Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witajcie dziewczynki Jesteście naprawdę kochane dziewczyny👄 Wszystkie bez wyjątku! Bastylko Mam nadzieję że ,,Ta,, pomarańczka to naprawdę,,Ty,,. Cieszę się że piszesz z nie swojego komputerka bo to znaczy że nie jesteś sama.Tak wiem bólu nie da się podzielić na pół i oddać drugiej osobie,by było lżej.No ale gdy ktoś jest obok nawet ten niepodzielny smutek,znośniej unieść. Ploteczko Twój stan zdrowia martwi mnie już od dłuższego czasu.Jak siadam przy komputerze,chcę napisać do Ciebie jakieś słowa pocieszenia to mam pustkę w głowie.No bo jak pocieszyć w takiej sytuacji?!.Ploteczko rozumiem Twój ból i łzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się czy po moim wczorajszym wystąpieniu zaglądać na kafe i pisać cokolwiek. I wiecie co dziewczynki przez cały wieczór łamałam głowę czy moje słowa zostaną dobrze odebrane i czy kogoś nie urażę?!.Boli mnie że nie mogę przyjść na kafe wyłożyć wszystkiego co mi leży na wątrobie by ktoś nie poczuł się urażony tylko dlatego że głosował na pis.Dla mnie osobiście to jakiś absurd bo mnie wcale nie boli gdy słyszę wyzwiska pod adresem partii na którą ostatnio oddałam swój głos( Razem). Nie identyfikuję się z tą partią ani z żadną inną oni wszyscy dbają tylko o swoje interesy i to się nie zmieni nigdy. Nie rozumiem że nie mogę do Was przyjść i powiedzieć o tym co mnie boli..Mam tylko Was:( Teeklo ja także coraz odważniej rozmyślam o fizycznym wsparciu protestujących ludzi.Podziwiam ich za to że poświęcają swój czas by okazać niezadowolenie i protest przeciwko prowadzonej polityce w imię tej 36,czy 38 % ,,większości,, z 40 kilku procent głosujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! co jest? nikt kawy nie zaparzył? czy zmiana stronki? :P Widze, że nikt nie zaparzył więc ja to zrobię (__)? (__)? (__)? (__)? Zapraszam ❤️ U mnie wiosna 🌻 słońce i spokój w przyrodzie 🌻 Święta przed nami - mogłybyście napisać co szykujecie na świąteczny stół? co podajecie na świąteczne śniadanie i co pieczecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko: tosty z łososiem http://i.iplsc.com/tosty-z-twarozkiem-i-lososiem/00038CXU4FTSI6C8-C116-F4.jpg 🌻 serek i jajeczka http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/06/021_ph.jpg 🌻 i jeszcze troche mięska - ale niedużo bo troche pościmy przecież ;) http://duolook.pl/wp-content/uploads/2014/02/zajazd-morena-holny-mejra-sniadanie-wedliny-sery-regionalne-pyszne-sejny-suwalszczyzna-podlaskie.jpg Pozdrawiam - miłego dnia życzę. Ide pod prysznic a potem wyrywam się na słońce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że swoimi humorami odstraszyłam wszystkich z czytelni:(. Tylko jedyna ukochana Teeklunia jak zawsze niezawodna. Sorki dziewczynki jeszcze raz,przepraszam i obiecuję koniec z narzekaniem. Mój płacz był naprawdę spowodowany wielkim zmartwieniem które mnie spotkało a nie jakimiś muchami w nosie z powodów ideologicznych czy politycznych. No ale jak napisałam wcześniej koniec z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piękne słoneczko choć chłodno.A Wam wszystkim życzę zdrówka i udanego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie tez czas zasuwa jak głupi. Wiecie ,że wielką sobotę jest zmiana czasu . U mnie są rekolekcję . Wczoraj zima dziś wiosna cieplutko, ale zdradliwe , gdy się rozbierzemy za szybko. To czas pomyśleć co na święta zrobić , bo moja powłoka zaraz po leci. Wszystko na wysokich obrotach dobrze ,że okna pomyte chałupka ogranie ta w piątek zmiana