Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BitDifferencja

Ballada o lekkim zabarwieniu ....

Polecane posty

Za proste zycie by było aby tylko pieknie miało byc a poto mamy rozne smaki aby korzystac z nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek81 Jakie kobiety wolisz? Wiesz, ja znam bardzo zdecydowane zawodowo babki, które w domu lubią poczuć władzę faceta.. hahahah, szef ma zawsze rację a kontrola najwyższą formą zaufania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy lubie ktore maja swoje zdanie i lubia czasem zbic talerze itd.:).....uległosc w łozku to co innego tam sie gra w rozne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka fajna kobietka, która rządzi teamem w pracy, pani niedotykalska w ładnym uniformie, rządząca twardą ręką a w trakcie pracy pisząca sprośne eski do ciebie, w których pisze co chcesz żebyś z nią zrobił jak wróci do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo tak tez ale czasem trzeba taka wziasc z zaskoczenia za włosy i do parteru aby nie myslała ze wszystko ma pod kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam jak mnie facet w ten sposób bierze.. Jeżeli jest myślicielem, to niech myśli w pracy, w łóżku ma dyrygować. I czekać aż zechcę przejąć inicjatywę. A jeżeli nie zechce, to musi wiedzieć co robię. Jacek- planujesz wieczory? Noce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem planuje ale Zazwyczaj w łeb dają wiec wole zaufac przypływie emocji.dzikie zadze i spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty jacek możesz coś planować jak ty wiecznie pijany jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznie naprawde jest pare czynnikow ktore decyduja np. podroz w nieznane dopiero o polnocy gdzie jedynie ksiezyc oswietla konsumujemy pragnienia i zauwazyłem ze przy pełni ksiezyca kobiety sa bardziej pobudzone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakręca, dobrze to ująłeś. To często pułapka Ja ciągle szukam, chociaż mi wiele osób mówiło- przecież znalazłaś. A ja po jakimś czasie czuję pustkę i potrzebę szukania dalej i dalej , bez sensu. Nie nudzisz się szybko Jacek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem juz dzieckiem zeby szybko sie nudzic a kobieta to nie zabawka no chyba ze w lozku:)....Jak jestem z kims to nie szukam innego biustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam inaczej niż ty Jacek, nawet w miarę stałym układzie często myslę o innym w trakcie seksu. Jestem z fajnym facetem, kocham się z nim a i tak często myślę o kimś innym, zupełnie anonimowym, kims kogo nawet nie znam. Nie mogę z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciezko masz jak nie mozesz sie w pełni oddac zmysłami z osoba ktora zatapia sie w twojej rozkoszy.....Chyba nie znalazłas takiego co by Cie obezwładnił całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co , nie wiem czy to o to chodzi. Po prostu często zdarza mi się podczas świetnego seksu myśleć w trakcie o kimś innym. Przed snem zawsze myślę o innym facecie niż o tym z kim jestem aktualnie i nie są to grzeczne myśli. Długo by wymieniać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze swiat fantazji albo to co niedostepne Cie kreci i mylisz swiaty....nie wiem....ach ten seks i ludzka wyobraznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak. Ja nigdy nie mam dość, zawsze gdzieś biegnę, nienawidzę zastoju. Dla mnie coś za co nie jedna dałaby sobie rękę obciąć jest czymś , co ja widzę jako kajdany . Jakieś przekleństwo, tak ciągle czegoś szukać, nie móc się cieszyć tym co się ma, bo chce się więcej ...Może nie więcej, -inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meczy Ciebie to czuje ale jezeli zdradzasz tylko w myslach to chociaz facet nie Cierpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W myslach to nie zdrada zwłaszcza ze ich nie kontrolujesz...nawet jak bys chciała miec wszystkich fajnych facetow na swiecie to i tak zycia by tobie nie starczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensu tego tez nie widze bo jak bys miała tego faceta co myslałas o nim dzien wczesniej to pewnie bedac z nim bys myslała juz o nastepnym....paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałabym Ci "zrozum", ale tego nie zrobię, bo sama tego nie rozumiem. Każdy facet , gdybym mu to wyznała to chyba by mnie zatłukł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×