Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam Teklo wreszcie dziewczynka,te ładne sukieneczki itp,warkoczyki.Fajnie ,bedize parka,na poczatku bedzie ciezko ,ale potem sama radość Dorix,Teklo na razie czytam,ale nawet czytanie mi słabo wychodzi,słabe okulary ,a teraz nie bede wyrabiała nowych,chce progresywne a po ostatnim znieczuleniu operacyjnym oczy poleciały dakej bardzo,mam kupione takie tylko do czytania,ale nie moge sie do nich przyzwyczaic. Dopiero po operacji wyrobie nowe progresywne. Dzisiaj byłam u ortopedy,poprawa jest bo przy ruszaniu nogi lekarską ręka juz mniej bolała noga.Najgorzej nie zalecil jeszcze przeswietlenia,za 2 tygodnie ma mnie skierowac bo stwierdził,ze za wcześnie. Mam nowy gips,skierowanie na zabiegi i nie wiem na kiedy mam sie zapisac,skoro do konca maja nie moge stanać na noge a jest to zalezne od małza pracy.Oj wszystko skomplikowane.Musi mnie zawozic i po prostu ze mna tam byc.Nawet przeniesc siatke z ręcznikiem.Widziałam na zabiegach jak to sie odbywało u innych ludzi.Oj narobiłam całej rodzinie klopotu. wstepnie telefonicznie zapisałam sie na 12 kwietnia. Teklo mi najbardizej własnie masaz w tej głebokiej wannie pomagał,tylko nie wszystkie punkty maja te wanny.U mnie tylko w dwóch szpitalach to jest.Popytaj Orsejko u mnie wszelkie problemy komputerowe naleza do młodych.teraz zainstalował mi syn nowa wersje windowsa i komputer bardzo szybko chodzi. A tak to u mnie piekna ,sloneczna pogoda,az nie chciło mi sie wracac do domu,byłam nawet w bluzce z krótkim rekawem.Balkon otwarty,tak miło. Vanilko ja wiele razy korzystałam z bezpłatnych tych badan,u mnie robia juz pisałam.teraz miałam iśc na wiosne zrobic usg piersi (torbiele) u onkologa prywatnie bo odkąd mam ich duzo chodziłam do fajnego lekarza,ale niestety jest na zwolnieniu po takiej samej operacji jak ja.Tez sie przewrócił.Także poczekam az ja i on bedziemy juz chodzić.może nic gorzej sie nie stanie. Daisy,betulko pewnie z robota podgonicie na budowie,pogoda piekna. Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - problem w tym, że ja mam zabiegi z ośrodku rehabilitacji firmy mojej małżowiny. Wszystkie zabiegi mam w jednym miejscu, personel na mnie czeka, przechodze tylko z leżanki na leżanke. Nie musze nigdzie latać i terminy zaklepywać. Wchodze, odbywam je (5 zabiegów) w komfortowych warunkach, po czym wychodze i mam z głowy. I tak przez 2 tygodnie. Nie chce mi sie latać po szpitalach, przychodniach. Dzisiaj, po 3-cim dniu czuje sie rewelacyjnie. Zulko ❤️ - zapomniałam napisać Ci że dałabym na Komunie pieniądze w ładnej kopercie i np fajną książke (byle nie „świętą” bo to i tak sie dzieciom daje w kościele) - np jakieś super albumowe wydanie np jakiś fajny pięknie wydany przewodnik, albo ciekawą księge z super fajną dedykacją "Ciociną”- sama wiesz najlepiej. To zawsze jest pożądane. Albo jakąś okolicznościową biżuterię. Np moja córka dostała od chrzestnej złote kolczyki - ma je do dziś. Pieniądze są OK bo zwykle rodzice zbierają je w „koope” i kupują dziecku coś extra albo w coś dla dziecka inwestują. Betulko - u mnie też na te kwiatuszki mówi sie "pierwiosnki" ale nazwa prymulki jest znana ;) A nie znałam "kurzych łapek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Terix cieszę się, że się odezwałaś:) i smucę, bo zabiłaś ćwieka:( ale wierzę, że to chwilowy spadek formy i jeszcze z nami pogadasz, bo nie wyobrażam sobie, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ależ radosna nowina, hurrrraaaaa dziewczynka!!!!! gratuluję❤️ a śniadanko wyborne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ja też nie miałam pojęcia, że prymulki to u Ciebie kurze łapki;) a tak właściwie skąd taka nazwa, wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, dzięki za linka. ale stwierdziłam, że dam kasę. wiem, że to kiepski pomysł, ale jak się nie ma bliskiego kontaktu (nie można zaobserwować, co mogłoby by sprawić największą radość) to tak jest, że idzie się na łatwiznę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko co Ci się przyczepiło na f, że się odczepić nie chce? w mojej wsi nie padało jeszcze, ale z jednej strony pod wsią i owszem nawet lekka burza przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko wiadomo na początku z obawy przed bólem będziesz oszczędzać nogę, ale w końcu przyjdzie czas, że zaczniesz na nią stawać, sama będziesz wiedziała kiedy nadejdzie ta pora. i warto ją od razu rehabilitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulkana czyli odliczamy dni do urodzinowego szampana:) a młodzi też się za chwilkę przeprowadzają na Wasze niebawem stare śmieci, czy najpierw jakiś mały lifting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix moja koleżanka rok temu kupiła działkę i teraz też aktywnie grzebie w roślinach, a ja z przyjemnością obserwuję jej przejęcie i słucham z jaką pasą opowiada co robi. i podziwiam, bo moi rodzice od zawsze mieli ogródek i od małego miałam okazję uczestniczyć w ogródkowym życiu i niestety to nie moja bajka:P posiedzieć, zerwać malinkę, zerwać wisienkę i zjeść ją na miejscu, to tak, ale żeby grzebać się w ziemi, wyrywać te cholerne chwasty, pielić, grabić i podlewać? zbyt monotonne, zbyt czasochłonne, zbyt krótkotrwały efekt... nieee, dziękuję;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła pora na Telesfora;) pamiętacie tę bajkę? czyli pora się oddalić dobranoc dziewczyny 👄 Bastylko ❤️ jesteś już u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla gratulacje, że będziesz 100% babcią, a nie żoną dziadka :D Zulka moja wnuczka ma komunię, więc ja po prostu zapytałam się synowej co mam kupić, a że ta jest tradycjonalistką powiedziała, że skoro to ,komunia więc ma być łańcuszek z przewieszką grawerka na nim i zegarek. Od innych prezentów są inne okazje. Dziecko ma pamiętać, że była komunia a nie dzień od prezentów :) U mnie była ładna pogoda i siepałam się na zmianę z łopatą, kopaczką i grabiami :P Powoli robię porządek po robotach wodociągowych i związanych z oczyszczalnią :D Jutro napiszę resztę bo już późnawo. Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_) Kochane nadal ma g.ó..n.o na f...Your Computer Needs to Be Cleaned i w żaden sposób nie potrafię tego wypiąć pewnie pisuary nasłały na mnie jakiś zwiad :D i nie mogę wejść na f ..jedynie przez E..ra w dodatku wyświetla się mi Bad POLL _BAND ..jakiś tam ..to szpiegowskie przeglądarki ..mus oddać komp do formatowania na nowa wsio instalować ..zatem kochane buziam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek. O matko kochana....Orsejko! Kumpletnie sie nie znam na tym o czym piszesz...jestem zieloniutka z informatyki.... Eh...zdolniachy jesteście. melduję się na kawuni. I melduję, że jestem dziś klapnięta. Zaspałam i nie mogę dojść do siebie ...:P Zulko, tez nie przepadam za grzebaniem w ziemi. Kwiatki jeszcze zniosę w pielęgnacji , ale nie lubię warzywniaka. A muszę bo przecież nie zostawię działki na pastwę losu.... Buziaczki zasyłam i muszę się skoncentrować i wziąć za robotę... Papapa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ Dziękuje Orsejko za kawusie ❤️ Orsejko - odinstaluj Mozille - wygląda na to ze przyplątała Ci się jakaś wtyczka w Mozilli jak coś instalowałaś. Spróbuj potem przez Explorera ściągnąć Operę: http://www.opera.com/pl To jest dobra przeglądarka i szybko się do niej przyzwyczaisz. Ludziska mówią że jest najlepsza. Zrobiłabym Ci to ale musiałabym widzieć :O 🌻 Można też wejść w Mozilli w menu: "narzędzia" - potem w "dodatki" i sprawdzić czy przy dodatkach czegoś niepotrzebnego nie ma. Można też odinstalować mozillę i ściągnąć nowszą wersję i zainstalować na nowo ale jest ryzyko że sie stanie to samo. Zwykle takie goowno przykleja sie przy instalowaniu - trzeba dokładnie patrzeć czy instalator nie proponuje dodatkowego oprogramowania i odhaczyć to czego nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie myślcie sobie że mnie wczoraj nie było,byłam napisałam tyle że mi wsio wywaliło gdzieś w kosmos.Napisałam drugi raz wcisnęłam jeszcze