pościeli. Może popołudniowa kawusia i herbatka ,inkaUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Zdrówka życzę trzymajcie się Majka spóźnione wszystkiego najlepszego🌼 Bastylko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko mama mam na 2022,ale lekarz powiedział, że może za 2 lat a nawet szybciej to bardzo dobry lekarz i szpital też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - melduje sie na kawusi. dobrze mi zrobi ;) Pieke czekoladowe ciasto dla małżowiny - jedzie jutro z kolegami do Krakowa. Stawiam na stole do kawusi Vanilkowej i zapraszam 🌻 Daisy - bez przesady ❤️ nie spotykamy sie tu po to żeby sie obrażać lub gniewać. Każda z nas ma prawo do swoich poglądów i sądów. Dzielimy się swoimi przeżyciami. Troche tolerancji i życie piękniejsze jest ❤️ Wcinajcie ciacho Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Daisy pytasz sie mnie co sie dzieje ze mna ,dlaczego,odpowiedzi ja nie znam. Z moim humorem jest róznie,dzis troszke lepiej.Miałam dzisiaj zdjete wszystkie szwy, za dobrze nie jest ,noga sina,lekarz stwierdził ze to zmiany naczyniowe,za dwa dni moge juz na chwilke zdejmowac szyne i ruszac nogą bo bedzie problem.Leki przeciwzakrzepowe,zastrzyki widac do konca same nie zdzialaja cudów.Za dwa dni powolne ruszanie jak to nazwe nogą na łozku,o stanięciu na noge nawet nie ma mowy 12 tygodni.Tylko jak ruszyc noga jak boli jak .Potem rehablitacja itp. Psychicznie chyba lepiej bo biore tabletki,daje rade. A świeta ,rodzinka musi poradzic sobie sama.Dodałam obowiązku wszystkim tak dokładnie. I nie wiem co napisać,jakas pustka. trzymajcie sie ,pozdrawiam wszystkie Czytelniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. wróciłam i jestem cała i zdrowa. Dziękuję, że o mnie pamiętacie 👄. Majko, spóźnione, ale najszczersze życzenia Ci zasyłam 👄. Daisy, nie pozostawiasz mi wyboru, muszę ripostować. Tak, ja jestem zwolenniczką PISu, Kościoła, moherowych beretów, Pana Prezydenta i Pani Premier też. I jestem z tego powodu bardzo dumna! Nie obrażam się na nikogo, ale w Twoim mniemaniu jestem kimś kto hamuje szczerość i myślenie w naszej grupie. Zdaję sobie sprawę, że to moja osoba krępuje swobodę wypowiedzi na forum. A przecież NIC złego nie zrobiłam!!!! Wybaczcie mi jeśli którąś kiedykolwiek obraziłam sobą lub swoim poglądami politycznymi. Wszystkiego dobrego Nam życzę. 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe heloł Majeczko wybacz spóźnienie i przyjmij najlepsze życzenia urodzinowe, dużo buziaków i zdrowia życzę Ci kochana 🌻👄🌻. Teklo za śniadanko całus ogromny 👄 Bastylko myślę i nieustannie dobre fluidy posyłam ❤️ Orsejko odpukać koleżanka ma się dobrze i oby tak dalej. co dwa trzy miesiące chodzi na wizyty do poradni onko, ale jak sama mówi już się nią tak nie interesują - nie mają czasu na zbyt wylewne traktowanie jak przed operką:o Ploteczko ściskam palce żeby się poprawiało u Ciebie jak najszybciej, przecież musi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i muszę coś powiedzieć, bo nie wytrzymam, pewnie nie uniknę chaosu, ale będziecie wiedziały o co chodzi. pozwólmy sobie na szczerość, na to byśmy nie krępowały się wyrażania swoich odczuć i poglądów, nie obrażajmy się na siebie, ale też nie obawiajmy się, że któraś się obrazi. no bo przecież żadna z nas wyrażając swoje poglądy nie pije osobiście do innej dziewczyny. Dorix mam w nosie Twoje sympatie polityczne, ja mam inne. dla mnie możesz kochać ich wszystkich, mnie to NIE PRZESZKADZA KOCHAĆ CIEBIE, rozumiesz? biorę nas wszystkie z całym