Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam kochane :) Vanilko.... dzieki za kawunie :) U mnie zapowiada się nastepny piekny cieply dzień :D wczoraj troche się opalałam a co :) kościska czas wygrzać :D Teklo.. ciesz się że bluszcz nadal rosnie ima się dobrze ..ostatnio czytałam że pewne rosliny sa jak oczyszczacze toksyn zarowno w domu a w przypadku bluszczu na zewnątrz ..np. w kazdej sypialni powinny być miecze miecze takie babcine :)wiejskie domowe kwiaty ja mam akurat :) .. paprocie ..kaktusy ale te aloes . Dorix.. no wreszcie troche odpoczniesz :) Ploteczko ....jak tam noga ? teraz już mus uciekać na sloneczko buziam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja przybiegłam się przywitać 🖐️ Orsejko ❤️ Vanilko dzięki za kawusie ❤️ Piękna pogoda - dzisiaj mam u siebie wnusia, pójdziemy do parku. Szybciutko śniadanko: kanapki http://1.bp.blogspot.com/-q4lxIPjlR4Q/U2Tl6oalRCI/AAAAAAAAUCM/dOxQxbBcsQE/s1600/1212545.jpg 🌻 http://www.smaknawspak.pl/wp-content/uploads/2015/11/Smak-na-Wspak_pomys%C5%82-na-%C5%9Bniadanie_twaro%C5%BCek-z-awokado1-1.jpg 🌻 http://1.bp.blogspot.com/-H6ghQyJXdE8/U3720LQJ-GI/AAAAAAAAIv0/vyi1zKEJvEs/s1600/rzeczy+zebrane_pomys%C5%82+na+%C5%9Bniadanie_grzanka+z+twarogiem+i+pomidorem.JPG Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Piękna wiosna pachnąca bzami i konwaliami wokół szaleje :-). A mnie dobija szalejąca ;-) dusza - już nie wytrzymuję psychicznie tego przeciągającego się wykańczania domu. Cudnie sprawił się pan który zamontował mi przecudnej urody szafy w przedpokoju i korytarzu - wszystko tam schowam :-D. Ale kuchni dalej nie mam . Podobno coś się rusza... Ogrodnik nie może robić nasadzeń bo działka nie ogrodzona i 3 tuje zeżarły mi sarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam przed chwilą do wykonawcy - obiecał, że pomyśli o siatce :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się wybieram do domku, może zawiozę znów jakieś drobiazgi. Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo dzięki za śniadanko 👄 zeżarłam z trzęsącymi się uszami;) taki winobluszcz bardzo mi się podoba, bałabym się tylko robaczków (czytaj pająków), które w nim lubią buszować:o dlatego też nie wiem czy chciałabym taki mieć wokół okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka wcale nie dziwię się, że nerwy masz napięte do granic i nóżkami przebierasz. nie przypuszczałam, że te sarny takie wygłodniałe, że nawet tuje wpierniczą:o co do wykonawcy kuchni, kiedyś zamawiając taką, przyszedł do nas wykonawca (polecony, ładnie zrobił u koleżanki), pomierzył pomieszczenie, porobił szkice, dogadaliśmy się co chcielibyśmy mieć, umówiliśmy się, że za kilka dni prześle na meila projekt do akceptacji. czekamy, czekamy i nic... jakby zapadł się pod ziemię:o nie przysłał projektu, nie odezwał się. Trochę czekaliśmy, a później zdenerwowani nawet do niego nie zadzwoniliśmy tylko poszukaliśmy innego. całe szczęście, że nie chciał żadnych zaliczek itp. jak się okazuje bywają też tacy dziwacy:P bo przecież nawet jak mu się nie spodobały nasze plany mógł od razu powiedzieć, że nie weźmie tej roboty, a nie ściemniać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko opalasz się kosząc trawkę, czy leżakujesz troszkę? bardzo podoba mi się skóra smagnięta słonkiem, ale z wiekiem jakoś coraz gorzej znoszę siedzenie na słońcu, kiedyś mogłam leżakować do woli, teraz spierniczam:P a tak chciałabym opalić te swoje białe szkity, bo aż strach takie odsłonić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć kawusia i herbatka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziękuje za kawusie Vanilko - coś ta kawusia bez cukru dzisiaj :P U mnie kolejny piękny dzień. Wczorajszy też był piękny - szalałam z wnukiem :D Wspaniała sprawa ❤️ ale nie częściej niż raz w tygodniu :P:P:P Zulko - może dlatego ludziska z 3 piętra ucięli dzikie wino bo bali sie robaczków. A jednak szkoda. Białymi łydkami się nie martw - na przekór wszystkiemu jak będzie dość ciepło wyskakuj ze spodni i rajstop - wystawiaj łydki na powietrze - szybko odzyskają fajny zdrowy kolor ❤️ - masz zgrabne nóżki :D I śniadanko: http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/219761_sniadanie_sok_kawa_jedzenie.jpg 🌻 http://4.bp.blogspot.com/-TTKIUbuUiuc/U7D7F7Y9ToI/AAAAAAAAK-I/GJ3JjV1886o/s1600/czerwiec+323_Resized.JPG Chodźta Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Teklo :) Vanilko.. dzięki za kawunie :) Teklo..tobie za sniadanie i wzorowe trwanie na posterunku :) U mnie nadal pięknie :) Zulko... opalam się na leżaczku ostanie dni były z chłodniejszym wiaterkiem i to daje wytrwałość na leżakowaniu ..dzisiaj już