Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Popracowałam, słoneczko zaświeciło...a mój M znudzony długim weekendem o 18 poszedł spać 😭. Cały czas się miota i nie może doczekać się poniedziałku :-o Pewnie jutro będzie zadowolony, ze tak mało mu zostało do wypoczywania :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Częstochowie byłam 2x chyba...nie czuję się dobrze w wielkich i zatłoczonych świątyniach a już atmosfery modlitewnej ani tyci tyci...taka jestem udziwniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jesteś udziwniona BeTulko ❤️ Ja to miejsce traktuje tylko jako zabytek historii Polski i nigdy nie wybrałabym tego ani podobnego miejsca do medytacji ani żadnych duchowych przeżyć. Robimy sobie z Małżowiną seans filmowy - oglądamy online film z Eastwoodem "Gran Torino" do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Na kolacyjke serwuje grzanki z mozarela, bazylia i pomidorkiem. Mowie Wam pyszotka! Chyba zjem z dziesiec takie dobrutkie:P Nie. nie zjem bo juz nie ma mozareli:P Ja bylam tylko raz w Czestochowie. Chyba z 8 lat temu. Razem z malzykiem. I bylo to dla mnie przezycie... Tloczno bylo jak zawsze, choc byl to dzien powszedni. Ale to wazne miejsce i mysle ze powinno sie tam przynajmniej raz w zyciu byc. Obojetnie z jakich pobudek. Jesli bede miala okazje pojade tam jeszcze. Mimo natloku ludzi i calej komercji. A ja dzisiaj po poludniu bylam w miescie. I namierzylam sie bez liku .... uroczystych okryc glowy. Nazywa sie to fascynator. Chce zakupic sobie cos takiego na wesele. Tylko ze w kazdym wygladam troszke tak jak "konik w cyrku":P:P Ze stroikiem w grzywce:P Daleko mi do eleganckiej damy:( A tak bym chciala dama byc, dama byc..... Teraz troche pogapie sie w telewizornie. U nas szukaja talentow. Mozna juz tymi (bez)talentami rzy...ac:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to w zadnym zatloczonym kosciele nie potrafie sie skupic na modlitwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wystartowałam z Tel Avivu i lecę na Okęcie ;-) jestem nad morzem Śródziemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem nad morzem Czarnym, kieruję się w stronę Varny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szczesliwego lotu i ladowania zycze:) Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Bastylio :-) A ja wyleciałam znad Rumunii i zahaczam o Węgry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę(_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Ostatni dzień długiego weekendu, u mnie jak na razie słoneczny:D Piątek i sobotę poświęciłam na działkę, dzisiaj ledwo się ruszam, muszę zrobić domowe spa i jakoś dojść do siebie. Miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Terix no właśnie, Ty też jesteś działkowy pracuś - podziwiam ogromnie:) tym bardziej, że sama wysiadam przy balkonowych kwiatach:o u mnie dziś była śliczna pogoda, jutro ma być podobnie i oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że jest już późno, ale mam fajne ciacho. nie wie, jak się nazywa, ale co tam, uwierzcie na słowo;) proszę @@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, jeśli nie dziś, może jutro do kawki się poczęstujecie:) a teraz się zmywam, koniec laby - a tak dobrze było - jutro szara rzeczywistość paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dobrej nocy❤️ Młody się nie denerwuje ,ale ja już tak , Betulko poślij aniołki. Trzymam kciuki. Udanego tygodnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczorek Vanilka, nie denerwuj sie. Wypij meliske. Twoje nerwy na nic sie nie zdadza. Grunt ze syn sie nie denerwuje. Kciukasy oczywiscie beda trzymane na wszelki wypadek:) Zulka na ciastko dla mnie lakomczucha kazda pora dobra:P A ja ogladam sobie film o Gdansku. Gdansk jest taki piekny!!!! Szkoda tylko ze tak daleko:( Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko! Trzymam kciuki od jutra - ale z takimi wynikami na świadectwie możecie być wyluzowani:-) Oczywiście proszę Anioły o opiekę a szczególnie Ducha św! