Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Zulka to masz jeszcze gorzej jak ja miałam, zwiewaj na wieś :D Spódnice zapisałam tylko jaki to gatunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka co do bibelotów różnych, weź je koniecznie, a na miejscu sama zobaczysz czy będą pasowały w nowych wnętrzach, jak nie to pozostaną w pudełkach, wszak stryszek jest wiec będzie gdzie trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez oglądam tych małych kucharzy, podoba mi się ten program ,a wciagłam się przez przypadek. Czasem lubię ugotowanych. Albo te programy o sprzątaczkach i niania co nim wybiorą to przyglądają się im prze ukryte kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca, na wieś to niekoniecznie;):P no dobra taką tuż pod miastem może być:P gatunek komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Zulka, syn podróżnik wciąż na mnie pokrzykuje, że za dużo mam różnych "pierdół" a sam nam przywozi pamiątki z wyjazdów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia takich telenowel dokumentalnych nie cierpię, gra aktorska tych amatorów jest koszmarna:o a narobiło się tego bez liku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka dzieci gotujące w Master oglądam i dochodzę do wniosku, że one są jakieś nienormalne, bo jak można mieć tyle lat i tak gotować :D Mogę tylko zazdrościć, bo sama nie lubię gotować, a robię to tylko żeby moje chłopy nie pozdychali z głodu :P Bez żadnych ekstrawagancji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci siedzą na Cyprze - podobno syn trenuje przed maratonem górskim rowerowym a 16-go wnuk wylatuje do Malagi. Będzie pływał 2 tygodnie po morzu Śródziemnym - znów nerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze wyjazd w tamte strony to super sprawa, jest cieplutko nie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ,ze na jesień ostatnia seria rancza będzie. Gesslerowa też czasem oglądam ,z jednej strony podziwiam ,a z drugie to ja bym z nią nie wytrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwajaca, też mnie dziwią małe dzieci szalejące w kuchni. "Przyznam się, że teraz nawet dla facetów nie wysilam się. Jest zła atmosfera w domu odkąd wrócił Teo - nie mam ochoty się poświęcać się :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ja tym gotującym dzieciakom zazdroszczę też ,bo czasami krótki czas 10 minut jakieś cuda stworzą ja w 10minut to sałatkę :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, zwierzyniec z wnukiem został. Wafel chodzi do pracy a po pracy wraca do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z córcią też robimy co lubimy, az się sobie dziwie jak nigdy przez dwa miesiące może szklanek oleju tylko złożyłyśmy , jak są chłopaki no to coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na pogodę od Vanilii i komputer mi się zawiesił:P musiałam resetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranczo to ten serial TVP1 z żakiem w roli księdza i wójta jednocześnie. w sumie jeden z lepszych seriali ostatnich czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide obudzić tel. mojego niedźwiadka i trochę pogadulić,moze uda się mu na weekend majowy być chodź na chwilkę. Dziewczyny ale za to siostra śpiewa w chórze ,w czerwcu będą w tej dużej wsi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×