Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BitDifferencja

Ballada o lekkim zabarwieniu ....

Polecane posty

No fakt kobiety potrafia w słoik wejsc aby tylko zadowolic....głupie bo trzeba zaczac od siebie i sie tolerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same sobie narzucacie jak kochasz siebie i swoje ciało to facet nie jeden by rzucał obracał i fiku miku robił czy numer 38 czy 42 albo i lepiej....okragle posladki sa hot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie o facetów chodzi Jacek, faceci są czarno- biali, podoba się , albo nie i koniec. To baby są często tak zazdrosne, że stłamszą i zgnoją. Jeżeli się wyróżniasz urodą, osiągnięciami, fajnym hobby to cię zniszczą..a przynajmniej spróbują uprzykrzyć ci życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety sa zawziete ale one niszcza nie faceta tylko kobiete z ktora jest i potrafia nawet zabic za miłosc a facet ma wiekszy dystans i zadko zazdrosci kobiety kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Bit jaki miałaś wcześniejszy nick? Które wdzianko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabłakane niedowartosciowane kobiety tak potrafia byc zazdrosne o 5minut spoznienia no ale coz uzaleznione od faceta tak maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to przezyłem i tylko ostry seks mogł na jakis czas po przestawiac jej myslenie w głowie na normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli czyjś powrót :( co uzależnienie nie robi z takimi jak ona :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacek nie uwierze ze jakas kobieta by mogla byc z toba chyba ze jakas patologia jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie może być zbyt pięknie i zbyt słodko? Słyszałam, że może tak być.. Słodko może nie, bo może zemdlić ale pięknie? Why not.. Wolę koktajle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy ale fakt kobieta uległa to zdobyta podporzadkowana i dyspozycyjna jak pies a taka nie podskoczy nie zaprzeczy i jest łatwiej......tak samo w pracy nie badz nigdy madrzejszy\a od szefa.....ja wole pod górke wchodzic bo zjazd jest przyjemniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×