Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla chłopca

Polecane posty

Gość gość

Już nie długo urodzę synka. Na początku myślałam o imieniu Marcel,ale stwierdziłam,że nie jest ładne. A co myślicie o imieniu Filip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip jest ladne mojej kolezanki syn ma naimie Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapytam tak..... "SERIO"? naprawde musisz o takie rzeczy na forum pytac? nie masz męża żebyscie to ustalili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MArcel rzeczywiście nie bardzo. Filip fajowe. Mi się podobają najbardziej w kolejności: Leon Dawid Filip Milan Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip jak i Marcel są imionami oklepanymi co drugie dziecko tak sie nazywa albo bd aie nazywac nsie macie żadnej kreatywności jest wiele imiona Np Piotruś Leon blazej Aleksander Alex krzysiu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz takie imie ktore ci sie podoba ja wybierajac imie dla synka nawet nie myslalam o tym czy jest popularne czy nie wybralam takie ktore mi sie podobalo dopiero na kafe dowiedzialam sie ze imie mojego syna jest ochydne oklepane i wieje patologia ale szczerze mam to gdzies mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 8.15 Jeśli chodzi o Leona czy Alexa to nie podobają mi się te imiona mąż ma na imię Piotr,a syn Dawid,więc nie będę się powtarzać.Co do imienia Filip to nie znam żadnego dzieciaczka o tym imieniu chociaż pracuję w przedszkolu,więc nie jest ono oklepane. Dziękuję wszystkim za własne opinie. Jednak będzie Filipek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bede mieć syna nazwę go Seweryn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas za 1,5 miesiaca bedzie Antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak im tak dobrze to niech robią karierę i niech podróżują. Tylko,żeby na starość się nie zdziwiły,że zostały zupełnie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×