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :)..kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Vanilko.. mocno trzymam kciuki {usta] kochane u mnie jest cieplusio noc okna otwarte to fajnie się oddychało :) milusiego dnia kochane idę robić inhalacje bo nadal jeszcze troche kaszel mam ..kończe już drugi antybiol :O ..ale mam nadzieje że to ostatni ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pozdrawiam Betulko Wszystkiego najlepszego🌼 Kawusia i herbatusia stawiam VVVVVVVVVVVVVVVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie dziękuje Orsejko 👄 też spaliśmy przy otwartym oknie ale dzisiaj u mnie pochmurno i mokro. Nowy tydzień czas zacząć 🌻 no i urodzinki naszej BeTulki są dzisiaj :D Wszystkiego Najlepszego BeTulko! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 zdrowia, rychłej szczęśliwej przeprowadzki i samych szczęśliwych dni 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i Vanilka też przyszła - 🖐️ Vanilko i ja uruchomiłam kciuków trzymanie ❤️ za wszystkich maturzystów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przejasny gwint!!!! Czy wczoraj nie przegapiłyśmy Święta Zulki??? Kochana Zulko, wybacz gapom! To przez majówkowe roztargnienie :(:(:(. Tym bardziej przyjmij najlepsze i najszczersze życzenia imieninowe 🌻. Betulko, Tobie z okazji urodzin ...też wszystkiego pięknego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zuleczko wszystkiego najlepszego z okazji imienin,duzo duzo zdrowia,mniej obowiązków w pracy 🌻 🌻 🌻 Betulko składma najlepsze zyczenia urodzinowe,zyj długo i szczęsliwie. 🌻 🌻 🌻 Dzieki Teklo za snaidanie Vanilko zdaj relacje jak młody wróci do domu. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po majowej labie. No ja jakoś tego wypoczynku nie odczułam:p U mnie za oknem pochmurno a absolutnie,wykluczone by dziś padał deszcz.Jest mi to bardzo ale bardzo nie na rękę zatem zanoszę modły,błagania,prośby by nie padało,tak przynajmniej do 19❤️. Potem niech se leje do woli. Oczywiście trzymam kciuki za maturzystę,choć wiem że zdolniacha sobie poradzi👄 Serdeczne choć nieco spóźnione życzenia dla Zulki. Kochana Zulko żyj 100 lat i dłużej w zdrowiu,szczęściu i dobrobycie otoczona rodziną i przyjaciółmi🌼❤️🌼 Betulka Najserdeczniejsze życzonka urodzinowe,fajnie że wylądowałaś.;).No i w Polsce!. Gdzie by trzeba było Cię szukać po świecie by złożyć życzenia i zapewnić o wiernej przyjaźni i sympatii?!. Ja mam podobnie jak Ty tyle że śledzę lądujące i startujące samoloty na pobliskim lotnisku.Taką tęsknotę budzą w moim sercu>:(. Człowiek zadaje sobie pytanie czy uda mi się kiedykolwiek gdzieś polecieć,choćby jeden,jedyny raz?😭.No ale to nie czas i nie miejsce na marudzenie,nie w takim dniu:) Betulka jeszcze raz wszystkiego co najpiękniejsze i dużo,dużo zdrowia i dobrej kondycji.Fizycznej i finansowej.;).No i szybkiej przeprowadzki do domu bez schodów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj noc bardzo chłodna i pełnia hi,hi nie podniosła temperatury.Spałam przy zamkniętym okienku ale mimo tego obudził mnie śpiew ptaków rankiem.Im widać ciepło albo właśnie by się rozgrzać tak drą dzióbki :). Ja w Częstochowie byłam chyba ze cztery razy.Raz nawet hi,hi se poszłam z L z pielgrzymką.I wiecie co wspominam to jak najpiękniejsze wydarzenie w życiu.Chętnie bym kiedyś je powtórzyła tylko ze kondycja chyba już nie ta:p.Dlatego tak mi się marzy pielgrzymka szlakiem Św Jakuba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×