusie Terixiu ❤️ - nie mogłam zasnąć wczoraj i późno zasnęłam będe nieprzytomna dzisiaj. Orsejko ❤️- wbiliście klina paniusi z urzędu :D - ciekawe co zrobi... Dorix - 🖐️ ❤️ Dzisiaj fajny dzień mamy - święto naszej Bastylki :D Świeci słońce! Bastylko - wszystkiego Najlepszego! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - ano smutne to jest :O Czasem jak pomysle to serce mi pęka z żalu. ale cóż zrobić, nikt nie powiedział że zawsze będzie mi lekko. Życze wszystkim miłego dnia 🖐️ - dla mnie będzie ganiany bo mam pare spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Najserdeczniejsze życzenia z okazji Twojego święta.Dużo zdrówka,dużo uśmiechów,dużo prezentów;) nie tylko materialnych,spełnienia wszystkich marzeń i dobrobytu.No i wielki buziak CMOK,CMOK,CMOK bukiecik🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Jesteś dzielna bo mimo choroby przynajmniej jedną ręką ale służysz pomocą.A z męża wałkującego ciasto wcale się nie śmieję,równouprawnienie jest!. Panowie potrafią być lepszymi kucharzami jak kobity zatem nie się z czego chichrać;) Orsejko Powiedziałaś bardzo mądrze niech dadzą na piśmie,swołocz.Po ostatnich wichurach co parę kilometrów drzewo leży na domku.W mojej okolicy postawili nowy dom pod wiekowym już świerkiem.Taki pech bo świadomie zostawili drzewo no i nie pomieszkali nawet roku pod tym świerkiem w nowym domku jak im wichura położyła go na dom.Dookoła puste pole a drzewo akurat na dom poleciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Przynieś nowe szkło wypijemy za zdrowie Bastylki.;) I za Twoje także👄 Dorix Zostaw na chwilkę biuro i wskocz na jednego.Będziemy imprezować ! Teeklo Pod Twoje śniadanko,hi,hi A teraz pozwolicie że sobie pójdę.Bolą mnie ramiona po wczorajszym siłowaniu z zakupami.Za moim oknem pracują murarze i dobudówka hi,hi rośnie w oczach.No nic miłego dnia i buziaczki dla całej czytelni i wszystkich czytelniczek👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Kochane kolezanki❤️ Serdecznie dziekuje za zyczenia imieninowe🌼 Za godzine zaserwuje imieninowa pizze i imieninowe winko. Dzisiaj mam wolne i nie gotuje:) U mnie sie roozpadalo na dobre. Pomyslec ze gdyby bylo pare stopni mniej to padal by bialy sniezek:O No ale sniegu na razie nie potrzebujemy, przed zima Daisy musi uporac sie z remontem:) Jaka duza bedzie ta dobodowka? Plotko dobrze ze Malzyk angazuje sie w sprawy kuchenne. W koncu gwiazdkowi kucharze to przewaznie faceci:). Ale w zyciu tak bywa ze jesli chodzi o duza kase to mezczyzni sa zawsze z przodu. Na codzien dla przecietnej rodziny musi gotowac kobieta. Najlepiej jeszcze jak robi to osczednie:O Gdzie tu sprawiedliwosc? No nic za pol godziny nalewam winko do nowych szkielek Terix:P i serwuje pIzze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bastylko dużo,dużo zdrowia,100 Lat 🌻 🌻 🌻 Ciekawe jak wyszła pizza? Daisy nie dzwigaj bo sama widzisz.Poczekaj malzyk wróci z pracy,zawiezie.Lubie jak mnie małzyk zawozi,nie lubie tylko jak kladzie do koszyka czekolady itp. Daisy moze coś nie doczytałam ,masz juz rozbudowe u siebie? Orsejko ciekawi mnie jaka bedzie ostateczna decyzja odnośnie swierka.'My kiedys w domu jak mieszkalismy z rodzicami,na granicy naszego płotu sąsiedzi tacy jak ja to nazwę z lasu, posadzili czeresnie dzika,Do liści,cieniu sie przyzwyczailismy ,tylko najgorsze ze czereśnia rosla obok rury z gazem,ile sie natlumaczyliśmy,w koncu jak czeresnia właziła im do okien bo nawet nie podcinali gałezi scieli ja,od razu zajasniało u mnie przed domem.Nie wiem moze z gazowni ich postraszyli,a moze sami poszli po rozum do głowy. Teklo znowu nie wiem co wybrac ze snaidania ,tyle smakolyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pozdrawiam wszystkie zdrówka życzę. Bastylko wszystkiego najlepszego!!!🌼 Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że wolno się otwiera znak kolejny że sama w czytelni przebywam.Czasem tak miło se samotnie wśród regałów pełnych książek posiedzieć>:D.No ale wpadłam tylko na chwilkę by wypić za zdrowie solenizantki. Zatem siup do samego dna.Bastylko za Twoje zdrowie i powodzenieUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko najlepsze ze sniadan Tekli sa zawsze jajeczka:) Dziewczyny wpadlam jeszcze zeby polac winko przed snem dobrze nam zrobi. Dobranoc i do jutra🖐️ A pojutrze Mikolaj. Do mnie chyba nie przyjdzie choc grzeczniutka jestem przez caly rok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×