raz ,,Wyślij odpowiedź,, i znowu wsio znikło i nigdzie hi,hi do dzisiaj się nie pojawiło. Już sobie pomyślałam że to na kafeterii coś szwankuje skoro Orsejka pisała o kłopotach z komputerem;) No ale Orsejka i dzisiaj ma kłopoty,ja jeszcze hi,hi nie wiem i się nie dowiem zanim nie puszczę mojego posta. Zatem puszczam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł:D Teeklo Już wczoraj cieszyłam się z wnusi razem z Tobą,dzisiaj jeszcze raz się raduję:):D No i sorki,muszę lecieć🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo śniadanko prima sort, dziękuję👄 Dorix ja też dziś ledwo wstałam, jak rzadko dziś miałam melodię do spania, a przed 6 trzeba było zwlec się z łóżka:o Fruwająca najchętniej kupiłabym łańcuszek z zawieszką albo zegarek, bo to byłby prezent, który zapamiętałaby - sama dostałam zegarek i rower wigry 2 (jak pamiętam;) ale nauczona doświadczeniem - na chrzciny dałam srebrną łyżeczkę ze specjalnym grawerunkiem, bo stwierdziłam, że kasę rodzice wydadzą, a tak mała będzie miała pamiątkę, to szwagier niezadowolony kręcił nosem:o to teraz idę po najmniejszej linii oporu:P Orsejko nie mam pojęcia co znaczą te angielskie napisy:o możesz przetłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy dziś na ogrodniczych zakupach, kupiliśmy dwie porzeczki pienne (czarną i czerwoną), śliwkę węgierkę i jabłonkę koksę pomarańczową, borówkę i dwa gatunki astrów. nie wiecie, czy papierówka jest jeszcze do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i już na dniach zacznie kwitnąć magnolia Maciusia i Filipka, w ub. roku miała trzy kwiatki, dziś naliczyłam 30 bardziej lub mniej rozwiniętych pąków. najważniejsze żeby nie było już przymrozków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest szansa jeszcze kiedyś pogadulić z kimś wieczorkiem, czy nie??? 😭 idę wiec se;) dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czytelnio. Zulko, ja przeważnie bywam wieczorem na kompie by popatrzeć co we świecie. Ale na pogaduchy już sił brakuje. Wczoraj nawet poprztykałam sie z babcią....bo ona widzi we mnie "naszą szkapę".... Podjęłam męską decyzję, że wiekszość działki rolnej zamurawnikuję bo już nie mam siły by to obrabiać. No i nastąpiła obraza majestatu. Nieważne, że paluchy wykrzywia mi reumatyzm, nieważne, że jestem ślepa i wszystko zielone w oczach mi tańcuje jak grzebię w chwastach, nieważne że stawy barkowe fiksują...powinnam robić i tyle. Dla sentymentu.... Wybywam dziś do Przyjaciela, wrócę w poniedziałek wieczorem. Mamcia będzie miała czas pogodzić się z faktem....że w polu po prostu nie ma kto robić i trzeba sobie dać na wstrzymanie. Stawiam kawunię i buziaki zasyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pada więc łyk dobrej kawy konieczny (__)? (__)? (__)? (__)? Daisy mam nadzieje, że dach jest już bezpieczny - u Ciebie ma padać najwięcej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na kawunie :) i już zmykam bo kierowca czeka ;) Dorix.. bardzo dobra decyzja choc wyjaśnij co oznacza to słowo :D domyślam się że wydzierżawisz tak? Teklo ..👄 Ploteczko ..cho na kawunie :) terix... czekam choć już bo brakuje ciebie bardzo 👄 zajrzę potem bo już krzyczy i szuka pinki do golenia a tyle razy mówie do okulisty a bambo mowi że widzi :D do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzątałyśmy sie razem z Dorix - życzę Ci Dorixiu miłego pobytu u przyjaciela ❤️ - odpocznij troche. Mame należy oswajać z tym, że nie musicie kurczowo trzymać się ziemi - nic się nie stanie jak cześć zamienisz w luksusowy trawnik. Zulko - chyba przechodzimy pewien kryzys w czytelni. Przyczyn jest wiele. Może to sie zmieni ale na razie jest jak jest. Powoli ale nieuchronnie się wykruszamy. Śniadanko: http://krytykakulinarna.com/wp-content/uploads/2014/11/IMG_7771.jpg 🌻 https://mmintafood.files.wordpress.com/2012/05/img_0388.jpg wiem wiem - pewnie powiecie że nie lubicie kminku ale jakoś mnie to nie rusza :P Orsejko 👄 Miłego dnia dla wszystkich ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×