dobrodziejstwem inwentarza;) i chciałabym móc z Tobą rozmawiać o wszystkim i nie krępować się, że urażę Twoje uczucia w tej kwestii. ufff powiedziałam to, a teraz jak coś wymyślisz niemądrego to Cię gołymi rękoma uduszę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zmykam. mam nadzieję, że nie narozrabiałam:P a jeśli tak to mnie odstrzelcie;):P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko spoko. Ja jestem od myślenia wokół swojej sytuacji i swojego otoczenia.Nigdy nikomu nic nie narzucam.Czasami mam wrażenie, że powariowałyście, Wy pewnie to samo o mnie myślicie. Spokojnej nocy 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunia podana zapraszam (_)(__(__(_)(_)(_)(_)(_) Teklo..choć zapodaj sniadanie :) Dorix.. kawa podana choć już :) Vanilko... troche dlugi ten termin ...nie chodzi o o to czy do dobry lekarza czy szpital ale tyle czasu:O fruwająca ..jak u ciebie jest snieg ? Terix... gdzie się zapodziałaś ..jak zdrowko? Beatylko...czyli maj pieknie ciepełko już będzie ..a jak zaplanowałaś ogrod ? czy już coś działasz ? Daisy ....👄 Ploteczko ..przytulam i bardzo się martwie o ciebie ...ale nie zamartwiaj się już to bardzo szkodzi na to potrzeba czasu ..leki na zakrzepice zaczną już niedługo działać i powoli wszystko wroci do normy ❤️👄 pisz jak tylko możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulko... ja podpisuje się pod twoim zdaniem i do wszystkich to się odnosi kochane kochane i jeszcze raz kochane ... mam w nosie wasze sympatie polityczne, ja mam swoje ... dla mnie możecie kochać ich wszystkich, mnie to NIE PRZESZKADZA KOCHAĆ was rozumiecie ? biorę nas wszystkie z całym dobrodziejstwem inwentarza!!!!!!!👄👄👄 Bastylko... ❤️ a skrobnij coś plisssss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wszystkim miłego slonecznego dnia u mnie pięknie świeci słonko w nocy był przymrozek ale teraz bosko jest ..no chodżcie już !!!!!!! dzisiaj myje okna choć M i tak posyfi bo codziennie gramoli się z robotą :O ale niech robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę na kawusię, dzięki wielkie Orsejko 😍 za cudne podanie i nutkę optymizmu. Plotuś... trzymaj się Kochana. Jeszcze troszkę wytrzymaj, jesteś wśród najbliższych. Kiedyś Ty ich rozpieszczałaś, pozwól by teraz oni Ci się odwdzięczyli. Jeszcze troszkę i staniesz na nogach! I będziesz mogła oddać im to czym teraz Ci pomagają!!! Wiosenne całuski specjalne dla Ciebie 👄. Dla wszystkich koleżanek też wysyłam po całusku 👄. Dziewczyny, wiosna robi głośne PUK!PUK!. Słońce się śmieje, drzewa się budzą, ptactwo wariuje, a koty mają prawdziwy raj. Mój powsinoga codziennie przychodzi z ringu. W okolicy mamy bezdomną pannicę. Często - gęsto przychodzi do nas w gości. Zawsze dostanie michę jedzenia i bywa, że poleży z moim Rysiem na kuchennym parapecie. Mój Rysio przywłaszczył sobie do niej prawo miłości. Ale kocur leśniczego (sąsiada) nie odpuszcza i też umizga się o jej względy. Oj, nieraz się dzieje ! Nawet sierść się sypie w ferworze walki! Trzymam kciuki za Ryśka by panna NICZYJA odwzajemniła jego zaloty :) Miłego dnia Dziewczyny. I nie zwieszajcie nosów. Życie jest przecudne! 