nie nić nie powiewa a ja i tak rano na targ i tak zeszło :) Ploteczko melduj co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam zadzwoniła mama z wiadomością smutną dla nas mamy pogrzeb w rodzinie mojej bratowej mama zmarła ..zostawiłam i myślałam że wysłałam na kafe wiadomość otwieram teraz a tu nie wysłałam :O kochane trzymajcie sie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Witam u mnie pozdrawiam🖐️świeci słoneczko . Wstawiam kawusię i herbatkę inkę UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Wodę z cytryną Wczoraj i przedwczoraj grzebałam na swoim ranczu,chwasty koło domu okien wyrwane, bo już patrzeć nie mogłam. Orsejko❤️ Dziewczyny jakie plany na dzisiaj u mnie plan się rodzi , bo nie do końca mogę sobie zaplanować Miłego dnia życzę i zdróweczka❤️ http://id.joe.pl/sub_images/pictures/b2a3d76a91a070bbc3dc05e4fa8abe82_th2.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ija Vanilko ..ja piorę dywany od rana tzn.od 4.30 spać nie mogłam M pojechał do pracy o4tej .więcej nić nie będę robiła bo sprzątam tyle aby przejść mozna okien nie myje bo wymieniać będziemy ..mam nowe tzn były jakies 10lat temu :) ale muszę bo mam całe tafle a teraz chcę dzielone bym mogła sobie lepiej wywietrzyć ...te co mam można otwierać jedynie do mycia a tak tylko uchylnie no i mikro ... jutro mamy pogrzeb jak pisałam a tak się złożyło ze moja sis ..jak mawia Zulka ma przepis mieszkania na tę tę sama godzine czyli na 13 :O nie jestem przesadna ale za dużo chyba w piątek tych trzynastek :O w dodatku jutro jest druga rocznica naszego starego dziecka :O .no ale glowa do gory co ma być to będzie nie dam się zwariować :( Terix.. dużo zdrowia zyczę ..czekam na ciebie ❤️ Majka ..ja naprawdę pojede do do ciebie i dam ci takiego klapa no choć już do nas !!! Daisy ....za dlugie przerwy może machnij nam co u ciebie jak sprawy się mają bo jakoś dziwnie się czuje gdyż ostanio dziewczyny znikają bez słowa ... dorix ..a co sie dzieje z toba gdzie bywasz ze tak czasu brakuje na mały wpis :) Bastylko.. nieustające pozdrowienia ..ale iod ciebie oczekuje małego gestu w postaci machnięcia kilku słów tak na odczepnego chociaż ❤️:O Ploteczko ..gdzie sie zawieruszyłaś ..choć na kawunie Vanilii :) Teklo... 👄 dzieki ...jak tam ma się wnusio spacer udany ? Beatulko...i co tą kuchnią ? strasznie drogie te nowe kuchnie na zamowienie moja sis. jak mi powiedziała to oczy na żyłach miałam i trzymałam by mi nie wyskoczyły ...no ale efekt będzie cudny :) Fruwająca ..kochanie ty sama z siebie nie piszesz tylko koniecznie trzeba się wezwać do odpowiedzi więc wzywam i prosze melduj co u ciebie ? Wszystkim milusiego dnia pomino wszystkiego złego dobrego i średnio dobrego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ a piękny słoneczny poranek wypijam kwusie zaparzoną przez Vanilke ❤️-dzięki Czekamy na wieści od Orsejki. Ja mam w planie złożyć swoją ławkę na balkonie. Wczoraj odświeżyłam i pomalowałam drewnochronem. Dzisiaj balkon będzie dokończony. No i jeszcze warzywne zakupy musze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i jest Orsejka ❤️ A mojego wpisu nie widać - będzie zamiana stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - z wnusiem była prawie cały dzień - to nie tylko spacer :D Byłam wykamana. Pisałam wczoraj że raz w tygodniu wystarczy. Nie potrzeba więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wieczorem nie będzie grzmiało - pojade na gimnastyke na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak widać Orsejko, drugi dzień poza naszą trójką nikt nie zagląda :( Mam nadzieje, że zdążyłaś coś zjeść zanim pobiegłaś do pracy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dopiero włączyłam laptusia Dzien zlecial mi bardzo szybko.Od dzisiaj mam zabiegi,takze cale przedpołudnie zapełnione,zabiegi normalnie ,daję rade z dojsciem do szpitala ,w samym szpitalu,Jest winda takze schody omijam,za to problem jest jak wracam,próbowałam dzisiaj pokonac moje schody,oj cięzko cięzko,jutro starym zwyczajem wjade z małzykiem do garazu i wejde do domu na 4 łapach.Poddałam sie naprawde ze schodami,pokonuja mnie dalej. Nie umiem skakac na kulach. W drodze powrotnej małzyk zawiózł mnie pod drzwi fryzjera bo zarosłam okropnie. Teraz odpoczywałam. Orsejko ja czekam na pogode z dywanami i dlaszym malowaniem.Codziennie deszcz ,dywan musi porządnie wyschnąć. Orsejko zycie szybko mija, a wydaje sie ze teśc odszedl tak niedawno a to juz 2 lata. Zuleczko jak sie czuje sunia,nie zaglądasz wcale? Teklo teraz pewnie coraz częściej bedziesz potrzebna u wnusia. Vanilko jak kolano,lepiej? Miłego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×