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kawusi Orsejko ❤️ ❤️ ❤️ Melduje również, że nie zwariowałam i daleko mi do tego. Nie zwieszam nosa. Ciesze sie wiosną, każdą chwilą, śpiewem ptaków i mruczeniem mojego Kota 🌻 🌻 🌻 I zapodaje śniadanko: http://urodelka.pl/wp-content/uploads/2012/09/sniadanie.jpg i http://ulubionykolor.pl/images/normal/21082013/c776b221ab62a6b45ed90679421082013113935.jpg i http://4.bp.blogspot.com/-XKl29d06HKQ/VpLSR3ToNQI/AAAAAAAAU98/SWTj7pB__Sg/s1600/Sniadanie%2Bw%2BKrakowie%2B-%2BForum%2BPrzestrzenie%2B-%2Bdania%2Bkontra%2Bania%2B%25283%2529.jpg Życzę wszystkim miłego radosnego dnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Dorix To nie jest tak jak piszesz i chyba myślisz,nie to miałam na myśli. Po prostu pamiętam Twoją pierwsza reakcję na nasze wypowiedzi,miałaś ochotę odejść.A przecież ja tego nie chcę bo Twoje poglądy wcale nie sprawiają że myślę o Tobie inaczej jak do tej pory.Wnerwiono mnie i być może skrzywdzono bardzo,nie tylko mnie ale cała moją rodzinę.Bolało a jak boli gdzie idę tam gdzie wiem że mogę się wypłakać,bo tak przecież było zawsze.Jak nie było Cię przez dwa dni już miałam wyrzuty sumienia że przeze mnie odejdziesz.A dlaczego przez moje wybuchy złości mają cierpieć inne dziewczyny no i Ty?! No i byłam i jestem rozdarta bo nie chce nikogo urazić a z drugiej strony boli serce że nie mogę wyłożyć wszystkiego co leży na wątrobie właśnie dlatego by komuś nie sprawić przykrości.Takie zamknięte koło hi,hi no ale trzeba umieć panować nad emocjami i słowotokiem a jak się nie umie,trza się naumieć:p.Zatem proszę o wyrozumiałość bo człowiek uczy się przez całe życie a umiera głupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka pięknie to wszystko napisałaś,buziak Ci za to👄 Buziaki dla wszystkich dziewczynek i sorki że przeze mnie doszło do tej rozróby. Ploteczko Szkoda że nie możesz usiąść wygodnie na jakimś wygodnym siedzonku z nóżką bezpiecznie ułożoną z laptopikiem w zasięgu oczu.Nawet nie musiałabyś pisać,byś tylko czytała.Jak poczytasz co ta daisy wyczynia hi,hi to może przykre myśli choć na chwilkę opuszczą Twoją biedną głowę.Ploteczko nie przejmuj się świętami po prostu wracaj do zdrowia bo jesteś potrzebna i nam i Swojej rodzinie.Całuski gorące👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, że u mnie taka wiosna że pomyłam wszystkie okna i sprzątnęłam balkon a mam duży (6mx2m) ;) Teraz zapraszam na ciacho - od wczoraj zostało sporo (__#######__)? i kawunia (_)? (_)? (_)? (_)? A ja uważam Daisy, że nie tylko możesz nam powiedzieć ale nawet powinnaś bo nie ma nic gorszego jak domyślać się. Możesz zrobić to na jakimś przykładzie jeśli obawiasz się identyfikacji. Jest mi przykro że macie problemy a jak tu pocieszać skoro nie wiemy co się stało ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Ja także kocham,kocham,kocham wiosnę i Was wszystkie I nawet nasze sprzeczki kocham oczywiście o ile kończą się happy endem.No bo kto się lubi ten się czubi!. Bastylko👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Teeklo 👄 No masz rację napiszę choć to będzie temat rzeka.W sumie jeszcze nie wiadomo jak cała sprawa się skończy bo tego w obecnej chwili nie wie nikt.A jak chodzi o pocieszenie to Wasza obecność czyni cuda,dziękuję Bogu za to że Was mam. Teraz jeszcze nie chciałam pisać nic dokładniej bo w sumie nie wiadomo do końca jak cała sprawa się zakończy,nie chcę w sumie bić piany choć powody ku temu mam niezaprzeczalne.Ja w przeciwieństwie do urzędników nie chcę kłapać ozorem jak nie jestem pewna na 100% jak to z tym wszystkim jest.Ale w kiedy będę wiedziała licho wie,bo i na to pytanie nikt kompetentny nie ma odpowiedzi. Oj już nie będę tego tematu ciągnęła bo jak o tym myślę znowu mnie złość bierze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiało zajrzałam, ale widzę, że nie posłałyście mnie na księżyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×